Ana Menü

2014 Yerel Seçimler [Anket]

Başlatan carsi52, Mart 16, 2014, 23:27:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

ben olaya sarıgul mansur o bu dıye bakmıyorum

ben bu seçimleri belediye başkan seçimi olarak görmüyorum

referandum olarak görüyorum

akpnin bu yaptıklarının yanına kar kalması mı
yoksa akp devrinin çöküş döneminin başlaması mı

yani isimden önce akp mi yoksa diğerleri mi olay bundan ibaret...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Sarıgül hakkında düşüncelerimi çok defa burada da yazdım tekrara gerek yok sanıyorum. Gelende kötü çıkabilir düşüncesi nedeniyle ülkenin satılmasına, bölünmesine, savaşa sokulmaya çalışılmasına (bu esnada abilerimin, kardeşlerimin, arkadaşlarımın şehit olmasına veya edilmesinin düşünülmesine), içinin boşaltılmasına (ahlaki, kültürel ve ekonomik) göz yumamam.

Genel seçimde bu kadar oy kayması olmaz zaten, o zamanda inşallah CHP-MHP koalisyon hükümeti kurulur. CHP'nin içinde zararlı olduğunu düşündüğüm kişiler var, sosyalistlik adı altında başka işlere giren. Onlarda temizlenirse çok daha iyi olacak.

carsi52

Ben zaten görevimi yapıcam akpye oy atmayarak.

Ben oy atmadan akp kazanırsa diyeceğim şey yazıklar olsun gittiler yine akpye attılar.
Sarıgüle oy atsam sarıgül kazandıktan sonra diyeceğim şey ulan şu adama ben bile oy attım bana da yazıklar olsun diye vicdanımla başa çıkamam.

Sarıgül cemaati arkasına alıp oylarını baya arttırdı zaten birde mhpyi istiyor.Elbet oy atan olacaklardır eğer kazanırsada o zaman oy attığına pişman olanları görücem  :)

@Erhun

Sarıgül ülkeyi satmayacak,bölmeyecek,şehitler gelmeyecek,yolsuzluk olmayacak mı sanıyorsun ? Ben de bunu bile bile gidip oy veremem ona.Nasıl akpnin ne olduğunu bilip oy vermiyorsam sarıgülünde ne olduğunu bilip oy vermem.

Belediye başkanlığında belki şehitlerin gelmesi veya ülkeyi satması olmayabilir.Fakat yolsuzlukları ve kimlerle çalışabileceğini az çok tahmin edebiliyorum.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Sarıgül'ün o yazılanları yapmaya gücü yetmez, İstanbul BB başkanı olacak eğer kazanırsa. Ama Topbaş kazanırsa bu zihniyet devam edecek o yazdıklarım devam edecek. Sarıgül'ü bu kadar çözemedim ben ve benim gibi düşünen milyonlar, oyumuzu vereceğiz artık yapacak bir şey yok.

Şuanda kazanma ihtimali olan Sarıgül ve Topbaş dışında biri yok. Yukarıda yazdıklarımdan dolayı oyumun gideceği yer belli. Çok emin konuşuyorsun nedense bildiğin bir şeyler varsa açıkla da bizde bilelim. Allah korusun AKP seçilirse yine pişman olacakları da biliyorum "keşke MHP'ye atmasaydım %6'da kaldık" diyecekler ama geç olacak, 5 yıl daha zihniyet devam edecek. Boş oy atmaya niyetim yok.

carsi52

Şişlide ki arsa yolsuzluklarından başlayayıp şişlide bu kadar yolsuzluk yapabilen Büyükşehir belediye başkanı olsa neler yapabilir diyerekten başlayabilirm.

Gücü öyle bir yeter ki.

Akpye derken ne güzel diyoruz ama dimi cemaat 10 yıldır iyiydide şimdi mi kötü oldu sahtekarlar diye.
Sarıgül veya kılıçdaroğlu cevaplasın bakalım 10 yıldır kötüyken şimdi neden iyi oldular diye.

Akp sahtekarlık yapmış cemaatte nasıl bir yapı olduğunu göstermiş hatta youtubeye son koyulan videoyla her ikisininde vatan haini olduğu ortaya çıkmıştır.

Hayırdır o zaman nedir bu cemaate yakınlık ?

%6'da kaldık dememek için yakın olduğum partiyi bırakıp ne olduğu belirsiz bir oy atmayada benim niyetim olmaz :)  Bu tür laflara kanmazsa kimse %6da kalmaz Mhp.

ERHUN

Ne AKP ne cemaat, ikiside ülkemden uzak olsun. Ama son olayların cemaatle alakalı olduğunu düşünmüyorum. O gücün onlarda olabileceğini düşünmüyorum. ABD ajanı, İsrail ajanı, İran ajanı falan biri(veya birileri) yapmıştır diye düşünüyorum.

Neyse gece vakti tekrara düşüyorum herkesin düştüğü gibi. İsteyen istediğine oy verir bu tartışmaları bir kaç gün önce yapıyordum artık boş geliyor buralarda bunları konuşmak. İyi geceler herkese.

Düzeltme: Neden hep bir kanma lafı var? Ahmak mıyız biz? Ben kimseden etkilenmedim, yandaş candaş kandaş demeden gazeteleri okuyorum, araştırıyorum ve böyle düşünüyorum. "Okuyorum" en nihayetinde birilerine kanıp yönümü ona göre belirlemiyorum. MHP'nin geçmişte aldığı oy belli, alacağı oy aşağı yukarı yine belli. Ülkenin kurtuluşu olarak görüyorum ve benim gibi binlerce belki milyonlarca kişi var, oyumuzu o şekilde kullanacağız.

carsi52

Daha düne kadar faşistler ırkçılar şunlar bunlar diyipte bugün gelin bize oy verin denildiğinde inandırıcı gelmiyor.

Bi nevi kandırılmaya çalışılıyor La Fontenden masallar yani.

Peygamber efendimizin''Bir elime ayı,diğer elime de güneşi verseler,vallahi de davamdan vazgeçmem'' dediği gibi davamızdan yada en azından ben vazgeçmem.

ERHUN

Neyse sildim yazdıklarımı, gece gece kafam error verdi, sabah yazmıştım zaten telefon saati değişmesi nedeniyle 6'da kalktım diye. İyi geceler herkese.

Rasim Ozan gülme krizine giriyor Ahmet Cakar stüdyodan Kovuyor - Derin Futbol-
(04:56)

carsi52

Bugün fazla yorulmuşsun galiba.

Sen uyu bence

İyi geceler :)

-Tahminim doğru çıktı yanılmamışım.

Simurg

Kim hangi partiye oy verirse versin, hangi düşünceyi benimsemişse benimsesin
Kazanan vatanım olsun.
Rabbim hayırlısını versin.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ilhan mansız_melis

Gittim kullandım oyumu.

Hayırlısı olsun halkımız için.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Her yerden hile haberleri geliyor.

Umarım şehir efsanesidir bu haberler.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

annem ile ablami tam sarigule oy verdirticekken babam hakkimi helal etmem diye girdi. olay dagildi arkadaş ya :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

Alıntı yapılan: Simurg - Mart 30, 2014, 07:49:43
Kim hangi partiye oy verirse versin, hangi düşünceyi benimsemişse benimsesin
Kazanan vatanım olsun.
Rabbim hayırlısını versin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

sandigi kaldirdilar goturduler kavga cikti. Bu nasil berbat bi millettir ya. cok deli oyunlar donecek bugun. izleyin gorun efenim
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.