Ana Menü

2014 Yerel Seçimler [Anket]

Başlatan carsi52, Mart 16, 2014, 23:27:01

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Genel seçime kadar algı iyice degisir abi. Mesela bu söylentiler ağustosta baslasa idi oy kaybı büyük olurdu daha cok

Ben Ankara yi chp 'nin, İstanbulu çok az farkla akp nin alacağını düşünüyorum..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: ERHUN - Mart 28, 2014, 07:25:15
İlahi adalet... Yalanlarla ordunun ve daha bir çok kurumun içini boşalttılar, bunların yaptıkları mı ortaya çıkmayacaktı?

Her çıkan yetkili bakanlık makamı dinlenmiş diyor. Artık yalanlayamıyorlar bile, o kadar yüz kalmadı tabii.

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 27, 2014, 20:25:33
Akpye oy veren cahil insanlar diye adlandırdığımız kişiler senden benden fazla bu ülkede başa gelenleri gördüğü için o dönemlerde yaşadıklarından dolayı.

Tayyibin demesi gibi icraata bakarım diyor o insanlar.

Atıyorum burdan örnek vereyim buranın köylüsünden yaşlı insanından

Buranın geçim kaynağı Fındıktır tayyip yeri olan herkese yer parası veriyor dönüm başına.
Bu parayla geçiniyor o insanlar fındık parası direkt cebe kalıyor masrafları devletin verdiği paradan gidiyor.

Senin demen gibi yol örneği var birde adam eskiden köyden aşağı çarşıya inemezdik şimdi bahçeye iner gibi istediğimiz saatte gidebiliyoruz gelebiliyoruz diyor.

Eskiden hastanelere gidemezdik ilaç alamazdık şimdi hepsin yapabiliyoruz diyor.

Eee şimdi bu adam ne yapmış ? Yararını görmüş bi zararı dokunmamış ona.Bu yüzden bu insanların en azından hepsine cahil diyemezsin.

Akpye oy veren genç kesime desen eyvallah bi şekilde kabul edilebilir.

Ve bunun gibi bir çok örnek.Ne yapayım oğlum chpyide gördük bu ülkede Mhpyide gördük onlar ne yaptı diyor.

Akpye vermeyeyimde kime vereyim diyor chpye kılıçdaroğluna mı vereyim yoksa bahçeliye mi.

Bu yazdığın en az cahil olmak kadar kötü. Hastane işlerine vs. bir şey dediğim yok yeri geldi forumda bende yaptıkları doğru işleri övdüm ama burada 28 tane askerin canına kasıt var, şehit etmeyi düşünüyorlar. Suni bir olay yaratıp ülkeyi savaşa sokmayı düşünüyorlar. Şimdi ülkesi hakkında yapılan haince planları görmezden gelip fındık parası bilmem ne parası için onlara oy verecekler yarın bir gün ben şöyle milliyetçiyim diye konuşmasın, boğazına bakıyordur.

Türkiyede herşey değişti

Berkin olayında devlet polis diyenler
Apo 'nun 2015 te nevruzda aramızda olacağını söyleyenlerle işbirliği yapanlara destek oluyor

Sırrı süreyya girmese istanbul kesinlikte sarıgül un.. Ama giriyor çünkü anlaştılar..

28.askerin canına kiymayi düşünenler milliyetçi kesimin bazıları tarafından destek görüyor.  Bundan daha büyük hainlik olur mu ..

Ama asker olmuş kimine.

Çağ gelişiyor. Bütün teknoloji k gelişmeleri bu hükümet yaptı zannediliyor. Evet eskiden hastanede sıra bekleniyordu çünkü net ten sıra alamıyorduk bu kadar net..

Hastaneye şimdi para ödeniyor bunu da kimse.söylemiyor onuda tip not olarak belirteyim

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 28, 2014, 11:02:35
Genel seçime kadar algı iyice degisir abi. Mesela bu söylentiler ağustosta baslasa idi oy kaybı büyük olurdu daha cok

Ben Ankara yi chp 'nin, İstanbulu çok az farkla akp nin alacağını düşünüyorum..

algi ne kadar degisebilirki?cahil ve zekasi kit olanlar tercihlerini nasil degistirecekler?
cocuk bakicilar,isciler,kisa adamlar,deniz görmeyenler ve digerleri nasil degisecek?
oysa bu sayilan insanlar daha düne kadar solun oy deposuydu
o zamanlar asagidakiler direniyor diye sloganlar atilirdi.
simdi son zamanlardaki röntgen siyasetini saymazsak chp ne zaman özelestiri yapacak?
hadi mhp den oy aldin hdp den oy aldin bld kazandin,türkiyeyi ne zaman kazanacaksin ne zaman sosyetenin degilde halkin partisi olacaksin?tüsiad hangi zamanda sola destek olmusda simdi oluyor diye sorgulamayacaksin?
atatürk mezarindan cikip chp ye baskan olsa bile bu chp hükümet olamaz diye sorgulayan,yaranin üzerine basan sendin zamaninda
chp nin tek sansi koalisyon,bu baraj davasi kalkmadikca oda zor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Ben acikcais chp de olsa tek başına iktidar istemiyorum artik

