Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ugur24

volkan yaman'ı kesinlikle kadromuza katmamız gerekli bence..ama 3.5 milyon dolar biraz fazla gibi geldi bana.. :-\

Anarchy*

biraz pahalı ama kesinlikle gelsin bence

CHEm !

okadar para değmez bence
anadoluda parlayanlara güvenmiyorum ben
büyük takıma geldilermi sönüyolar
Allah kitap Beşiktaş

eRe

3.5 mılyona volkanı alacagımıza 5 mılyona mehmet topuz u almak daha uygun bence :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

Öncelikle Ali Bilgin olayı benim açımdan sevindirici .
Volkan'a gelince bence iyi bir futbolcu değil . Yani yunanistan macında İbo sakatlandıktan sonra oyuna girdi ve birşeyler yapmaya çalıştı bana göre yapamadı ama yine de iyi oynadı ve bu mactan sonra adamı yere göğe sığdıramadık .
Ayrıca Tello nun oldugu bir sol kanata Volkanı alırsak yedek kalıcagı aşikardır . Eee 3.5 milyonluk adam yedek bekletilmez herhalde .

Adriano

Mehmet Topuz malesef Kayseri'yle 2009'a kadar sözleşme yaptı.. Geçmiş olsun :)
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

eRe

Alıntı yapılan: AdRiAnOoO - Haziran 12, 2007, 15:49:12
Mehmet Topuz malesef Kayseri'yle 2009'a kadar sözleşme yaptı.. Geçmiş olsun :)

ama ben 5 mılyon veren alabılır dıye bır acıklama duydum
www.erdemeksi.com

Anarchy*

neyse sağlık olsun ne diyelim insallah daha iyisini alabiliriz

2 dia 2 muerto

Makelele'ye PSG de talip!
İngiltere Premier Ligi takımlarından FC Chelsea'nin orta alan oyuncusu Claude Makelele'ye, Beşiktaş'ın ardından Fransız takımlarından Paris Saint German'ın da talip olduğu bildirildi.

İngiliz medyasında çıkan haberlere göre, dün Beşiktaş ile görüşen Makelele'yi PSG'nin teknik direktörü Paul Le Guen'in takıma kazandırmak istediği kaydedildi.
Le Guen'in Makelele'yi uzun zamandır tanıdığı ve ünlü futbolcuya 2 yıllık sözleşme önerdiği belirtiliyor.

34 yaşındaki Makelele'nin, FC Chelsea'de haftalık 70 bin sterlin aldığı ve İngiliz kulübün orta alanında çok oyuncu olduğu için satılabileceği ifade ediliyor

Kaynak : AA

Anarchy*

ugur24

psg ve beşiktaş arasında bir tercih yaparsa benim düşüncem bizi seçer..ama ben gelmesini kesinlikle istemiyorum.. >:(

MeLo

MakeLeLe inşallah bize geLir ya !
Adam çok savaşçı bir yapıya sahip.
Tam aradığımız bir ön libero.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

Onur1903

Bence yaşlı biras hem genç bir takım kurduk diyoruz hemde makaleleyi istiyoruz biraz orantısız değilmi sizce?? Madem yıldız alacam bence 30 u geçmemeli bir fedkarlık yapılmalı..Gerçi genç olanıda bu ülkeye getirmek mesele ama yaşı geçmiş yıldızlara bakın örneğin Rivaldo süper bir futbolcuydu tam bir yıldızdı ama şimdi yunanistanda napıyor kimse bilmiyor tek bildiğim ilk 18 e bile giremediği.Bence yunanlılar satamıyorda elinde patladı 1 senelik şow yapacas die bence bu kadar para verilmemeli yaşı geçen futbolculara...

eRe

Makalele Kartal'a çok yakın
Yabancı transferde önce Tello'yu renklerine bağlayan Beşiktaş, asıl bombayı patlatmak üzere. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; daha önce İngiltere'ye giden Abdi Celalettin Kolot ve Mario Berk'ten sonra önceki gün apar topar Londra'ya uçan Başkan Yıldırım Demirören dün Chelsea'nin yıldızı Claude Makelele'yle masaya oturdu. Ancak Fransız futbolcunun Tunuslu menacerinin Paris'te bulunması ve araya farklı bir menacerin girip fiyat arttırması üzerine sorun yaşandı. Olumsuz durumu farkeden Makelele menaceri Jamel Mohammed'i Londra'ya çağırdı.

The Times da yazdı

Chelsea'yle bonservis sorununu çözeceğinin garantisini veren Fransız futbolcu, Beşiktaş'tan yıllık 2.5 milyon Euro istedi. Siyah-Beyazlı yetkililer ise yıllık 1.8 milyon Euro önerip hemen imza atılmasını teklif ettiler. Beşiktaşlı idarecilerin Makelele için 2.5 milyon Euro'ya kadar fiyat yükseltebilecekleri öğrenildi. Bu arada İngiliz basını da Beşiktaş ile Makelele'nin anlaşmak üzere olduğunu manşetlere taşıdı. The Times, "Makelele, Beşiktaş için İstanbul'a gidiyor" yorumunu yaptı.

Kupa avcısı!

Real Madrid, Chelsea ve Fransa'nın formasını giyen Makelele, ispanya Ligi, İngiltere Ligi, Şampiyonlar Ligi, Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonluğu gibi kupaları kaldırdı.

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com

TurkishTank

makalele kolay bi 2-3 sene oynar... siz yasini merak etmeyin...:)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt