Ana Menü

Bebbe Transferi

Başlatan gürol, Mayıs 07, 2008, 21:55:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

IHA: BEBBE BEŞİKTAŞ'TA
Beşiktaş ile Ankaragücü, golcü oyuncu Gustave Bebbe'nin transferi için anlaşmaya vardı. İHA muhabirinin edindiği bilgiye göre, hafta sonunda oynanan Ankaragücü-Beşiktaş maçının ardından Ankaragücü Kulübü Başkanı Cemal Aydın ile Beşiktaş Menajeri Sinan Engin bir görüşme yaptı. İkilinin, devam eden görüşmeleri sonrasında Bebbe'nin transferi için el sıkışıldı. Bebbe'nin de Beşiktaş'ta forma giymek istediği ve menajeriyle birlikte İstanbul'a gittiği ögrenildi. Alper Aydın adıyla Türk statüsünde oynayan Kamerun asıllı 26 yaşındaki golcü oyuncunun, Siyah-beyazlı ekiple 3 yıllık sözleşme imzalayacağı ifade edildi.

Kaynak : İHA
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

BerkAy1903

19o3

cassa23

en azından türk statüsünde  iyi tarafından bakın birde

noumansız

Kulübümüz'den Açıklama
08.05.2008 14:38

Bugün bazı haber sitelerinde yer alan, Kulübümüz'ün Ankaragücü takımının oyuncusu Alper Aydın (Bebbe) ile anlaştığı haberleri asılsızdır. 
Kulübümüz, Alper Aydın ile herhangi bir transfer görüşmesinde bulunmamıştır.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

BEŞİKTAŞ JK

Kolpa basın iş başında
BeşiktAŞK...

delgado1008

adam yabancı değilki Türk stdüsünde yani alınsın  geniş kadro düşünülüyorsa bence iş yapar
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

NoPasaran

Klup yalanlamış ama inandırıcı değil :)

Hayırlı olsun diyelim..

Türk statüsünde oynamasıda büyük avantaj
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilteriş

İnanamıyorum.. Koskoca Beşiktaş'ın aldığı adama bak.. Acaba kaç para verecekler bir de ?? 1.5 milyon avrodan fazla vermişler ise tam bir REZALET!!

Holosko
Nobre
Bobo
Higuain
Batuhan
Adem Büyük

Evet yönetim tam isabet.. En zayıf hattımız forvet (!)

TurkishTank

adi bebe degil...alper'mis :D, mert'in bi ten daha esmer'i :)

Turk'dur daaa :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

cassa23

BerkAy1903

İŞTE GERÇEK!
Yıldırım Demirören istemedi! Beşiktaşlıların bugünkü gündemi yoğun! Ankaragücü'nün forvet oyuncusu Bebbe ile bugün bir görüşme yaptığı öne sürülen siyah-beyazlı ekip bu görüşmeyi yaptığı açıklama ile yalanladı.
Ajanslar Bebbe'nin Beşiktaş forması giyeceği yönünde haberler geçerken Sporx kulübe yakın kaynaklardan aldığı bilgi ile Bebbe gerçeğini ortaya çıkarıyor. Sinan Engin Bebbe'nin Beşiktaş'a transferini yüzde yüzlük ölçüde bitirirken, bu transfer siyah-beyazlı takımda başkan vetosu yedi.

Yıldırım Demirören son bir karar ile bu transferin önüne geçti ve Bebbe transferi Beşiktaş için şimdilik başka bir döneme kaldı. Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören'in bu transferi taraftar tepkisinden çekindiği için engellediği de belirtiliyor.

08.05.2008   

Kaynak : Sporx.com
19o3

NoPasaran

:)

Bu adam seneye Beşiktaş'ta   ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

volkan bu adamı alsınlar ben bu takımı bırakırım...

yeter artık ya..adamların ilgilendikleri,aldıkları futbolculara bak ya...

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

akbaba71

Bebbe bence iyi bir oyuncu değil,Beşiktaşa yararı olucağınıda düşünmüyorum ama bu başlık ne ya bunun nesi utanç beşiktaş tarihinden kimler geldi gecti utanc olmadı da bebbe mi utanc olucak ?
başlığın değişmesini istiyorum

şimdiden teşekkürler.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

NoPasaran

6+2 de yedek olurdu ve olacak :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

kulübeye aliniyor bebbe zaten
ne kaybederiz ki??
bonservisi elinde olacak cünkü 1 yil opsiyon iki tarafli tek ankaragücü tarafi degil

Yedek olacak ve kendisini gösterirse ilk 11 de basliyacak

peki...
Higuain´ile ne olacak???  :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...