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com

El Maestro

Tüylerim diken diken oldu videoyu izlerken .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Ankara şuan baya kalabalık, ciddi bir kitle var. CHPlisi MHPlisi kalkıp gelmiş Tandoğan'a. Shoplanmış fotoğraf veya merceğiyle oynanmış ekranı abuk subuk şekillere sokan mercekli kameralar yok bildiğin düz kamerayla çekim yapıyorlar.
http://www.chp.org.tr/?page_id=140239 (Linki koyduğumda miting devam ediyordu)

Hileye hurdaya engel olunabilirse İ.Melih Gökçek bence gider bu seçimde. Her yerde sandık güvenliği çok önemli, karşıdakiler hile hurdanın ustası, dikkatli olunmalı.

ERHUN

DIABLO

Suan kizilay meydanından geliyorum hinca hinc kalabalik var yağmur yagmasina yollar kapatildi  2 gundur kizilay meydaninda idim sanki bayram havasi keske ikametgahim ankarada olsa idi
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carsi52

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 28, 2014, 00:38:52
Kaan keşke öle olsa ama ..

Mesela Mhp'nin İstanbulda %5-6 oyu var hiç bir işe yaramayacak olan bu oy oranı Chp'ye gitse garanti Chp alır.. Aynı şekilde bizim burda Karabükte Chp'nin yine hiç bir işe yaramayacak olan %10 falan oyu vardır bu oran Mhp'ye gitse burda da garanti Mhp alır . Örnekler çok bunlar sadece ilk anda aklıma gelenler.

Şu anki dönemde tek düşünce AKP DİKTASINI yıkmak olmalıdır . Sonrasına zaten bakarız, ama tabi bu benim şahsi düşüncem .

İstanbul örneği verdiğin için bende İstanbul örneğinden devam etmek istiyorum.

Chp'ye Sarıgül'e versem ne olacak ? Akpden kurtulmuş olucam evet fakat bu sefer sarıgül gelecek 5 sene sonrada sarıgül kazanmasında kim kazansa kazanır moduna girerim herhalde.

Mhp'nin çatısı altına girmek varsa herkes girebilir sıkıntı yok fakat ben Mhplilerin Chp'ye oy atmasını desteklemiyorum.

@Erhun

Sen benim dediklerimden veya anlatmak istediklerimden çok yanlış bir yere gelmişsin ya.
Bölünür senin için uykular!

eRe

o zaman kaan akp baştaykende söz hakkın olmayınca neden bu durumlara geldik demeyeceksin. işe yaramayan her oy akp ye gittiğini unutmayacaksın. bu genel seçim değil.senin mhp ye her attığın oy sandalye kazandırmaz...genel seçimde herkes düşüncesine atsın hatta yüzde 10 kalksın.ama bu seçimin akp hükümetine bu olaylara karşı bir referandum olduğunu unutmamak lazım.
www.erdemeksi.com

ERHUN

Diğer illeri bilemem ama İstanbul ve Ankara'da MHP'den CHP'ye oy kaymaları ciddi oranda olacak, şuan görünen o.

keskinli

mhp besiktas oldu
hem geselilerin hemde febelilerin dost takim demeleri gibi hem akp hem chp mhp lilere yaranmaya calisiyo
chp aciktan yapiyo zaten ama dikkat ederseniz akp de el altindan yapiyo bunu
kilit secmen oldu mhp secmeni
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Alıntı yapılan: keskinli - Mart 28, 2014, 22:57:42
mhp besiktas oldu
hem geselilerin hemde febelilerin dost takim demeleri gibi hem akp hem chp mhp lilere yaranmaya calisiyo
chp aciktan yapiyo zaten ama dikkat ederseniz akp de el altindan yapiyo bunu
kilit secmen oldu mhp secmeni

+ Chp cemaat dost takım hesabı  :)

@Erdem

Akp'ye şuan ne diyorsam ne kadar kurtulmak istiyorsam Sarıgül gelirsede o kadar sarıgülden kurtulmak isteyeceğim.

Ona oy atıp sonradan vicdan azabı çekip kahrolacağıma atmam.Aynı hesap yani.
Bölünür senin için uykular!