Ana Menü

Ya Hesap Ver Ya Huzur Ver [Sinan Engine Çarşı Tepkisi]

Başlatan mdc, Ağustos 12, 2007, 02:19:08

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

@allen ıverson;

Öncelikli büyük olan Beşiktaş Futbol Takımı değil, Beşiktaş JK.

Sportif başarılar takımı, ilke ve değerler klübü büyük yapar.

edit; Keza o sportif başarılar için de

bkz: Onlar için; Başarıya giden her yol mübahtır ! Beşiktaşlılık ise; Her yolun mübah olduğu bir başarıyı hiçe saymaktır !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

allen ıverson

Bazı söylediklerine bende katılıyorum gelmesinin hata oldugunu söylüyorum..haklısın bazı konularda şunu anlatmaya çalışıyorum gönderilen bazı isimleri söylüyosun dogrudur sinan enginde gider beşiktaşdan kimse büyük degildir sinan engin gitti diye takımda kaos olmaz konsantire tamamiyle yönetimsel olaylara kayar SEDAR ÖZKAN,SERDAR KURTULUŞ onlara yazık olur.....Sinan engin burda önemli degil,başarı için haryol mübahtır demedim bu beşiktaş'lı olmamı inkar etmem demek olur..Takın demek klüp demektir ondan camialera malolan futbolcular ikisini ayrımak yanlış bana göre...

kara kalem

Sinan ENGİN'i klüpten dışlayanlar Serdar ÖZKAN'lara, Serdar KURTULUŞ'lara bütün yürekleri ile sarıldılar, sarılacaklar.

Kazanma önceliği olan Beşiktaşımız'ın ilkeleridir ! Bunun uğruna ne fedakarlıklar yapıldığı daha sona gözden geçirilir.

allen ıverson

allen ıverson

Hepimiz beşiktaş'ı seviyoruz.Bu saatte yazışıyoruz beşiktaş için ben sadece şu sıralar sukunet içinde olalım diyorum sen beşiktaş'ın degerlerini ikinci plana attıgımızı düşünüyosun....canın saolsun iyi sabahlar

kara kalem

Artık cidden kabak tadı vermeye başladı.

Ben; sayfalardır takımın geleceğinin bozulma, takımın şampiyonluktan olma ihtimaline rağmen Sinan ENGİN'in gitmesi gerektiğini söylüyorum. Sen; Sinan ENGİN'i istememene rağmen takımın geleceği için bi' süre susmamız gerektiğini söylüyorsun.

Bundan anlaşılan tabii ki bariz bi' şekilde benim kupaları, senin de değerlerimizi ikinci plana attığındır. Bencil falan da düşündüğüm yok.

mba1903

merhaba arkadaşlar,

Beşiktaşlı olmak demek işte tam da budur aslın da.Tepki konulması gerekiyorsa koyarsın bu Sinan Engin veya bir başkası hiç farketmez.Sinan bey saçma sapan açıklamalar yapacağına ondan sorulan hesabı versin.Dün tv net te Alen ve Sinan Engini seyrettim.Şaşırdım kaldımm Alen Bu olup bitenin iletişimsizlikten kaynaklandığını söyledi Sinan Engin Beşiktaşın Şampiyonluğu için göreve gelmiş elbette her BEŞİKTAŞLI gibi bende Şampiyonluklar görmek isterim.Ama bizler sevinmek için sevmedik sanırım bu unutuldu BEŞİKTAŞ taraftarının huzursuzluk çıkarma peşin de olduğunu düşünenlerin BEŞİKTAŞ lılığını tartışmaya açmak gerekir.Her zaman heryerde övünürüz BEŞİKTAŞLI duruşumuz la işte bu tepki de o dur aslın da BEŞİKTAŞ lı duruşumuzun gereğidir.Bir şey daha var ki herkes kendi adına açıklama yapsın ben 1970 yılında Artvin Hopa da Galatasaraylı bir babanın BEŞİKTAŞ lı çocuğu olarak dünya ya geldim ve öyle de kalacağım nasıl bu değişmeyecekse Sinan Engin'e tepkim de değişmeyecek

mdc

Alıntı YapNisan ayının son haftasında Gencay Çakıcı ile Sinan Engin görüşüyor.

