Ana Menü

Şok ! İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fes edildi

Başlatan eRe, Şubat 14, 2011, 20:59:48

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

Çok üzücü bir olay direk olarak ilişkisnin kesilmesi kadar gidip vumruk yumruğada kavga etmek çok ayrı bir olay
Forumda toraman taraftarlığımı bilmeyen yoktur ama terlik ve bu olay yüzünden soğudum yahu
Takımın içinde kavga olmaz olursa takım olmaz.
Deli iboyada üzüldüm fakat yaptığıda yenilir yutulur cinsten değil
Şöyle bir gerçek vardır ki ondaki çaba kimsede yoktu bazen
kötü bir maç sonrası alkışlanılacak tek isim diye konuştuk
Hiç birimiz yoktuk o vardı
Yolun açık olsun deli kaptaaaaaaaaaan
Seninle jubilede buluşucaaazz!

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gürol

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

djinonu

Karabüksporlu Cernat geçtiğimiz hafta oynanan Beşiktaş-Karabükspor maçı sonrası Beşiktaş soyunma odasında büyük kavgaların yaşandığını söylemişti.

Al sana bu oğlanin dediğinemi inanayim yoksa yok takimda ersana gecmis olsun dilekleriyle büyük birlik baglilik ortami gosteren tshirtleremi inanayim?!!!!!

BJK_Kübra

Üzüldüm ya ve şok oldum birden bire nasıl böyle bişey oldu :( Gerçi bikere daha ikisi birden süresiz kadro dışı bırakılmıştı sonra affedilmişlerdi. Şimdi Delimiz tamamen gitti:( Beşiktaş'ın geçmişinden beri olan, gerçek Beşiktaşlı Delimiz İbomuz gitmiş yaa :(
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Ankaragücü maçının devre arasında yaptıklarından ötürü sözleşmesi feshedilen İbrahim Üzülmez saat 15.00'te düzenleyeceği basın toplantısı öncesi Lig TV'ye konuştu. Tecrübeli futbolcu "Futbolu bırakmayı düşünmüyorum, arkamdan çok ağlayacaklar" dedi.

Başkan Yıldırım Demirören ile yaptığı görüşmeyi Lig TV muhabiri Atakan Kurt'a aktaran İbrahim Üzülmez,
Başkan'dan ricasını ve Başkan'ın cevabını anlattı. Yıldırım Demirören'e "2 ayda daha dayan, futbolu bırakıyım" dediğini ifade eden Üzülmez, Demirören'in kendisine "Bu işin altından kalkamam dönüşü yok" dediğini belirtti.

İbrahim Üzülmez ayrıca soyunma odasında kavga ettiği İbrahim Toraman'ı da suçlayarak "İbrahim Toraman'ın bana küfür ettiğini herkes duydu. Neden hep İbrahim Toraman; bunu herkesin düşünmesini istiyorum." diye konuştu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bence de tekrardan düşünülmeli ve taraftarda tepkisini koymalı böyle ayrılık olmaz.
Since 1903

carsi52

Toraman küfür etmiştir bence.
Toramanında sözleşmesi fesedilsin o zaman.

Ama yönetim yanlış yaptı sezon sonuna kadar beklenilcekti sezon sonunda Toraman gönderilir Üzülmezede jübile yapılırdı.
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Futbolu birakmayi dusunmuyorum, arkamdan cok aglaycaklar..

futbolunu , karakterini pek sevmesemde , dun kovulmana uzuluyordum, bugun fikir degistirmeye basladim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Abi kimsenin sözleşmesi feshedilmesin sahada futbolcular birbirini yiyiyor.Necati-Hasan Şaş sahada kavga ettiler adamlar bıraksalar birbirlerini yumruklayacaklar o derece haberlerde görüyoruz antremanda oyuncular kavga ediyor.Ağır bir ceza verirsin ama feshetmek doğru değil.
Since 1903

Tolgahan_BJK

BJK_Kübra

Ah be İbosuz olurmu ya üzülüyorum valla bazen iyi oynamasada orda olması bile yetiyodu be.. Şimdi kim kaptan olucak.. Toramandan başka deneyimli Türk bile kalmadı takımda:( Zaten Türk konusunda sıkıntıdayken İbomuz gitti ya :( Bari sezon sonuna kadar bekleyip jubile felan yapsalardı ya :(

www.bbskd.org

NoPasaran

arda ile birisi kavga etmişti. Rakiplerde bu kadar tez karar alınmıyor gibi duruyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

Birden bire de yapılmaz ki böyle ceza ver bişey yap ne biliyim ya :(

www.bbskd.org

KeePSaKe

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 15, 2011, 14:36:31
arda ile birisi kavga etmişti. Rakiplerde bu kadar tez karar alınmıyor gibi duruyor

Caner'in dudağını patlatmıştı
Since 1903