Ana Menü

Bebbe Transferi

Başlatan gürol, Mayıs 07, 2008, 21:55:20

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

tüek basinindan daha yalanci bi basin varmidir dünyada?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

allah aşkına ayıp denen bişey var ya bebbe kimdir be bu adam iyi olsa ankaragücünde ne işi var boboyu satacağız diyorlar ama bunu alcaklarsa yerine bobo kalsın bu kadarmı aciz kaldık
higuain varken elimizde bebbe nereden çıktı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

akbaba71

cem_goren

Bende Bebbe nin alınmaması gerektiğini savunuyorum ama senin dediğin gibi bir mantık olmaz
Holoskoda Manisadan geldi iyi olsa manisada ne işi var mı diyeceksin ?
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Cem Goren

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 08, 2008, 17:50:54
cem_goren

Bende Bebbe nin alınmaması gerektiğini savunuyorum ama senin dediğin gibi bir mantık olmaz
Holoskoda Manisadan geldi iyi olsa manisada ne işi var mı diyeceksin ?

hayır öyle demek istemedim sonuçta holosko manisadayken manisayı sırtlıyodu yani iyi bir oyuncuydu ama bebbe kaç maçı kurtarmış yada kaç maçta iyi oynamış onu kastettm ben ama galiba yanlış bi kelam etiim

goldenboy

Alıntı yapılan: metini34 - Mayıs 08, 2008, 03:03:59
Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 08, 2008, 02:01:44
Alıntı yapılan: metini34 - Mayıs 07, 2008, 22:39:35
Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 07, 2008, 22:38:19
biz anca babayı alırız.. ;D
:ahaha
Dıkkatlı Yazz!!! babayı sen al dalga gecmek ıstıosanda sana neyle dalga gecıcegın hakkında fıkır verebılırım

bana yazabilirsin. fikir sahibi olmak istiyorum.

Alıntı yapılan: goldenboy - Mayıs 08, 2008, 02:25:22
Alıntı yapılan: ata vicente - Mayıs 08, 2008, 02:01:44
Alıntı yapılan: metini34 - Mayıs 07, 2008, 22:39:35
Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 07, 2008, 22:38:19
biz anca babayı alırız.. ;D

:ahaha
Dıkkatlı Yazz!!! babayı sen al dalga gecmek ıstıosanda sana neyle dalga gecıcegın hakkında fıkır verebılırım

ata vicenteye katılıyorum...konuşmalarımızda birazdaha dikkatli olalı şaka yollu söylemek istesekde beşiktaş var dilimizin ucunda...lütfen dikkat...

Ayrica; Bu forumun adminleri, moderatörleri var, her mesajin alt sag kösesinde de "moderatöre bildir"-tusu var ... Sakincali mesajlarda bunu kullanmaniz gerekir "Dikkatli Yaz!!!!!"" yazmanin yerine. Ayrica dalga gecmek de bir yazma sanatidir; retorik kavrami da ironidir.

"Babayi almak" in anlami ise küfür degildir, budur: "hiçbir sey elde edememek, olaydan eli bos çikmak" ... Gecen seneki transferleri düsününce de ne kadar dogru bir tespit oldugu görülür.

Ve son olarak: Keske ayni hassasiyetligi Besiktas'i ilgilendiren baska konularda da gösterseniz.

türkçenin nasıl ve ne şekilde kullanıldıgını emin ol biliyoruz hemde cok iyi biliyoruz hangi kelimelerin ne anlamlara geldigini nerelerde ne şekl girdiginide biliyoruz ...

orda zatenn şaka yolluda olsa diye boşuna belirmedik dimii dikkatli yazmayı ögrenmek gerektigi akdar dikkatli okumayıda ögrenmen gerekiyo anlaşılannn...
transfer hataları olmuş olabilir ama rakip takım sempatizanı agızlarla eleştirmeyi bi kenara bırakalım isterseniz...

Guti ORÇ.

alınrısa muhtemelen yedek kulubesinin sağında oynayacak...

Cem Goren

kulupten yalanlama geldi ama...

kara kalem

@metini34;

Çoğul kullandığın için belirtmek gerekir ki en azından kendi adıma Beşiktaş'ı ilgilendiren her konuda gerektiğinden daha fazla duyarlıyım.

