Ana Menü

Şok ! İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fes edildi

Başlatan eRe, Şubat 14, 2011, 20:59:48

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

arastirsinlar iyice,görüntülere baksinlar
küfrettiyse onuda yollasinlar
besiktas terbiyesizlerin ve ahlaksizlarin barinabilecegi en son adres olmali
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

djinonu

Brestgerfich

Küfrün içeriğini bilen var mı? Herşey konuşuyor. Belki sadece s.ktir git dedi. Ama sülalenin dee oynayacağın oyunun daaa... diye bir küfür geldiyse kim haklı, kim haksız olur? 2. olasılığa karşılık vermeyecek adamın adamlığından şüphe ederim ben!

Deli, basın toplantısında açıkca küfür edildi Toraman tarafından dedi, Demirören yalanlamadı. Bakalım Toraman'a verilecek ceza ne olacak? Yoksa büyük Beşiktaş'ın gücü sadece Deli'ye mi yetecek...
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ersin Develi

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 15, 2011, 14:36:31
arda ile birisi kavga etmişti. Rakiplerde bu kadar tez karar alınmıyor gibi duruyor

Sanırım Caner.
Antremanda yumruklaşmıştılar

[KralKartal]

Silinir ama IKISININ.... Tek kisinin degil.

Toramanda fesh edilmiyorsa gonderilsin A2 takima sezon sonuna kadar.
Sonra karar verilirdi, ama suan Toraman taraftardan acaba ne tepki alir?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

saldır beşiktaş

Bu şekilde olmamalıydı veda. İbrahim bu kadar kolay siline biliyorsa Toraman'ın ne işi var bu takımda anlamıyorum.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ersin Develi

İbrahim Üzülmez bu takıma 11 yılını verdi.
Ama İbrahim Toraman'da 7 yılını verdi.Takımın 2. kaptanıydı..
Olaylar olmuş,Toraman haklıdır ya da haksızdır,bunu tartışalım ama unutmayalım Üzülmez'i gönderen yönetimdir.Toraman'a niye sallıyosunuz ki? Yönetim'e sallayın

İbrahim Üzülmez'in yetenekleri kısıtlı diyosunuz bu durumda kazma olmuyor,YETENEKLERİ KISITLI oluyor.
Toraman'ında yetenekleri kısıtlı belki ama Toraman kazma oluyor.Bu ne yaman çelişki!!!!

Üzülmez elinden geleni yapıyorda,Toraman yapmıyor mu?
Toraman'ın yüzünden gol yedikte,Üzülmez'in yüzünden yemedik mi?Toraman hata yaptıda Üzülmez yapmadı mı?

Terlik vakasından sonra Toraman değil,Üzülmez çıktı dedi ki; ''Yine olsa Yine yaparım'' Eee çıkıp özür dilemesinin ne manası kaldı.108 yıllık tarihi olan bi kulübün Kaptanına yakışmazmıydı şunları söylemek;
Yaptığımız yanlıştı,bütün camiadan özür dilerim,bir daha tekrarı olmayacak'' ???

Olaylara bir de şu açıdan bakalım.

Kulüp olarak keskin virajdasın,onca yıldıza rağmen 12 puan geridesin,takım diken üstünde,kaybetme lüksün yok ve ilk devre 1-0 geridesin,devre arasında takım arkadaşını bütün takımın önünde yumruklayarak,2.yarı takımın hangi psikolijiyle çıktığını düşünebildi mi büyük kaptan? Yabancı oyuncuların bu olayın etksinde kalabilceğini düşündümü kaptan?
Sadece 4 gün sonra hayati bir maç oynayacak olan takımın,o maça hangi moralle çıkacağını düşündümü acaba kaptan? libero mevkisinde şuan Ferrari ve Toraman var sadece,maç eksiği olan Ferrari'nin kiev maçında oynadığını düşünelik ve kazara Ferrari'nin sakatlandığını düşünürsek Toraman'ın o maça hangi psikolijiyle çıkabileceğini düşündün mü kaptan?
Taraftarı belki de ikiye bölebileceğini düşün mü?
Bir tane bile dostumuzun olmadığı ortamda,renkli basına ne kadar malzeme verdik farkındamısın kaptan?
??? ??

İbrahim Üzülmez'i seviyorum,o yaşında oynama azmine,hırsına hayranım.Ama bu yaptığı olmadı,o attığın yumruğu sıksaydın,yeri geldiğinde masaya vursaydın yönetim ve bütün taraftar arkanda olurdu.Şanlı Beşiktaş kaptanınada o yakışırdı.

Ama bu kaos ortamında atılan o yumruk Toraman'a değildi,Beşiktaş camiasınaydı..

Yönetim gerekeni yaptı.Şimdi yakışanı yapmalı jubileni siyah beyaz formayla yapmanı sağlamalı..

