Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

Ben vala Beşiktaşlı doğdum,Beşiktaş'ta doğdum büyüdüm:)) Babam Beşiktaş'ın içindeydi zaten hep, Beşiktaş'ın sporcusuydu.. Maçlara gidiyodum daha küçükken, babamla antremanlara gidiyodum; o stadın havası bambaşkaydı.. Fulyadaki eski antreman sahamız ve Ahmet Fetgeri Salonu hepsinin ayrı bi yeri vardır bende, bi nevi orda büyüdüm bile sayılır. Orası yıkıldığında çok üzülmüştüm halada ordan geçerken üzülürüm mesela:)) Sonrada bi sardı Beşiktaş beni aldı içine.. Çıkmaz oldum maçlardan,vazgeçmez oldum SiyahBeyaz'ından.. Ailede evde herkes Beşiktaşlıdır ama en delileri ben.. Yenildiğimizde daha küçükken bile çok bilirim ağladığımı..Ama inadına giyerim formamı halada öyle, ölene kadarda öyle..:))

sorum Cem Abi'ye: Türkiye'yi özlüyomusun:) ve şirinler yani Felicia ile Alex büyüyünce Beşiktaş maçına gelmek isterlerse ikisini birlikte gönderirmisin inönüye 15-17 yaşlarındayken mesela=))
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

IL Capitano

Orada hic yasamadigim icin gunluk bir hayat yasantisini özlemiyorum cunku nasil olur bilmiyorum. Cocukken daha cok gelirdim/gelirdik. Tatil dönusleri cok zor olurdu. Ucaklarda/arabalarda aglardim. Simdi cocuklardan dolayi o kadar sIk gelemiyorum, gözden Irak, gönulden Irak oluyomus ya, cok dogru bir söz. biraz öyle oluyor. Yalniz ekimde buraya tekrar dönunce bayagi bi moralim bozulmustu..

Feliciayi Alexle gönderirim ama tek basina göndermem.  ;D 

Sorum Volkan admine; kanka en sevdigin yemek nedir?? hic bikmadan hergun yerim dedigin?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Tavuk Şiş yada Tavuk + Pilav + Ayran  ;D

7/24 yiyebilirim Cem  ;D

Ayrıca her türlü hamur işi itina ile yenilir  ;D ama önce tavuk + pilav  :D

Neden Msn Kullanmıyorsun, senede 3 kez görüyoruz  ;D [Kralkartal]
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Volkan abi seni takmıyor ihsan abi anlaşılan ;D
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Banucan

birşey dememek için kendimi bu saate kadar tuttum ama dayanamıyorum :lol
:ahaha :ahaha :ahaha :ahaha
Büşra içimiz okunuyo ;D ;D
FEDA

Banucan

şişe durmuş bi çeviriyim bakiim ;D

Kübra sorum sana forum da kendine daha yakın bulduğun üç kişinin ismi bide sevmediğin(isim söylemesende olur) biri var mı? ;D
FEDA

BJK_Kübra

Aslında forumda herkesi seviyorum öyle sevmediğim kimse yok bazen bazı yorumlardan dolayı sinirlenirsem birazcık o sadece :) Tanıdığım herkeside seviyorum, gördüğüm kişilerde var onlarlada aram iyi diyebilirim:) Seni seviyorum mesela ve yakın hissediyorum kendime baya:) başta volkan admin,banucaannnım:), sonra erdi, resul,cem,cem baba,büşra:) öyle işte :)

sorum Banucan sana ;D bana zor soru geldi bende sana soruyorum aynı soruyu ; forum da kendine daha yakın bulduğun üç kişinin ismi =)))
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Banucan

dişe diş kana kan intikam intikam ;D
ımmm başliim ama 3 değil daha çok sölicem :D
sen yani Kübra,Büşra,Volkan admin,Cemoli,Resul,ne kadar kapışsakta Sercan ;D ;D

sorum Cemoli ye Cem evcil hayvan severmisin şuana kadar baktığın bir evcil hayvanın oldu mu?
FEDA

Cem Goren

eğer balık evcil hayvan sıfatına giriyosa kısa bi süre balık vardı evde :D severmiyim konusuna gelince aslında kedi haric her hayvanı severim ben kedilerden nefret ederiyorum o derece hani.

soruyu Orçun efendiye soralım. anladık kemal sunal'ı seviyorsun (onu sevmeyen ölsün o ayrı konu) en çok sevdiğin filmi he bide unutamadığın 3 tane repliği.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Guti ORÇ.

cem çok zor sordun be üstad şimdi hangi filmi sevilmez ki ama en sevdiğim film olarak dokunmayın şabanıma sanırım oradaki laflar ve hareketler cok iyi.

replik olayına gelirsek diyalog olarak yazmak isterim:

-+ 600, 600...200
- benimki niye eksik kurban?
+ onlar sendikalı hemserim!
- bende harranlıyam,
+ s*kt*r lan..

aşk kalbimi yakan bir volkan gibidir
en sevdiğim tatlı kazandibidir...

kemal sunal:halk kahramanı olacam ben. herkes beni tanıyacak
ali şen: hadi lan ordan
kardes: baba halk kahramanı olacam diyo bu, sakın komunist falan olmasın.
ali şen: höst destur de destur, deyyus.

sorum yiğite gelsin

unutamadığın en büyük hezimet neydi (beşiktaş olması şart değil, barcelona da olabilir :D )

CR7

yok aslında diyebilirim. ancak hatırlatılır ve sorulursa aklıma gelir.
Liverpool maçı,Metalist maçları olabilir ama o kadar da takmıyorum bu mağlubiyetleri artık.
he hatırlatılırsa bunlar fena olur karşımdakine dalabilirim bile o ayrı tabi
daha çok zaferleri hatırlarım :)

sorum erdiye;(uğrarsa cevaplar herhalde :D)

yönetmen olduğunda film çekeceksin malum,en çok hangi türde film yönetirdin,yönetmek isterdin? kimleri oynatmak isterdin?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

erdibatmaz

Benim en çok meraklı olduğum film türü bilim-kurgu. Gelecek yıllarda değişik bir dünya, değişik hikayeler olan filmleri çok sevmişimdir. Children of Men çok iyidir mesela. Bu türe merakımı başlatan film ise I Am Legend... Belli bir oyuncu isteğim de yok. Tanınmamış oyuncuların oynaması daha iyi olur, bu sayede filmin gerçekçiliği artar. Ünlü oyuncularla uzak gelecekte geçen bir filmi anlatırsam gerçekçi olmayabilir.

Sorum Banu'ya;
kralkartal msn'nin demirbaşlarından biri olmanın nedenleri nelerdir? (5 puan) :D
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

Banucan

sohbet muhabbet işte kıskanmayın yahu :D

sorum Volkan bey'e bu aralar çok yoğunsunuz bir sebebi var mı acaba? ;D
FEDA