Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sebebi var ;D Seninle uğraşmak güzel oluyor :D

Şaka maka bilmemki , yoğunluk değil aslında bu. Daha az yazasım var özellikle foruma. Sürekli "çatışmak" artık sıkıyor beni..

Sorum ceme, evlendiğin kişiyi nasıl hayal ediyorsun (cem gören)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

şöyle söyliyim abi. hani kızlar arasında bi laf vardır ya çirkin şansı versin diye. banada öyle bişey versin dış güzellik falan benim için pek önemli değil.
he evlendiğim kişiye gelirsek ben iş yerimden birisi ile evlenicem diye düşünoyorum böyle ne bileyim mantık evliliği olucak gibime geliyor. he bu ara şöyle uzun boylu güzel biri çıkarsada fena olmaz hani ;;D

sorum Cem Abi'ye. Madem konu evlilikten açıldı Cem Abi'yede evlilikle ilgili soralım :) Evlilik nasıl bi duygu abi hani neleri yapıyosun yada yapamıyorsun hayatına gelen değişiklikler yenilikler neler nelerde feragat ediyosun aydınlat bizi :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

6 yildir evli 2 cocuk babasi olarak söyle söyliyim, bekarliliginizi dolu dolu yasayin, evlendiginizde gözunuz disarda kalmasin. Karsilikli anlayis en önemlisi, ayda 1 , iki ayda 1 cikarim disari , buda genelde özel gunlere gelir. Dogum gunudur falan filan. Evlilik nasildir konusuna gelince; hic bir zaman kendinizi yalniz hissetmiyorsunuz , ya simdi ne yapacagim demiyorsunuz, sizi her zaman cok seven ve sizi siz oldugunuz icin kabul eden biri var. buda muhtesem bir duygu..

sorum Ahmet patrona , yeni yasinda nasil beklentiler?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

benim beklentilerim hep ayni
fazla bi beklentim yok,fazla bi planimda yok asiri hedeflerimde yok yani cok hirsli bi insan degilim
en basta sevdiklerime saglik,sonra cocuklarimin iyi okumasi,ki bu konuda cok rahatim maasaallah okulda cok iyiler zaten

sorum adasim ve en uzak kartala yani turkishtanka
niye cok kayboluyorsun be bu kadar geri planda duruyorsun?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

TurkishTank

hehehe, Oncelikle Ahmet abi'nin beni hatirlayip sorusunu bana sormasindan dolayi tesekurlerimi sunarim.
Ahmet abi'nin endiselerine hak veriyorum. Pek fazla gozukmuyom dogrudur, is guc, saat farki derken, aslinda surekli burdayimdir, yazilan yorumlari okurum ama pek fazla katilmiyorum - dogru bir tespit...

benim dusuncelrim ve felsefelerime gore, dinlerim ondan sonra soylenicek, soylenmemis bir iki kelime varsa onlar'i elbette soylerim. Yani anliycagin 'bos' 'manasiz sozlerden' uzak durmaya calisirim genelde, bu demek degilki siz hep bos ve manasiz konusuyorsunuz :), benim yorumlari okuyup bi sey yazmaya vakit geldiginde, soylencek butun sozler soylenmis buluyor :)

galiba birsine burdan bir soru sormam icab ediyor...

boksor bir bacimiz vardi nick'ini tam hatirlamiyorum (burdaki herkez tanir) - Neden boks yapiyorsun, kizlar genelde boyle spor'larla yanyana anilmazlar, senin bur spor'da itici gucun ne ?
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

keskinli

BJK_Kübra

Öncelikle beni hatırlayıp bana sorduğun için teşekkür ederim :) Ayrıca o kadar tanınıyomuyum ki ya :)
Neyse sorumu cevaplıyım=))
Boks'un benim için yeri bambaşka çok seviyorum ama neden bilmiyorum. Aslında acıma duygumda çok fazladır, o yüzden pek maçada çıkmıyorum ki bi maçımda bu yüzden maçı vericektim nerdeyse; rakibimin burnu kanamaya başladı ve ben vursam maç biticekti ama ben kötü oldum vuramadım sayıyla aldım:)) Boks'a babam boksör olduğundan ondan geçen bişey oldu bana. Bi çok spor yaptım ama hepsini bi şekilde bıraktım malesef ama en son boksta devam ettim. Evet bi çok kızın boksla hiç ilgisi olmaz ama benide görenler genelde boksöre benzetmiyo inanmıyolar boks yaptığıma hatta :) Boksta itici gücüm sağ direk ve kroşem olduğunu düşünüyorum. Sağ kroşeyi ve direği çok severim ve gerçektende sert olduğuna inanıyorum :)

