Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

asla yapmam: annem ve babamın yüzünü yere indircek birşey yapmam
ölsemde yapmam dediğim şeyi yapmam genelde uyumluyumdur ama olmaz dedim mi de olmaz :D

sorum resulcan'a hayatta en çok umursadığın ve umursamadığın şeyler nelerdir?
FEDA

RCA

hayatta başta ailemi sonra arkadaslarımı sonra da benı seven sayan herkesı umursarım.. cok genel oldu bılıyorum, manevidir umursadıgım.. maddi olamazdır çünkü dünya malı dünya da kalır..

sevigiyi,aşkı ( karsılıksız olsa bıle), paylaşmayı , yardımlaşmayı .. çok umursarım.

umursamadıgım duygular değildir insanlardır.. o da çok nadirdir. herkesle muhattabımdır kısacası.

Cem
sorum hayatın boyunca üzerinde iz bırakan bir şarkı var mıdır? varsa paylaşabilir msiin?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

valla çok dikkat etmedim hani dinlediğim şarkıların etkisine falan ama şu var. Sivas'lı olan ve benim üstümde annemden çok etkisi olan babaannem dolayısıyla Sivas'ın yollarına türküsünü ne zaman dinlesem bi dalar giderim.

Andaç
olm şimdi dershaneye gidiyosun falan ya. arada isyan eder insan ne bileyim "yeter lan yerin dibine batsın dershaneside üniversiteside" dediğin oldumu yada evdekilere dershaneye gitmiyorum artık desen ne olur. özellikle babanın tepkisini merak ediyorum nedense :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Valla Cem daha isyan edecek duruma gelmedim ama her an edebilirim kardeşim :D Evdekilere öyle bir şey desem beni evlatlıktan reddederler heralde  :ahaha Babam zaten şimdiden dır dır yapmaya başladı yok calısıyor musun yok yapıyor musun evet desen bile onun için yeterli değildir .

Benim sorumda sana kardeşim hiç ulan o kadar para verdik dershaneye birde öss yi kazanamazsam ya yapamazsam napıcam bu sene benden birşey olmaz diye düsündüğün strese girip saçlarının döküldüğü depresyona girdiğin zamanlar oldumu yoksa yok aga ben güveniyorum kendime her türlü yaparım mı dedin  ;D
Since 1903

Cem Goren

valla hiçbir zaman "yok aga ben güveniyorum kendime her türlü yaparım" diyemedim hatta evdekilerle ettiğim kavgaların haddi hesabı yoktu falan uzun hikaye yani anlatsam roman olur

idealler'mi aile isteklerimi BANU.

Banucan

benim aile istekleri oldu hayatımda konservatuar okumak istedim ben ama babam tiyatrocu olmak istediğimi duyunca direk olmaz başka şehre göndermem oyun için felan dedi sonrada işte kısmet buymuş sağlık olsun :D

sorum Volkan admine :D hayat hayal ettiğin olmasını istediğin gibi mi yoksa tamamen farklı mı? ;D
FEDA

NoPasaran

ohooo..Hayallerime öylesine uzağımki şöle metre ile ölçen buradan fizana kadar gider yani. En büyük hayallerimden birisi Türkiyeyi gezmek, dünyayı gezmek idi. Ancak öyle bir durumdayımki İstanbulu bile gezemiyorum  ;D

Tabi bunun çeşitli nedenleri var. Ancak en önemli şey benim mutlu olduklarımla başkalarının olamaması yada olamayacak olması.

Örnek veriyorum Örneğin Sakaryada bir mağara var diyelim yada çok çok eski ev. Hadi volkan kalk gidelim diyecek kadar çılgın ve bu işi seven insanlar lazım hayatımda. Oradaki tarihi koku, hava benim için İnanılmaz Bişey..

Yada ne bileyim Kalk hadi Roma İmparatoru Sezarı, Sezar yapan tepeye gidelim o havayı koklayalım dese işte dünyanın en mutlu insanı benim  ;D Arkeolog olmam lazımdı belkide bilmiyorum ;D

Tabi bunlar için hem zaman lazım hem para lazım birde. Ve malesef yaşadığımız ortamda kolay değil bunlar. Düşünsene oğlu böyle bir yere giden baba neler düşünür peşinden neler demez..

