Ana Menü

Bebbe Transferi

Başlatan gürol, Mayıs 07, 2008, 21:55:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gürol

Transfer için kaynak arayışında olan Beşiktaş, Brezilyalı golcüyü, en iyi teklifi veren kulübe satacak, takıma yeni kazandırılacak isimlerin gelmesi sağlanacak. Forvet için de Ankaragücü´nde forma giyen Bebbe düşünülüyor.
7.5.2008

Beşiktaş Yönetimi bir yandan transferde alacakları isimleri alternatifleri ile birlikte liste haline getirirken, diğer yandan da maddi kaynaklar yaratmaya çalışıyor. Siyah - beyazlılar ilk etapta sözleşmesi biten ve devam eden oyuncuların yıllık alacaklarında indirime gideceği belirtildi. Yönetim daha sonra, takımın en çok teklif alan futbolcusu Bobo'yu satış listesine koyarak en yüksek bonservis bedelini ödeyen kulübe Brezilyalı futbolcuyu satıp, maddi kaynak yaratacak.
Del Bosque davası nedeniyle bütçede büyük açıklar veren Beşiktaş Yönetimi'nin, Bobo'nun transferinden sonra sponsor firmalarla görüşerek, futbolcu alacaklarındaki indirim ve Bobo'nun bonservisinden sonra, üçüncü bir kaynak daha yaratmak düşüncesinde olduğu vurgulandı. Sakatlığı nedeniyle Vestel Manisaspor maçında oynayamayacak olan Bobo, kulüpten izin alarak Brezilya'ya gitti.

Yönetim, Bobo'nun yanı sıra Serdar Özkan'a da cazip teklifler gelmesi nedeniyle bu oyuncunun satışından da iyi bir para miktarını kulüp bütçesine katmayı planladığı belirtildi.  Bu arada siyah-beyazlılar Ankaragücü'nün forvet oyuncusu Bebbe'nin peşine düştü. Başkan Yıldırım Demirören, Kamerunlu oyuncuyu sarı-lacivertli kulübün başkanı Cemal Aydın'dan istedi. Aydın, "Beşiktaş bu oyuncumuzu istedi. Eğer anlaşırsak transfer olur. Ancak kesinlikle takası düşünmüyoruz" dedi.
:utan

http://fanatik.ekolay.net/Fanatik/Default.aspx?aType=Detail&catid=33&articleID=106906

fanatik gazetesinden alıntıdır
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

RCA

ooo süper ya oley bebbe dünyaca ünlü siyahiyi alacağız:D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

gürol

ben vazgeçtim bu yönetimden hiçbişey beklemiyorum.
kendi kendime demiştim herkes üstüne gidiyor bu yönetimin diye herhalde artık nasıl bi yıldız getirir de kendini affettirmeye çalışır diye ama gördük ki bebbe ile ilgileniyormuşuz ve patatesçilerin başkanı da doğrulamış habere göre.
inşallah fanatik gazetesinin bi yalan haberidir.
eğer değilse utanıyorum ben
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

carsi52

Bobonun tek tırnak versiyonu bebbe ;D
Bölünür senin için uykular!

Guti ORÇ.

gol makinası derler 2 gün sonra traş makinası olur çıkar :D

M34

bobo'da tam gitmisken .. ne güzel olurdu .. bobo bebbe .. bibbi ve babba da bulurduk tam olurdu

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Kralkartal21

Bebbe ne kadar yararlı olabilr ki ya.Bırakın bu işleri artık.Yönetim alacaksan adam gibi birisini al.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

M34

kara kalem

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 07, 2008, 22:38:19
biz anca babayı alırız.. ;D

Yönetim, taraftar ya da futbolcular ...
... kızgınlığın kime ya da neyedir bilmiyorum ki pek de umrumda değil ama
yazmadan önce bi' kaç kere yazdıklarının ne anlama geldiğini iyi oku!

kaş yapacam derken göz çıkartıp, komik olacam derken gereksiz can sıkmanın anlamı yok.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

SATUKBLADE

kara kalem 'e katılıyorum
çok gereksiz anlamsız ve BEŞİKTAŞ TAKIMINI DESTEKLEYEN KİŞİ OLARAK DEĞİL KÖSTEK OLAN kişi gibisinden bi mesaj olmuş

babayı alırız nasıl bi cümledir.
sinirden dolayı yazıyorsan bile sonuna gülen surat ifadesi koyma ki bu tepkin belli olsun değil mi

M34

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Mayıs 07, 2008, 23:10:34
sinirden dolayı yazıyorsan bile sonuna gülen surat ifadesi koyma ki bu tepkin belli olsun değil mi

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 07, 2008, 22:56:05
Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 07, 2008, 22:38:19
biz anca babayı alırız.. ;D
yazmadan önce bi' kaç kere yazdıklarının ne anlama geldiğini iyi oku!
kaş yapacam derken göz çıkartıp, komik olacam derken gereksiz can sıkmanın anlamı yok.

Bu bir espri anlayisidir. Gecmiste yapilan kötü transferlere karsi bir sitemdir. Gülme sembolü de espri oldugunu gösterir. Arkadas icin konusmak istemem ama sinirden yazmiyordur; bazi bizler uzun zamandir sinirlenmiyoruz artik; ileri gidiyorum Besiktas'in devamli mac kaybetmesini diliyoruz; kazandigi her mac sonrasi gelecek icin endiseleniyoruz.

15 yasindaki delgad092 arkadasimi ironi anlayisindan dolayi tebrik ediyorum. yapilan elestireleri kafasina takmamasini öneriyorum.

Alıntı yapılan: SATUKBLADE - Mayıs 07, 2008, 23:10:34
çok gereksiz anlamsız ve BEŞİKTAŞ TAKIMINI DESTEKLEYEN KİŞİ OLARAK DEĞİL KÖSTEK OLAN kişi gibisinden bi mesaj olmuş

Bu yönetim varken köstebek olacagiz tabii ki; ne yani destekleyelim mi? (bu arada - köstebek = istifa etmeye - cagirmakla kalir elbette)

kara kalem

Arkadaşının 'biz'den kastı Beşiktaş'tır ve 'baba'dan kastını da anlamanın güç olduğunu pek sanmıyorum.

ayrıca mesajımdan 'destek olun' anlamını çıkardığın için ben de seni tebrik ediyorum.

M34

Alıntı yapılan: kara kalem - Mayıs 07, 2008, 23:26:08
Arkadaşının 'biz'den kastı Beşiktaş'tır ve 'baba'dan kastını da anlamanın güç olduğunu pek sanmıyorum.

ayrıca mesajımdan 'destek olun' anlamını çıkardığın için ben de seni tebrik ediyorum.

quote'u sonradan ekledim. seninle ilgisi yok onun.

Ayrica: babayi almak o kadar da kötü bir cümle degil ki .. o kadar küfür arasinda ilimli bir yaklasim bence. bebbe, bobo gibi isimler de olunca "babayi alma" yakin oldu. okuyunca "tüh, niye benim aklima gelmedi" gecti aklimdam. fazla büyütmemek gerekir.

kara kalem

Forumda 10 kişiye sorsak 9'u aynı anlamı çıkartın o cümleden.
... ve söz konusu Beşiktaş ise hiç de kaldırılabilecek bi' kelam değil.