Ana Menü

Ya Hesap Ver Ya Huzur Ver [Sinan Engine Çarşı Tepkisi]

Başlatan mdc, Ağustos 12, 2007, 02:19:08

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

@haznedar_carsi;

Zamanında tepki verilmiş olsaydı her türlü aday çıkardı. Buna herkesin adı gibi emin olduğu aşikar.

Günü gelecek İbrahim ALTINSAY bu klübe başkan olacak ve

... ve;
kalem sana akan, kara senin sevdan.

haznedar_carsi

şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

CooLDumaN

Biz aziz yıldırıma mafya diyorduk,şimdi asıl mafyayı başımıza getirdik.

Beşiktaşa adam gibi adamlar lazım!
Dizlerini çökerek yaşayacağına..

ayaklarının üstünde öl!

kara kalem

Alıntı yapılan: haznedar_carsi - Ağustos 14, 2007, 16:52:12
Evet ve; ?

..ve;

Beşiktaşımız geçmişine dönüp geleceğini kazanacak. Özünü kazanacak !

haznedar_carsi

şeklimiz tarzımız HaznedaR lıyızz

kara kalem

Yalnız İbrahim ALTINSAY zihniyeti Sinan ENGİN'i bu takımda bi' saniye bile tutmaz, demiş olayım.

Chalmeria

Yazık.

Bir şeye İnan Sonuna kadar Sawaş,Diren Yıkılmayan son Kale de.

yıkılsın.

Bu bir Eleştiri Falan deil. BEnim için, Eminim ki BEnim Gibi düşünen Bir çok BEşiktaş taraftarı bu olanlara Seyirci Çünkü elleri koları bağlı.

Bİr Arkadaş Açık mektup yazmıştı. (Forzada)

Sonundada Yoksa Kale içtenmi Yıkıldı Alen abi diye.

Ben Sorunun cevabını kendime veremedim. Ama artık veriyorum.

Bence kale saf Değiştirdi.İçindeki Askerlerle.

allen ıverson

@karakalem_Sen tepki duyosun ama başka insanlarda tepki duyuyo ama senin gibi hırçın klube zarar verecek şekilde degil.Bende sinan engin işine karşıyım ama senin gibi tepki verilmesini düşünmüyorum böle büyük klup olunmaz beşiktaşın degerleri var hepimizde en az senin kadar savunuyoruz ama kapalı trübüne bu kadar yüklenilmez zamanı geldiginde su akar yolu bulur..Sana göre başkan istifa etsin falan yıkmak kolay arkadaşım biraz yapıca ol.Şu saatte kapalı trübünün ne yapmasını beklediginizi anlamadım herkez sorumlulukla hareket etmeli burası mahalle takımı degil..Hesap günü gelir hesaplaşılır sinan enginle kimse kafasını yormasın bu sora yapılacak herşey takıma zarar verir..beşiktaşlıyım diyen kimseyi memnun etmez heralde...

allen ıverson

İbrahim altınsay demişsin müthiş insan tek kelime sözüm yok.....Gelenekten gelip gelecege gitmeliyiz,ben anlamadım sen kola turka ona mı?karşısın yoksa sponsor olayına mı?

kara kalem

Benim forumda 'sana göre' hırçın olmam Beşiktaş'a ne gibi bi' zarar verebilir ? Yapılmasını istediğim yapılmış olandı, ben sadece daha sonradan bi' nevi ört pas edildiği için tekrarlanması gerektiğini düşünüyorum. ÇARŞI SİNAN ENGİN'E KARŞI ! yapılması gerektiğini düşündüğüm de hırçınlık dediğinde bundan ibarettir.

Beşiktaş'ın tabii ki değerleri var ve ben de bu değerler için yazıyorum. Beşiktaş'ın değerlerini iki tane teneke kupadan daha önemli görenler de Sinan ENGİN'e göz yummaktansa gerekirse bi' kupayı göz ardı eder ve Sinan ENGİN'in gitmesi gerektiğini dile getirir. Keza Sinan ENGİN'in gitmesi Şampiyonluğu kaçıracağımız anlamına falan gelmiyorda, varsın kaçıralım !