Benim sorumda ahmet abiye (keskinli) Beşiktaş maçlarına geliyomusun ordan gelmek zor oluyomu? Çocukların var sanırım abi kaç yaşındalar :)
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

keskinli

eskiden cok gidiyordum,bi sezon rahatlikla 5 mac seyredebiliyordum inönüde
cocuklar okula gitmedikleri icin izinlerimi hep eylüle getiriyordum,arada paskalya tatillerinde kacabiliyordum
simdi izin zamaninda mac denk gelmiyor,aralardada kacamak yapamiyoruz,cocuklar büyüdükce masraflarda cogaliyor maddi acidan zor oluyor artik
son 2 sezondur hic maca gidemedim
Allah izin verirse bu sene paskalya tatilinde gelmeye calisacagim,inünö yikilmadan bi göreyim
cocuklarim 14 ve 11 yaslarinda ablasi
benimde sorum cihana(diablo)
ne oldu bu kayseri kartallarina be kardesim?
ayrica kurtlar vadisi düsmanligin ne zaman basladi? :D

gürol

beni neden oyunlarınıza almıyorsunuz?
:ahaha
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gürol

forumun kötü çocuğu benim demek :D
patlatırım topunuzu yaklaşmayın :)

DIABLO

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 15, 2011, 18:40:47
benimde sorum cihana(diablo)
ne oldu bu kayseri kartallarina be kardesim?
ayrica kurtlar vadisi düsmanligin ne zaman basladi? :D
Kusura bakmayın Ali kaptanı izliyordum :)
Abi kayseri kartalları dağıldı gibi bişi ne olduysa ben askere gidince oldu herkez iş ve aş kaygısına düştü. Eskiden hemen hemen her akşamları beraber dolaşır dağılınca forumdan muhebbete devam ederdik artık eskisi gibi görüşemiyoruz maalesef bu saatten sonrada eskisi gibi olacağımızı zannetmiyorum.
Abi kurtlar vadisi yavaş yavaş miyadını dolduruyormu bilmiyorum eski zevkim kalmadı sadece zaman öldürmek için izliyorum Eskisinde derin devlet vardı bilmediğimiz işleri anlatılırdı aksiyon vardı Aslanbey vardı heyecan vardı. Pusu' da ise güncel olayları işliyorlar dünyada veya türkiyede ne oluyorsa onları izliyoruz.
Benim sorum Büşra' ya (Simurg)
Eskiden daha fazla takılırdım son zamanlarda nadiren gelebiliyorum sende eski üyelerdensin bu forumda hemen hemen her üyenin resmini gördüm sen hariç özel bi nedeni yok ise benimde sorum bu.
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Simurg

:D
Herkesin aklına ilk başta geliyor sanırım.
Gizemli takılma meraklısı yahut merak uyandırmak için böyle birşey olmuyor.
Zaten samimi olduğum kişilerde görmüştür beni
Ben bayanların internet üzerinde resim koymasına karşı olanlardanım.
Uygun bulmuyorum herkese açık bir yer ve bin türlü insan giriyor bakıyor.
Tercih meseleside denebilir aslında.
Msn adresini gizlemek gibi :D

Benim sorum gürol'a
Herkesin tepkisini çekmiş olsanda bi kaç konu dışında söylediklerine katılıyorum.
Fakat bir bayan bu denli kat'ı bakmanın sebebi nedir?
maziden gelen bir aşk acısımı yoksa izlenimlerinden ötürümü bu fikre kapıldın özel değilse bizimle paylaşırsan sevinirim. ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

gürol

:)
geçmişte aşk acısı ihanet ne ararsan yaşadım
tüm bayanlara gibi genellememek lazım
ama geçmişte yaşadığım gördüğüm karşılaştığım durumlara uygun bir konu oluştuğunda öyle bir kadın portresi ile ilgili bir konu açıldığında görüş belirtirken katı davranıyorum haklısın ama söylediğim gibi o portreye uygun bir durumda katı oluyorum.onun haricinde bayanlara kibar davranırım "severler kadınlar beni" :ahaha

benim sorum erdeme
ya arkadaş nerden buluyorsun o güzelim kızları fotoğraflarını çekiyorsun :D
takdirle karşılıyorum respect :D (ERE)

Banucan

uzun süre cevap verilmedi dedim bende döndüriim artık şişeyi :D
sorum Büşra'ya
evin en küçüğü olmak nasıl bir duygu? artılarını ve eksilerini yazarmısın :D ;D
FEDA