Ana Menü

Transferler[Tüm Transfer Haberleri Burada]

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mayıs 28, 2007, 12:08:06

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adriano

Valla ben adını ilk defa duyduğum transfer istemiyorum.. Barusso ilk defa şimdi duydum tabi araştırmadan önyargılı davranıyorum ama ismi duyulmuş bir star alın artık diyorum !
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

2 dia 2 muerto

Benim şahsi görüşüm 34 ' lük Makelele ' yi alıcagımıza bu adamı alalım . Belirttiğim gibi adam at gibi koşuyor . Zaten peşindeki klupler bunun bir gostergesi .

eRe

ben bıze yarayacagını sanmıyorum ancak appıah barrusso ya turkıyeye gelırsen cok ıs yaparsın demıs :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

Appiah kedi olalı bir yararı dokunur bize o zaman derim ben .

TurkishTank

barusso'yu roma kapmis diyolar italyan medya diyomus...ayrica fanatik sitesinde okudum...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

2 dia 2 muerto

İngiltere'den eli boş dönen Beşiktaş'a bir kötü haber de İtalya'dan geldi. Rimini'nin yıldızı Barusso, Roma ile anlaşmaya vardı.
16.06.2007

Çıt çıkmıyor
Beşiktaş, transferde zor günler geçiriyor... Fenerbahçe Roberto Carlos, Colin Kazım; Galatasaray da Linderoth gibi önemli isimlerle anlaşmaya varırken, Kara Kartal'da yaprak kımıldamıyor. Sadece Tello ve Hakan Arıkan'ı renklerine bağlayan Siyah-Beyazlılar'ın 10 günlük İngiltere macerasından imza çıkmazken, italya ikinci Ligi'nde mücadele eden Rimini'nin orta saha oyuncusu Ahmed Barusso'nun transferi bile gerçekleştirilemedi.

Kazım elden kaçınca...
İtalyan basınında dün yayınlanan haberlerde, Barusso'nun Roma ile kesin olarak anlaşmaya vardığı ve resmi imzanın önümüzdeki günlerde atılacağı iddia edildi. Bu arada Colin Kazım transferi de Siyah-Beyazlı kulübü karıştırdı. Uzun süredir genç futbolcu için uğraş veren Beşiktaş, Kazım'ın Fenerbahçe'ye gitmesiyle şoka girdi. Yönetim bu transfer sonrasında strateji değiştirip, Kanarya'nın talip olduğu isimlerle görüşecek ve fiyat artıracak.

Yine karavana yine karavana .
Bu kadarı ayıptır vallahi yazık artık ya . Yapamıyorsan git kardeşim . Basına malzeme olduk resmen.

ugur24

Alıntı yapılan: Palermo ! - Haziran 16, 2007, 10:42:05
Yönetim bu transfer sonrasında strateji değiştirip, Kanarya'nın talip olduğu isimlerle görüşecek ve fiyat artıracak.

boş işlerle uğraşmayı bırakıp icraat yaparlarsa memnun oluruz..ayrıca ikinci lig adamlarının peşindenmi koşar olduk ?

2 dia 2 muerto

Yuhh 10 da 0

BeŞİktaŞ yönetimi yabancı transferinde kiminle ilgilense hepsinde hüsrana uğradı. Bugüne kadar yaklaşık 10 isimle görüşen siyah-beyazlılar bu oyuncularla anlaşamazken, birkaçını da Avrupa'nın büyük kulüplerine kaptırdı. Dış transferden sorumlu Celal Kolot ve Mario Berk'in görüştüğü Makalele, Colin Kazım Richards, Helguera, Christanval, Cisse, Geremi, Marchall, Yepez, Troore, Hyypia'da siyah-beyazlı yönetim başarı sağlayamadı. Bu arada siyah-beyazlı camianın yönetime bu konuda tepkisinin olduğu öğrenildi. Öte yandan Beşiktaş ile adı anılan Ahmed Barusso'nun da Roma ile anlaştığı öğrenildi. İtalya Seri B'de Rimini forması giyen ve bu sezon gösterdiği performansla özellikle Seri A'nın dev takımlarının dikkatini üzerine çeken genç yıldız için Beşiktaş'ın devreye girdiği iddia edilmişti. Ancak Ganalı yıldız, yeni sezon için tercihini İtalya'da kalmaktan yana kullandı ve Roma ile anlaştı

Parasını verip yönetici olmak kac para ya . Aramızda toplayalım birisi otursun o koltuga biz burdan söyleriz o yapar .

Anarchy*

helal olsun bu kadar olmaz ya!

dedıgın gıbı parasını verıp aramızdan bırnı yonetıcı yapalım yeter bee!

mdc

Kartal rövanşı aldı!

