Ana Menü

Şok ! İbrahim Üzülmez'in sözleşmesi fes edildi

Başlatan eRe, Şubat 14, 2011, 20:59:48

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

giderken bile sucu karsi tarafta aradi. illaki kötu birsey mi söyliyelim Volkan, 11 yildir bu kadar kalitesiz bir oyuncu nasil Besiktasta oynadi aklim almiyor, 10 tane Besiktasli tanidigim varsa 7-8 tanesi bunu sevmiyor. Turkiyede kahvehanelerde mac seyrederken, takim sahaya cikarken bunu kaptan olarak görupde cildiran insanlar gördum ben. görende sifo filan zannedecek. birakin Allah askina, seviniyorum valla.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

valla bu takımda bu adam on senedir var. Bir kere bile sol bek birinci ihtiyaç hissetmedim Ben .

Sadece orta açamıyor bu adam. Iddia ediyorum bugün fenerbahçe de de, trabzondada, galatasaray dada, trabzonda da ılk on bir oynar.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

tamam adminim. orta acamayan bir sol bek, hemde 10 yil boyunca,  bir futbolcudan beklentilerimiz farkli.

KeePSaKe

Toraman ne yaptı ki ?

Yabancı olsa sizce bu takım da olur muydu ?
Since 1903

Ersin Develi

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Şubat 15, 2011, 22:49:35
Toraman ne yaptı ki ?

Andaç bu soruyu sorarak,kızdığın şeyin aynısını sen yapıyorsun

KeePSaKe

Abi İbrahim Üzülmez le karşılaştırdığımızda Toraman daha mı iyi dersiniz siz ?

Derseniz ne yaptı derim bende...
Since 1903

IL Capitano

ben Toramani korumuyorum ama biraz dusunmek lazim , 3 gun sonra gutiye saldirsa ne yapacaktik? nasil bi kin varsa arkadan saldirmis Toramana, iki tanede patlatmis. Zaten Toramaninda artik kalacagini sanmiyorum. yolu acik olsun Delinhonunda , buda heralde son yorumum olur, sIkildim artik.

saldır beşiktaş

Klişe olacak ama orta açsa çok üst düzey takımlarda oynardı. 90 dakika boyunca git gel yapan savunma meziyetleri üst düzeyde olan bir oyuncu.Hilbert'de böyle mesela 10 ortanın 5'ni doğru yapsa bizde değil Milan'da oynar. Hala çok rahat oynar İbrahim anadolu takımlarında.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ersin Develi

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Şubat 15, 2011, 22:55:25
Abi İbrahim Üzülmez le karşılaştırdığımızda Toraman daha mı iyi dersiniz siz ?

Derseniz ne yaptı derim bende...

Oynadıkları futbolla karşılaştırma yapmadım.

Yaparsak Toraman ağır basar

Sevgi fedakarlık olarak karşılaştırısak denk gelirler birbirlerine

KeePSaKe

Sevgi,fedekarlık olarak aynı olabilir ama futbol olarak nasıl ağır basıyor abi ?

11 sene diyorum dile kolay bir kişiye bile yerini bırakmamışsın ki saldır beşiktaş ın dediklerinede katılıyorum.Toraman da buna benzer bir şey varsa söyle daha öncedende söylediğim gibi yerli olmasının avantajı var ve bu takımda yedek bir oyuncu...

Toraman'a karşı hiç bir kötü düşüncem yok bu arada yanlış anlaşılmasın ama İbrahim Üzülmez le karşılaştırılmamalı...
Since 1903

carsi52

Maçta kamera Toramanı çekince hep ağzında bi küfür oluyor..
Ben inanıyorum Toramının Üzülmez'e küfür ettiğine.

Küfür ettide vurdu Üzülmez madem ceza veriliyor neden tek Üzülmez'e ?

Yönetim biraz artistlik yaptı..Bakın biz iyice büyüdük bi çırpıda 11 yıl emek vermiş kaptanımızı bile yollayabiliyoruz mesajını vermek istedi.

Ama bu yaptıkları çok yanlış bu vefasızlıktır ne olursa olsun sezon sonuna kadar bekleyip Üzülmez'e jübile yapılıp Toramanda takımdan gönderilse çok mu zor olurdu ?
Bölünür senin için uykular!

DIABLO

Demekki yönetimin gücü sadece ibrahim Üzülmez' e yetiyor.
Hakemler konusunda aynı tavırları göremiyorum.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

beckyZWICKY

haklıyı haksızı kenara bırakıyorum.. Ve bu konu hakkında birşey yazmak istemiyorum.. Forum tamamen 2'ye bölünmüş durumda..

Farklı birşeye değinmek istiyorum..

İbrahim yıllarını vermiş, beşiktaş ile ilgili herşeyi en iyi bilen futbolcu şuan ki kadroda.. Nasıl davranılması hareket edilmesi konusundada..

SUç tamamen karşı tarafta olsa bile, Sen ki yılların beşiktaş kaptanı olarak giderken bile böylesi günlerde suçu karşı tarafa atmaman gerekir kaptanlığına yakışır şekilde.. Önümüzdeki haftasonu zorlu bir fener maçı var inönüde..

Öyle yada böyle sonuca bağlandı herşey.. Çıkıpta böyle konuşmamalıydın yinede deli ibo.. Toramanı bu fener maçında seyircinin önüne atmamalıydın.. Ben, son oynadığımız maçı kaybettiğimizde bile fener maçını kolay ve keyifli şekilde kazanacağız diye düşünüyordum.. Ama fener maçında stoperimiz toraman olursa. İşte içimde kararan acılı bişeler oluyor sanki.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

İbrahim ne diyecektiki sercan..

Bence en doğrusunu yaptı , ersin kardeşimin sorusunada buradan cevap vermiş olurum..

Deli ibrahim derken niye dedilerki deli diye ona ?

Çok net söylüyorum bu adam hep mert oldu..

Maçlardan sonraki açıklamalarına bakın hoca moca dinlemez kötüysek kötü iyiysek iyi herşeyi en deli ağızdan söylemiş birisi..

Ve malesef Sercan sende yönetimin düştüğü hataya düşüyorsun

"DEFANSIMIZ YOK O YÜZDEN TORAMANA LAF YOK"

Fener maçında çıkarsın Ferrari Sivok gerekirse..

Ya şu yapılanın kendinie yapıldığını düşünsenize..

Sadece şu forumda bile yıllarını vermiş üyelere nopost vermek ne kadar zor bişey biliyormusunuz ?

Hem adaletli olacaksın hem insanları sonuna kadar saygılı olacaksın emeğine..

Evet Deli ibo kadro dışı kalmayı sonuna kadar HAK ETMİŞTİR..

Ancak 11 senelik emeğinin karşılığında SÖZLEŞME FES EDİLMESİ , BÜYÜK SAYGISIZLIKTIR.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Alıntı yapılan: s.volkan :) - Şubat 16, 2011, 00:15:21

Evet Deli ibo kadro dışı kalmayı sonuna kadar HAK ETMİŞTİR..

Ancak 11 senelik emeğinin karşılığında SÖZLEŞME FES EDİLMESİ , BÜYÜK SAYGISIZLIKTIR.

nokta...

Futbolu kiyaslamak, seneleri kiyaslamak, bunlari birakin,
BESIKTASIN 1.kaptani UZULMEZDIR, takim icinde ona 2.kaptanda olsan KUFUR edemezsin,
yanlis burada.
Bunun devaminda dayakta yanlis, ve 1 KAPTANA yakismaz.

sonuc; ikiside SUCLU !

karar: UZULMEZIN sozlesmesi fes!

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi