Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

valla bende anlamıyorum ama yönetim fena değil bence ben transferleri biraz daha düşünerek yapmaları kanısındayım.. anlamadığım tek şey ise forvet orta saha mızda sorun var.. gelmişiz defansif oyuncular alıyoruz.. ya gidin güzel bi forvet oyuncusu alın ya ...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

eRe

Beşiktaş'ın gözü Uğur'da
Antalyasporlu Uğur Kavruk'un, Beşiktaş Yönetimi ile anlaştığı iddia edildi. Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre: "Kırmızı - beyazlıların sağ kanadında görev yapan oyuncunun, ayrılmak için kulübe başvurduğu ve anlayış beklediği belirtildi.

Zonguldak'ta tatil yapan Uğur Kavruk, "Halen Antalyaspor'un oyuncusuyum. Ancak inanıyorum ki kulübüm hiçbir futbolcusunun önünü tıkamaz. Beni sadece Beşiktaş değil, Trabzonspor da istedi. Önce benimle değil, kulübümle masaya oturmaları gerekiyor. Menajerim bu konuda beni renklerine bağlamak isteyen kulüpler ve kırmızı - beyazlı takımla görüşmelerini sürdürüyor" dedi.

Çetiner ısrarcı

Yönetim ise Uğur'un kalması yönünde ısrar ediyor. Kırmızı - beyazlı oyuncunun, Teknik Direktör Raşit Çetiner ile de görüştüğü ve ayrılmak istediğini belirttiği, ancak teknik patronun genç futbolcuya vize vermediği de ifade edildi."

Kaynak : Milliyet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

!_black_eagle_!

ugur Guzel Futbolcu olabilir ama Buyuk takımı kaldırırmı orası mechul ne işin war ugurla Gs LincoLn Riquelme yi konusuo ezikler carlosu alıo biz ugurla ugrasıoz colin kazımı bile elimizden kacırmısız fenere gitmiş die okudum ne kadar dogruysa biz kimi alıcaz bilmiorum o yuzden artık zevk vermemeye basladı yonetim takımdaki topculara sozum yok gercekten cok kaliteli topcular war ama yonetimde işyok
|| 14 Şubat Hayal Ürünüdür...Tek Gerçek BEŞİKTAŞ Tribünüdür ||

eRe

aynen ya ısmı duyurma alıcaz kesecez dıye ya da al kardesım
bole sakız yapma transferı
buyuk oyuncu buyuk oyuncu
yok sallayacaz ortalıgı yok herkesın agzı acık kalacak
acıklama yapmadan bıtırın bu ısı sonra sov yapılır
ama yok once sov yapın sonra alamazsak bızde patlasın olay
artık transferden falan sogudum sunu alıyoruz bunu alıyoruz dıye konusadurulsun ancak ıcraatta 0 cektıkten sonra alınmasın kımse ıstemıyorum!!!
www.erdemeksi.com

carlito1903

bu transfer işi iice çığrından çıktı bence sırf roberto carlos transferine nispet için transfer yapmaya çalışıyo yönetim ne zaman öğrenecekler yerinde transfer yapmayı çok merak ediyorum takımda transferi en gerekli yer sağ kanat ama nedense haberlerde sağ kanat için isim bile geçmiyo.....

cassa23

yöneticilerimizin beceriksizliği diyorum başka bişey demiyorum helguera yı nasıl alamazlar ya ayıp ayıp

2 dia 2 muerto

Bunlar konusuyorlar sabırlı olun diye ama ben soyluyorum yine fos transferler yapıcaklar ...

rommedahl

İyiki Şu Colin Kazım ı alamadılar ben birkaç maçını izledim hiçbişey oynayamıyor adam İngilteredede çok kötü bir takımda oynuyordu bize zeki oyuncu lazım adamın bakışlarında hayır yok

cassa23

yıldız transfer istiyoruz yönetim yıldız......adamlar gidiyo 2.lig takımından oyuncu almaya çalışıyo ya inanamıyorum en az fener kadar gücümüz var neden bu beceriksizlik

2 dia 2 muerto

Hersene 20 milyon verip 15 tane adam alıp hatta aynı bolgeye 2-3 tane adam alıcagımıza bir tane yıldız almayı isterim ama bizim yonetim yıldız getıremez bu yuzden yıldız olmayan ama kalıtelı oyuncuları alsak yıne kafi ama onları da alamaz bunlar . Ben gokdenizi isterim sahsen . Ama yıldız olucaksa Quaresma :D

keskinli

türkiyede yildiz oyuncu varmi,disaridan gelen?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

2 dia 2 muerto

Bana sorarsan var Ahmet Abi .
İsim sormadan söyliyim
Alex ve Carlos ???

Çarşı

Alıntı yapılan: keskinli - Haziran 14, 2007, 19:40:45
türkiyede yildiz oyuncu varmi,disaridan gelen?

Yakın dönemde top koşturan veya koşturacak Bence Kezman,Carlos(sadece adı kalsada),Hadi birde Ricardinho diyebilirim

eRe

ahmet abi alex appıah kleberson carlos var ancak bunlardan kleberson fos cıktı bıraz
www.erdemeksi.com

2 dia 2 muerto

YABANCI transferi için Avrupa'da araştırmalarını sürdüren Beşiktaş, İtalya Seri B takımlarından Rimini'de forma giyen Ganalı Ahmet Barusso ile el sıkıştığı ileri sürüldu. İnter, Milan, Arsenal, Fiorentina, Newcastle United ve Messina'nın da transfer listesinde bulunan 23 yaşındaki, 1.84 boyundaki yıldız adayının hava toplarında çok etkili olduğu bildirildi. Kartal, defansif orta saha oyuncusunu elinden kaçırmamak için büyük çaba harcıyor.

Kaynak : Bir çok basın kurumu :D

Bu adam gerçekten çok iyi bir oyuncu belki bir çoğunuz tanımazsınız ama adam deyim yerindeyse at gibi koşuyor . Eğer gerçekten alınmışsa çok güzel bir transfer yapmışızdır demektir .