Zamanı dediğin sene sonu ise ben bekleyemem. Çünkü işler değişir, samimiyet kaybolur nazarımda. Şampiyon olursak yine bugün ki lafların benzerlerini duyacağız çünkü muhtemelen. ''Arkadaşlar takım şampiyon oldu, üstelemeyelim !'' vb.

Geldiği günden beri Beşiktaş'ın tüm değerlerini yerle bir etmiş, Beşiktaş JK klübü başkanlığı mertebesi karizmasını hiçe saymış ve tüm Beşiktaş ilkelerine ters düşmüş bi' başkan için benim yapıcı olamam.

Dediklerimden ötürü ''mahalle takımı'' dediğin zihniyet ile Süleyman SEBA Beşiktaş'ta efsaneleşti. Siz kendi içinizde acaba şimdi Süleyman SEBA olsaydı ? dedikten sonra Sinan ENGİN'i alırdı ya da göz yumardı diyorsanız ya da Sinan ENGİN'i göndermek için sene sonunu beklerdi diyorsanız Sayın SEAB'yı biraz daha bilmeniz gerekir.

Ben Sinan ENGİN'e Beşiktaş'a yakışmadığından ötürü karşıyım ki sen de karşı olduğunu belirtiyorsun.

Sen; takımın geleceği adına göz yummamız gerektiğini ...

Ben; Bu konunun takımın geleceğinden çok daha fazla önemli olduğunu ve bu adamın derhal istifa etmesi gerektiğini savunuyorum !

O pankartları açanlar da Kapalı'nın ta kendisiydi !

kara kalem

Karşı olduklarım Beşiktaş Cola Turka Basketbol takımı ve BJK Cola Turka Arena ile sınırlı değil. Yıldırım DEMİRÖREN'in saymakla bitmeyecek tüm yanlışlarına karşıyım.

allen ıverson

Sinan enginle şanpiyon olacagımızı kim bilebilir ki şu sıra yeri degil neden anlamak istemiyosun....Kaus olur güzel başladık gelecek var takımımızda gençlerimiz geliyo alt yapımızdan süleymen seba dönemi gibi,saglam bi hocamıız var onu engellemiş oluruz...şanpiyon olsakta takımı sinan engin degil ertugrul saglam şanpiyon yapar....

allen ıverson

Bi takımın büyüklügünde degerleri kadar sportif başarılarıda etkilidir.Burası bi spor klubü

mdc

Alıntı yapılan: allen ıverson - Ağustos 15, 2007, 04:10:05
Bi takımın büyüklügünde degerleri kadar sportif başarılarıda etkilidir.Burası bi spor klubü

Kesinlikle hayır !
HAYATTA BEŞİKTAŞ

kara kalem

Anlamak istememekten ziyade anlatmak ve anlanabilmek istiyorum.

Feyyaz, Erman, Pascal ve Ahmet AKCAN gönderildiği zamanlarda da takımımızın moralinin bozulma ihtimali vardı fakat o dönemlerde bu ihtimaldense Beşiktaş'ın değerleri daha üst planda tutuldu ve gönderildiler.

Takımı bu kadar düşünüyorsunuz da Ali GÜLTİKEN'in gönderilmesi bu takımda olumsuz bi' etki yaratmamış mıdır ? Beşiktaş'ı bu kadar seviyorsunuz -ki kesinlikle aksini iddia etmiyorum- hanginiz Sinan ENGİN gibi Beşiktaş'ı kullanırsınız ?

Bu sorularla muhattap olunmuyor.

Duygu sömürüsü falan yapmıyorum. Futbolla ilgilenen birisi olarak bi' çok insan gibi ben de kimi zaman iddia oynuyorum ama ben Beşiktaş'ı iddia da oynamayacak kadar saf duygular ile seviyorum ! Sizin burada kalması ya da tepki koymanın zamanı değil dediğiniz adam Beşiktaş'ı kendi çıkarı uğruna kullanmış bi' adam.

Anlatacak bi' durum olmadığından ötürü anlamamak istemediğim bi' durum da yok çünkü ben Sinan ENGİN'in gitmesinin takımda olumsuz bi' hava yaratmayacağını iddia etmiyorum. Bunu ilk yazımdan beri siz söylemeden önce de yazmıştım.

Ben, takımın havasının bozulma ihtimaline karşılık, Beşiktaşımız'a yakışmayan bu adamın gitmesi gerektiğini söylüyorum.