Gencay Çakıcı: 'Ergun abi (Gülerek) bana ve abime isimlerimiz yazılı iki Galatasaray forması göndermiş. Hem de bize (Gülüyor). Onu severiz bilirsin. Şimdi işin yoksa Galatasaray'ı seneye şampiyon yap.'

Sinan Engin: 'İyidir iyidir. (O da gülüyor)

Şampiyonlukta hiç mi payımız yok

Geçen yıl Beşiktaş'ın şampiyonluğunun ardından Alaattin Çakıcı Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlamalarının arkadaşının gece kulübünde yapılmaması üzerine Sinan Engin'i telefonla aradı.

Alaattin Çakıcı: 'Sinan Sinan, ufak bir şey istiyoruz onu da halledemiyorsun. Oğlum, şampiyonlukta hiç mi payımız yok? O kadar olay oldu. Bir Allah'ın kulu açıp ağzını size bir şey söyleyebildi mi? Kızdırıyorsunuz beni.'

Sinan Engin: 'Şey abi, tamam tamam... Abi, öyle değil başka bir şey oldu. Biliyorsun. Telafi ederiz abi. Kızma.'

HAYATTA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Arkadaşlar konu sürekli olarak her platformda Alen Abi tarafından kapatılmaya çalışılıyor .
Ama biz sakız gibi uzatıyoruz .
Yani bir FENERLİ konuyu uzatsa tamam kabul edicem bu rakip takım bizi karıştırmaya çalışıyor ama biz yapmayalım bari .
Büyüklerimiz konuyu kapattı, biz de kapatalım dedik pek anlatamadık ama .

.FŞ

mdc

Bu konu, ismi geçen şahsın klüpten ayrılması ile kapatılır.
Bir Beşiktaş'lı olarak,başka bir ismin tribünler adına almış olduğu karar olabilir.
Fakat bu karar düşüncelerimi söylememe engel değildir
HAYATTA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Düşüncelerini zaten söyledin .
Başka bir Beşiktaşlı dediğin kişi ALen Markaryan ' dır .
Alıntı yapılan: 2 dia 2 muerto - Ağustos 15, 2007, 16:14:40
'' Rahatsız olsak da olmasak da yaratılacak bir kaos çok iyi ışıklar veren futbol takımına zarar verebilirdi. ''

Bunu anlatmaya çalışıyorum .
Amacım Sinan Engini savunmak değil ama şu durumda mecburen susmalıyız ...

.FŞ

.FŞ

allen ıverson

Trübünlerde bölünmüşlük havası yaratılıyo biraz sakin olun kardeşim,tepkiler dogru haklı geçerli buna kimsenin bişe dedigi yok...Şu an yapılacak bişe yok istifaya davet etsen ne olacak takıma zarar vermekten başka bişeye yaramaz.Trübün liderlerine bu kadar yüklenmemek lazım sorumluluk mevkiginde olusaydınız sizde böyle yapmak zorundasının,bir muhalif yönetim çıkıyomu kongrelerde bizde memnun degiliz bazı şeylerden çarşı grubuna hakkından genel kurulun yapacagı işleride yüklüyosunuz ayıp....Bölünmüşlük havası veriyoruz

kara kalem

@ 2 dia 2 muerto;

Fenerli benzetmesi kesinlikle yapılamaz, yazarken biraz daha dikkat et.

Takımın durumu n'olacaksa olsun, bu adam gitmeli !

2 dia 2 muerto

Kimseye Fenerli benzetmesi yaptığımı düşünmüyorum .
Sadece Beşikaş ' lı olanların konuyu uzatmasından dolayı duyduğum üzüntüyü dile getirdim .
Takımın durumu n'olcaksa olsun bu adam gitmeli gibi bir kelimeyi kullanmak ne kadar mantıklı acaba .
Ben S.E savunmuyorum ama şu durumda susmak lazım takım için , Beşiktaş için .

.FŞ

mdc

HAYATTA BEŞİKTAŞ