Colin Kazım'ı Fenerbahçe'ye kaptıran Beşiktaş, Mehmet Yozgatlı'yı renklerine bağladı ve ezeli rakibine yanıt verdi.
17.06.2007

Ve Beşiktaş, transferdeki suskunluğuna son verdi... İngiltere seferinden eli boş dönen Siyah-Beyazlılar, Fenerbahçe'nin yıldızı Mehmet Yozgatlı'yla 1 senesi opsiyonlu olmak üzere 4 yıllık anlaşma yaptı. İmzalanan sözleşmeye göre, tecrübeli oyuncu, yüzde 30'u garanti olmak üzere yıllık 1 milyon YTL'ye Kartal oldu. Futbol Şube Sorumlusu Abdi Celalettin Kolot ve yönetici Mario Berk ile yaklaşık
3 saat süren bir toplantı yapan Yozgatlı'nın, Beşiktaş'ta oynamaya istekli oluşunun anlaşmada önemli rol oynadığı bildirildi. Bilindiği gibi sağ kanat için daha önce Serhat Akın ile görüşen Beşiktaşlı idarecilerin, gurbetçi oyuncunun yüksek maliyeti nedeniyle bu transferden vazgeçtiği ve rotayı Mehmet Yozgatlı'ya çevirdiği ifade edildi.

Orhan YILDIRIM

HAYATTA BEŞİKTAŞ

Adriano

Doğru haberse müthiş olur.. Hep beğenmişimdir Yozgatlı'yı harcadı resmen Fenerbahçe onu..

Adriano

Mehmet ne yapar?
Beşiktaş'ın sözleşme imzalayacağı yeni transferi Mehmet Yozgatlı için Kazım Kanat ve Gürcan Bilgiç farklı görüşler bildirdi..

Bu transferi kim yapıyorsa bir futbol cahili. Beşiktaş'ın sağ tarafı Türkiye'nin en iyi sağ tarafı. Orada Ali Tandoğan, Serdar Kurtuluş, İbrahim Toraman hatta Ali Güneş var, Burak Yılmaz var. Hatta Delgado bile var. Şimdi bu kadar oyuncu varken Fenerbahçe'nin kapının önüne koyduğu Yozgatlı'yı almak taraftara hakarettir. Alacaksan sol tarafa alırsın. Altını çizerek söylüyorum bu transferi kim yaptıysa futbol cahilidir.
KAZIM KANAT

Mehmet Yozgatlı, teknik direktörü Zico'nun kendisini oynatmayacağını bildiği için gitti. Adam eksilten forvet olarak her takım için gerekli bir oyuncu. Beşiktaş'ın sistemi içinde de çok etkili olur. Ümit Özat-Tuncay Şanlı ikilisi ile sol kanadını kaybeden sarı-lacivertli ekip, Serkan Balcı'nın ardından Mehmet Yozgatlı'nın da gitmesiyle sağ kanadını da kaybetti.
GÜRCAN BİLGİÇ

Kaynak: Sabah

Bu Kazım Kanat kaç sezondur takımı görmüyor heralde sağda bir sürü oyuncu varken sola alınsın diyor.. Tello'yu ne diye aldık ki biz..

TurkishTank

evet yaaa..bende onceden bu kazim'in yazdikalrini dinlerdim...ama simdiki dediklerinden sonra...ne konusuyoryaa bu herif.... sag taraf'ta kimse yok bee... habire burak yilmaz oynuyodu......ayrica sol taraf'ada tello'yu aldik... bu arkadas ne konusuyor.. :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

cassa23

Çak yararlı olur
Beşiktaş'ın en büyük eksiği orta alanın ve savunmanın iki kanadıydı. Sola Tello alındı, Mehmet Yozgatlı ise sağ kanadın en iyi yerlilerinden biri. Bana göre Beşiktaş için çok isabetli bir transfer. Yozgatlı, siyah-beyazlı forma altında Milli Takım'ın da değişmezi olur. Yozgatlı süratli olduğu kadar ayağına da hakim bir futbolcu. Bu transferle Kartal'ın orta sahası çok güçlenmiş oldu. Hayırlı olsun...
Turgay DEMİR

Forveti besler
İstanbulspor küme düşüyordu. Dünya'nın hiçbir ülkesinde küme düşün takımın bir kanat oyuncusunun asist kralı görülmemişti. Ama o, sağ kanattan en çok isabetli orta yapan adam oluyordu. O adam Yozgatlı'ydı. F.Bahçe'nin tek satrforlu düzeni, onun maç başına en az 8 tane olabilecek orta sayısını ceza alanında adam bulamadığı için 2'ye düşürüyordu. Çift santrforlu Beşiktaş'ta Nobre ve Bobo'ya çok gol attırır.
Gürkan KUBİLAY

Kartalizmatik

sayın kazım kanat beşiktaşın sağ kanadı madem iyi neden iyi olduğunu göremiyoruz çıkmaz sokak gibi sağ kanadımız var.
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!