Ana Menü

Son Dakika.. Twitter Erişime Kapatıldı

Başlatan NoPasaran, Mart 20, 2014, 21:00:42

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Vergi kanunlarınca denetlenmesi gerekbilir..

Türk firmaları reklamlarını yayınlıyorsa herkes vergisini ödesin..

Ancak uluslararası firmalar ülkelerin yasalarına göre sınırlandırılamaz.

Dünyanın heryerind edurum böyledir..

Mali olarak bağlısındır ancak yayın olarak özgürsündür.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Arjantin hacker grubu bazı Türk sitelerini haklemiş twitteri açın yoksa devam edicez diye.

Bugün haberde okudum.
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Hack te bizim redhack onların agababasi :D

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Redhack sanki Türk devleti için çalışıyor.

Arjantinin yaptığının aynısını yapıyor.

NoPasaran

Napalım kaan..

Oturup beklesin mi insanlar..

Yukardaki resmi görüyormusun ?

Eğer sandık demokrasisine inanılsaydı Hitler oradan hiç inmezdi..

Bugün insan yakan cani diye heryerde duyuyoruz..

Herkes kendi çapında mücadele veriyor..

Keşke bu gruplara bu kadar kızana kadar..

Hukuk tanımazlara hesap sorsanız..

http://www.haberturk.com/medya/haber/933137-mahkemeden-flas-twitter-karari

Bak mesela..

Sen hiç böyle ülke gördün mü ?

Mahkeme twitteri aç diyor, hiç ses seda yok bizimkilerde..

Redhack yada bir başkası bu yapılanların yanında 1000 de 1 bile suçlu değil emin ol
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Hitler konusu farklı bir olay.

Yahudileri yakmasının bir nedeni vardı o zamanlara göre.

Neyse

benim söylemek istediğim yaptıkları şeyin aynı olduğu bu kadar derine inmene gerek yok abi.Sonuç olarak aynı mı değil mi ? Aynı.
Madem derine indin şöyle özetleyeyim.

Kendi istedikleri tarzda bir insan gelmediği sürece bu tür hacklemelere devam ediceklerdir.Yani olay akpnin yolsuzluğu felan değil.

Bir şeye tepki verirken bir şeye karşıt olurken devletimize,milletimize zarar vermeden yapmalıyız bunu.

NoPasaran

Mutlaka..

Bu konuda seninle hem fikirim ancak bu demokrasinin doğru gittiği bir ülkede olur Kaan..

Bak Türkiyede 30 mart sonrası çok büyük olaylar olabilir. Dua edelim İstanbul ve Ankarada yönetim değişsimn..

Neden dersen..

Ciddi bir hukuksuzluk söz konusu..

Bak ben burada cemaate en çok karşı çıkan adamım..

Ancak erdoğanda çok yanlış işler yapıypr..

Bugün Sızıntı dergisine,Sürat Kargoya ve cemaat  grubun Holdingine baskınlar düzenlendi..

Ya sormazmı adalet bir gün neden şimdi diye..

Bu kadar hukuksuzluğu şimdi mi gördün ? Neyi tehdit ediyorsun..

Kavga ve ayrımlara neden olsan bir iktidar var..

Allah'ı var çok güzel konuşuyor Erdoğan. Keşke konuşmalarında samimi olsa ve bu kadar pisliğe batmasaydıda oylarını yüzde 80 lere çıkarsaydı

Ama artık pislendi..

Pislendiye de "dünya lideri" denilen kişi yargı karşısına çıkar hesap verir..

Hergün yargı ayaklar altına alınıyor. Bunlara sessiz kalmak bunlara ortak olmaktır..

Bi gün bu forumda oluruz yada olmayız yada ölürüz gideriz ama burada elbet ayakta kalanlar bugün bu Dikdatör'ün yanında olanları tarih affetmez..

Bakın hiç bir dönem böyle bir nefret olmadı..

Redhack te asla Türk devlet sitelerine saldıracak birisi değil. Hatta bu konuda başka ülkelere ultimatom vermiş bir hack grubu. Ancak son  dönemde olan şeyler normal şeyler değil..

Bakanlık bizim değil
Yargı bizim değil
Polis değil
o değil bu değil..

Senin devlet diye nitelendirdiğin şeyi o grup şu an öyle görmüyor. İşgal edilmiş bir vatanda hissediyor kendini. Bunun kendi düşüncesi ile felanda alakası yok. Bunu umarım anlatabilmişimdir..

Atatürk'ün Gençliğe Hitabesindeki şu sözleri hatırlatarak herşeyin sandık olmadığını söylemek istiyorum..

"Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir."

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bana akp ile veya erdoğan ile gelme abi.

Benim aileme bile sorsan akp hakkında düşündüklerimi veya en yakın çevreme beni tanıyan birisine anlarsın neden onlarla gelme dediğimi.

Benim sadece erdoğan karşıtı olup inanmadığım insanlar veya gruplar var.Çünkü inandırıcı değil o gruplar o düşünceler akpnin yaptıklarının aynısını farklı şeyi kullanarak yapıyorlar yapılıyor.