@biroleagle;

Bu arkadaşın düzeltilmesi gerektiğini falan düşünmüyorum, abartmaya mahal yok.
Yanlış bi' laf etti ve onu söyledim, savunulduğu için olay büyüdü.
Bu laf düzeltildiği takdirde Beşiktaş düzeltilecek gibi bi' iddiamız da yok.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

keskinli

Alıntı yapılan: delgadoO92 - Mayıs 08, 2008, 12:54:19
adminim babayı alırız bu gidişle lafında bi sakınca var mı? burda dalga gecmek amac değildi yanlış çarpıtılmış ata vicente tarafından amacım bu gidişle bir baltaya sap olmaıycaz anlmaında söylemiştim ..
admin olmasamda yanitlayim
belkide benim türkcem zayiftir hosgörün
babayi alirsinla,nah alirsinin arasinda bi fark varmi?
bence yok
ve bence sen özür dilemelisin delgado092,besiktasa karsi kötü bi sey söylemek istemediginden eminim ama istemeden yapilan hatalarda hatadir.
senden bi özür bekliyorum,ceza kilicimi savurmuyorum cünkü yasin kücük olsada senin büyüklügün besiktasliligindan gelir.
senin bu büyüklügü göstereceginden eminim
ayrica bu konuyu artik uzatmayalim

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

gürol

öncelikle klüpten gelen açıklamaya inanmak istiyorum ve gerçekten doğru yada yalan böyle bi haberin çıkmasından bile utanıyorum.eziklerde böyle bi haber çıkma ihtimali ne sizce?ki biz yalanlamaya bile inanamıyoruz geçmişteki deneyimlerimizden dolayı.
utanıyorum başlığında da bi problem yoktu kim değiştirmiş yada değiştirtmişse teşekkür ederim.
hadi işleri güçleri bırakalım delgado092 nin üstüne gidelim delgado092 ile uğraşmaktan başka önemli ne kaldı ki size de hak veriyorum rezilleri yaşayan bi takımın taraftarlarıyız bebbe ile ilgilenildi haberini okurken insanda tabi ki bi sinirlenme olacak tam nerden çıkartsam nerden çıkartsam bu sinirimi derken hobbaa hadi delgado092 dan çıkartalım sinirimizi dersin ki o sırada aynı senin gibi sinirini çıkartmak isteyen diğer arkadaşın sana hak verdimi tamam yandın delgado092 vatan hainisin.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Simurg

valla bebbenin kim olduğunu yeni öğrendim :)
yine boşa alıcaz gibime geliyor

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

RCA

bütün üyelerden özür diliyorum :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

KeePSaKe

ya bu adamın Türk statüsünde oynasa ne yararı olurki ya bu adamın Beşiktaş a katkısı olabilirmi acaba !??
Since 1903

kara kalem

@gurol_1903;

Ortada söylenen yanlış bi' söz var, ben bu söze karşı tepkimi koyuyorum ve benzeri durum defalarca kez olsa dahi aynı tepkiyi gösteririm. keza o arkadaşın kötü niyetli olduğunu düşünmediğimi de belirttim.

he, beni tanıyan herkes de bilirki ben bugüne dek kimsenin desteği ile gaza gelip birisinin ya da birilerinin üzerine yüklenmedim. doğru bildiğimi söylerim, akabinde de savunurum.

tabii ki arada senin gibi hayal gücü yüksek olup kafasına göre vay efendim hırsını çıkartıyor, vay efendim birileri de destek çıkıyor da bi' kişi vatan haini ilan ediliyor gibisine yazar meraklısı arakdaşlar çıkıp senaryo becerilerini sergileyen arkadaşlarımız olmuştur illa ki fakat pek kaale almamak gerekir ama sen de hak verirsin ki bu, o arkadaşlara karşı bi' açıklama yapmayacağımız anlamına gelmiyor.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

ilteriş

Higuain varken ne gerek var ? CM mi oynuyosunuz transfer komitesi ya gözünüzü seveyim yapmayın ya..