Ana Menü

Ya Hesap Ver Ya Huzur Ver [Sinan Engine Çarşı Tepkisi]

Başlatan mdc, Ağustos 12, 2007, 02:19:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Alıntı yapılan: 2 dia 2 muerto - Ağustos 15, 2007, 19:51:21
Kimseye Fenerli benzetmesi yaptığımı düşünmüyorum .
Sadece Beşikaş ' lı olanların konuyu uzatmasından dolayı duyduğum üzüntüyü dile getirdim .
Takımın durumu n'olcaksa olsun bu adam gitmeli gibi bir kelimeyi kullanmak ne kadar mantıklı acaba .
Ben S.E savunmuyorum ama şu durumda susmak lazım takım için , Beşiktaş için .

.FŞ

Konuyu uzatanlara ''Bi' FENERLİ konuyu uzatsa tamam kabul edicem'' demek bariz bi' şekilde Fenerli benzetmesi yaptığını gösteriyor. Bundan sonra yazarken daha uygun kelimeler seç.

Madem soruyorsun söyliyeyim;

Takımın durumu n'olursa olsun, bu adam gitmelidir ! demek; Siz her ne kadar iki tane kupayı Beşiktaş'ın değerlerinin üzerinde görsenizde ben/biz şampiyonluğun gitme ihtimaline rağmen değerlerimiz için savaşacağız ! demektir tam olarak.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

2 dia 2 muerto

Kara Kalem
Bir Fenerli konuyu uzatsa kabul edicem ama siz uzatıyorsunuz bunu kabullenemiyorum diyorum .
Uzatmanızı da istemiyorum .
Konu büyüklerimiz tarafından kapatılmış .
Onlar bu tribünler için ne kadar emek verdiler .
Biz kimiz ki onların uygun gördüğü işi sorguluyoruz .

.FŞ

kara kalem

Bak güzel kardeşim, açıp tekrar okursan Fenerli benzetmesi yaptığın bariz bi' şekilde görünüyor. Senin ya da bi' başkasının isteyip istememesi benim açımdan hiç bi' şeyi değiştirmeyecek, ben gideceği ana kadar uzatacağım. Onların bu tribünler için verdiği emekleri kimse inkar etmiyor ama bu fikir ayrılıkları olmayacağı anlamına da gelmiyor.

..ve son olarak; Bu gerçekten çok ciddi bi' konu. Tribün büyükleri komple karşıymış gibi konuşuyorsunuz da

Pankartı açanları bi' öğrenin ondan sonra buyrun konuşalım !

2 dia 2 muerto

Yarası olan gocunur diyorum Abi .
Bu pankartlar Çarşı ' da asıldıgında çok mutluydunuz ne zaman iletişimsizlikten dolayı asıldı haberi geldi bir anda soğudunuz ve şimdi de pankartı açan önemli bir insan diyorun bende sana diyorum ki İletişimsizlikten oldu .

.FŞ

kara kalem

Yaram falan yok, kimse de bana Fenerli benzetmesi yapamaz !

Pankartlar asıldığında tabii ki mutluyduk çünkü bu adam Beşiktaşımız'a yakışmıyor, yapılması geeken yapılmıştı ! Daha sonrasında gelen eleştirileri merak ediyorsan açıp medyaya bakabilirsin.

keskinli

kimsenin besiktasliligini tartismayin
ama fikirlerinizi savunun
bu fikirleri yeri geldiginde saygili bi sekilde büyüklerinize ragmen savunun
ne besiktas tribün liderleri padisah nede besiktas taraftari padisahligi kabul eder
o pankartlar besiktas taraftarlari tarafindan acildi bu kesin
carsinin "büyükleri" ister sahip ciksin ister sahip cikmasin.
besiktasin adina kara leke yapistiranlar,istemeden bile olsa kendilerinden geri cekilmeli.
besiktaslilik bunu gerektirir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

allen ıverson

Kara kalem @bu nasıl bi anlayış ya sinan engin gitsin takıma ne olursa olsun bu kadar basit yani kim açmış açmamış Çarşı pankartlara zaten sahip çıkıyo kardeşim sen takmışsın kafaya engin gitsin ne olursa olsun...Böle olmuyo bu işler

kara kalem

Güzel kardeşim bu işlerin böyle olduğuna dair o kadar örnek verdim sana, önceki sayfalarda açıp okuyabilirsin.

Günlerdir idrak etmen lazımdı. Beşiktaş'ı kendi çıkarları uğruna kullanmış, Beşiktaş'ı mafyaya bulaştırmış bi' adamdan arınmak Beşiktaş'ın kazanacağı iki kupadan daha önemlidir ! Bugüne kadar sürekli böyle oldu bu işler !

allen ıverson

DELGADO_SEÇKİN

BEN BİR FOTO KOYDUM BELKİ BEGENMİCENİZ AMA BU ADAM SU TEKNIK HEYETTE GÖREVLİ TMM YAPTIKLARİ YANLIS AMA ARTIK BEN BU SENE SAMPIYON OLMAK İSTİOM BASIM ONDE GEZMEK İSTEMIOM OYUZDEN BU ADAMA BU SENE KATLANAM AMA OBUR SENE İSTEDİGİNİZİ YAPARIZ SYN OPERATOR EGER BU YAZIYI  VE O FOTOYU ORDAN KALDIRIRSAN BENİM ÜYELİGİMİDE SİL ONA GÖRE...

ARTIK YETER BİR SENE DOGRU DUZGUN BASLIYAM SU LIGE...
YAGMURLU BİR GÜNDE GORMUSTUM BEN SENİ...

eyup1903

neden hala tartışma sürüyor bunu anlamıyorum sinan engin şu an beşiktaşımızın genel menejeridir beğensekte beğenmesekte onun arkadasında olmak zorundayız bu kadar basit ya

kara kalem

@DELGADO_SEÇKİN;

Allah'a çok şükür başımızı dik tutma kriterlerimiz şampiyonluk değil ! Hiç bi' zaman da böyle olmadı. Ne Şampiyonluğu çok daha önemli gören birileri kendilerince başı dik yürüsünler diye, ne de takım için ilkelerimizden fedakarlık yapmamız beklenemez !

İS-Tİ-FA !

sanbaba46

arkadaşlar şimdi birlik zamanı parçalanmayalım  takımımıza tam destek vermeliyiz

sefaköyozan

çarşı sinan engine karşı.........................................olsunda ne ollursa olsun