Son olarak şunu da söylemek istiyorum.Toraman'ı körü körüne savunan biri değilim ama unutmayalım o da bu camia'ya hizmet ediyor.
Toraman'da suçluysa aynı muamele ona da yapılmalı.

keskinli

ersin cok güzel yazmissin,her kelimesine katiliyorum
benim düsüncelerimede tercüman olmussun
insani acidan cok üzülüyorum üzülmezin düstügü duruma ama bu yumrugu atmamaliydi
her ne kadar cok üzücü bi durum olsada yönetim bu karari almak zorundaydi

Ersin Develi

Teşekkür ederim abi.
Dün Sergen'in açıklamalarını dinledim,ima ederek,üstüne basa basa dedi ki;
''Beşiktaş taraftarının ne tepki vereceğini merak ediyorum''

İçim sızladı yeminle

NoPasaran

deli ibrahim ile kimse toraman i karşılaştırmasin bence. Teraziler yetersiz kalır ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Singahli madem İbrahim Üzülmez bunları düşünmedi peki İbrahim Toraman düşündümü acaba etrafa küfür etmesinin ortamı daha çok gerecek ve takıma daha çok zarar vereceğini düşünmedi mi ? Madem bu kadar ayrıntılı düşünüyoruz o zaman Toraman'ın da bunu düşünmesi lazım ağır bir şekilde küfür etmiş takıma moral vericeğine sen orda küfür ediyorsun ve ortamı daha çok geriyorsun ki işte oldu zaten kavga çıkmasına neden oldu takımı daha kötü yönde etkiledi

Yönetim traş yapıyor Beşiktaşlılık duruşundan bahsediyor bunun aynısını Pascal'ı göndererirken de söylemişti madem bu kadar düşünüyorsun o zaman ikisini birden gönder Toraman da masum değil ikinci olayı adamın küfür edip takıma zarar verip kavga çıkmasına neden oldu sonuçta...
Since 1903

keskinli

küfür ettigine dair bir tane kanit yok
ettiyse küfür tabiiki daha büyük ceza almali
ama etmedim diyor,ettiginide ispat edemiyoruz
ispat edemezsen sucsuz demktir
yokmu görüntüler falan,dudak okumalar?

Ersin Develi

Andaç;
Alıntı yapılan: SingahLi - Şubat 15, 2011, 20:50:54
Son olarak şunu da söylemek istiyorum.Toraman'ı körü körüne savunan biri değilim ama unutmayalım o da bu camia'ya hizmet ediyor.
Toraman'da suçluysa aynı muamele ona da yapılmalı.

Toraman küfür etMİŞ.
Üzülmez yumruk attı.

Küfür olayını üzülmez'den başka kimse duymamış sanırım
Şayet golden dolayı Üzülmez'e küfür ettiyle hatasından dolayı,Ekrem'e de etseydi..
Hadi Toraman bi öküzlük etti de küfür etti,Üzülmez'in yumruk atmasımı gerekiyor.? Çekip diyemezmiydi Sen Napıyosun?
Teknik direktörün ve takım arkadaşlarının önünde yumruk atmak mı kaptanlık?

[KralKartal]

Suclu araniyorsa Ikiside SUCLU.

Ama iste DAYAK attigi icin 1 adim öne geciyor sucta UZULMEZ.

Sozlu saldiri yapsa bunlar olmazdi. Ayni Toramanin yaptigi gibi.

Savasi kim baslatirsa sucludur, yani ilk atesi kim acarsa savasi baslatmis olur.

Küfür ediyorsan, 1.kaptana, ve senden yasca buyuk birine kufur etmemelisin,
Takim kaptani bu, ister kazma olsun ister futbol özürlüsü, ama KAPTANa kufur edebiliyorsan,
o zaman bitmistir bu is, yonetimde gazel okumasin.

Toraman ister Maradona olsun ister Pele, sucluysa ikiside gidecek,
GSde Caneri gonderdi ARDA kaldi, ARDA kaptan ve daha IYI.
Toramanda GENC, UZULMEZ jubile yapacakti, biri gidecekse UZULMEZ oldu,
Kaptanlara herzaman YANLIS yapmistir YONETIM.sifoyada yaptilar
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

KeePSaKe

Abi ben İbrahim Üzülmez in durduk yerde yumruk atacağını hiç sanmıyorum adam kaç yaşına gelmiş burda çocuk gibi yalan söyleyecek hali yok heralde ben inanıyorum İbo'ya ve zaten ben İbrahim Üzülmez'i savunmuyorum ama Toraman da en az İbrahim Üzülmez kadar suçludur ve Toramanda eğer bu takımın 2. kaptanıysa takıma karşı küfür etmemesi gerekir.Yumrukla küfürü karşılaştırmamız saçma olur ikiside kötü bir şey sonuçta bunun ölçümü yapılmamalı hangisi daha ağır diye...
Since 1903