Özellikle Resulün yazdıklarından sonra ve o yazıda ki o ifadelere hangi ifadeler olduğunu biliyorsunuz çoğu insanın katıldığını gördükten tamamen kayboldu inanç.

Halkçıyız diyip halkın dükkanlarına saldırılırsa
Herkes özgür olmalı diyip insanların düşüncelerinin tersi olduğunu görüp hakaret edilince
İşlerine geldiğinde biz milliyetçiyiz diyip işlerine gelmediğinde Milliyetçiyim diyen insanlara ırkçı,faşist diyenleri gördükçe

Ve bunun gibi bir sürü örnek verebileceğim şeyleri gördükten sonra inandırıcılık kalmıyor.

Ve abi emin olun akpli olup veya ufaktanda olsa akpye sempatisi olan bir insan bunları gördükçe akpye kayılıyor ve akp güçleniyor.

Bu iş ne olursa olsun sandıkta çözülür.Fakat sandıkta çözülmesi için senin bunları yapmaman lazım inandırıcı olman lazım gerçekçi olman lazım insanlara kendini inandırman lazım bunlara yaparak sandıkta hiç bir zaman kazanılmaz zaten.

Sandıkta devirmek istiyorsan önce Devlet Bahçeli ve Kılıçdaroğlu yerini başka birisine bırakacak veya yeni bir parti gelecek.

Mesela yukarıda ki tarzda düşünen insanlar bunları yapacağına Kılıçdaroğluna hadi güle güle denilip yeni birisini getirtebilselerdi şuan durum çok farklı olabilirdi.

eRe

Alıntı yapılan: eRe - Mart 21, 2014, 15:02:42
tam tersi yarın youtube ve facebookta da kapatılmalar başlayacakmış. seçime kadar bu böyle gider
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Mart 26, 2014, 23:25:22

Özellikle Resulün yazdıklarından sonra ve o yazıda ki o ifadelere hangi ifadeler olduğunu biliyorsunuz çoğu insanın katıldığını gördükten tamamen kayboldu inanç.

Ben o laflari soylemeden once yeterli derecede AKP ye neden oy verilmeyecegini adam gibi anlattim. Insallah birgun gorusur bulusuruz kardesim sana da yuzyuze anlatirim. Herkesin uslubu kendisinedir. Benim uslubumda budur. Az bile soylemisim derken neler cektigimi ve neler yasadigimi ozetleme amaciyla soyledim. Akp ye oy veren annem ve ablamada aynisini yuzlerine soyledim ben. Gunlerce tartiştim anlatmaya calistim. ama annem bana annanene eskiden 1 bucuk saate gidiyodum simdi 30 dkya gidiyorum dedi. Ve durumu daha iyi anladim.

Ak parti ismi gibi olsaydi bende oy verirdim. Evet ben ozgurlukcuyum. Bu zamana kadar herkesin dusuncelerine saygiliydim hala saygiliyim. Babamin sahip oldugu ikitelli basin expressdeki arsayi sirf akp yalandan 1 bolu 1000 lik yeninplana gore yerlesim yapacagindan bizim arsamizin yuzde 50 sini rusvetle albayraklara(altur) verdigi gunden sonra ben bu ulkeden ve bu ulkeyi yonetenlerden iğrenmeye basladim kusura bakma.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Akpye oy veren cahil insanlar diye adlandırdığımız kişiler senden benden fazla bu ülkede başa gelenleri gördüğü için o dönemlerde yaşadıklarından dolayı.

Tayyibin demesi gibi icraata bakarım diyor o insanlar.

Atıyorum burdan örnek vereyim buranın köylüsünden yaşlı insanından

Buranın geçim kaynağı Fındıktır tayyip yeri olan herkese yer parası veriyor dönüm başına.
Bu parayla geçiniyor o insanlar fındık parası direkt cebe kalıyor masrafları devletin verdiği paradan gidiyor.

Senin demen gibi yol örneği var birde adam eskiden köyden aşağı çarşıya inemezdik şimdi bahçeye iner gibi istediğimiz saatte gidebiliyoruz gelebiliyoruz diyor.

Eskiden hastanelere gidemezdik ilaç alamazdık şimdi hepsin yapabiliyoruz diyor.

Eee şimdi bu adam ne yapmış ? Yararını görmüş bi zararı dokunmamış ona.Bu yüzden bu insanların en azından hepsine cahil diyemezsin.

Akpye oy veren genç kesime desen eyvallah bi şekilde kabul edilebilir.

Ve bunun gibi bir çok örnek.Ne yapayım oğlum chpyide gördük bu ülkede Mhpyide gördük onlar ne yaptı diyor.

Akpye vermeyeyimde kime vereyim diyor chpye kılıçdaroğluna mı vereyim yoksa bahçeliye mi.

ilhan mansız_melis

Hotspot Shield programından da giremiyorum ben şu an Twitter'a ?

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eRe

onavo kullanıyorum ben sıkıntım yok
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Ben wifi olan yerlerde dns ile giriyorum..

Dışarda lazım olursa Tunnel Bear VPN ile kesintisiz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Benim evde wifi var pcden direk giriyorum Twittera bi program olmaksızın, ancak telefondan hotsponu acmadan girmiyor bunun nedeni nedir ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~