Bunun olması için önce evlenmek lazım. Evlendikten sonra Ver Elini Türkiye   :rock

Sorum Büşraya. Çok Alıngan olduğunu düşünüyormusun ve ayrıca Muhafazakar görüntüdesin bundan bazen sıkıldığın oluyormu ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Çok alıngan olduğumu bazen düşünmüyor değilim ama yerinde ve haklı alınganlıklar yaptığımı düşünüyorum.
Bkz: senin yaptığın soğuk şakalar'a alınma nedenimde haklı (bana göre) oluyor.
Durup durup boşa küsen bir insan değilim.
Ama sevdiğim insanlara küserim sevdiğim insanlara darılırım.
benim için önemli olmayan hiç bir kimseye bu denli tepkiler vermem.
Muhafazakar gördüğün olaylar nedir
dinime laf söyletmememse bana göre din sorgulanmaz eleştiriye kapalı bir olgudur.
Yok bu açık seçik konuşmalardan kaçınmamsa hoş bulmadığım bana uzak gelen öyle bir tavırda yetişmemenden ötürüdür.
Ben hoş bulmuyorum şaka adı altında yapılan bayağı konuşmalardan
Sınırlar olmalı ve bu sınırlarda korunmalı
herkesin yapısı farklıdır, yetişme tarzı farklıdır ahlak değerleri farklıdır.
Açıkçası ben bu durumdan menunum
Sıkıldığımda olmuyor. Neden olsun :D
Beni böyle sevin yahu ;D

Sorum Ahmet Abiye
Forumla tanışman nasıl oldu? Burda olmaktan mutlu musun? :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

keskinli

forumla tanismam sanirim 2004 yiliydi
carsi hakkinda alman arkadaslarima göstermek icin bi arastirma yaparken tanistim
mutluyum diyemem
beraber sevincler üzüntüler yasadik(en cokta üzüntü maalesef)
mutlu olmamamin sebebi kesinlikle ne forum nede forumun üyeleri
sorun benimle ilgili
forum üyelerinin yas ortalamasi bayagi düsük,dolayisiyla bu kadar insan arasinda kendimi yalniz hissediyor olmam. spor fikiri bazinda genel anlamda bana tamamen ters bi forum
örnek olarak besiktasli durusu deyipte ahlaksiz sporcularin bas taci edilmesi gibi
ayrica mahalle baskisida var,son zamanlarda iyice ortaya cikti maalesef
sorum isveckartalina;
baba olduktan sonra yasam seklinde ne gibi degisiklikler oldu?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

aklima ilk gelen hayatimda bugune kadar, hic bu son iki senedeki kadar az uyumadigimdir ,kucuk cocuk sahibi olmanin gercekleri bunlar.
en cok degistigim konu ise; ben elimden geldigince az da olsa uste basa, dis görunuse, zevkime önem bir insanimdir, son iki senedir her yönden bu konularda isteyerek kendimi hic ön plana koymuyorum.Hic böyle olacagina inanmazdim.
En guzel degisikliklerden biri; Besiktas maglubiyetlerinde cocuklarima sarilinca acimi azaltiyor, eskiden salidan önce kendime gelemezdim.
En kayda deger degisiklik; cocuk sahibi olunca asil evliligin anlami ortaya cikiyor ve önemi artiyor.

sorum Yigit kardesime olsun;bildigim kadariyla universiteye gidiyorsun, nasil bu kadar zamani bulupta futbolu bu kadar yakindan takip edebiliyorsun, bilmedigin takip etmedin ulke/lig yok. yani bu vakit nasil bulunuyor?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

şöyle söyleyeyim sadece ders olduğu zaman derslere,staj olduğu zaman staja gidiyorum.
vize-final konusunda ise 1 önceki ya da sınav sabahı çalışıyorum o kadar ;D
eğer çalışsaydım sanırım şu an çift anadal yapmıştım ama...

sorum(arkadaş soracak soru bulamıyorum ;D) Cem gören'e
ilk deplasmanın neresi oldu? son deplasmanında neler yaşadın anlat bakalım ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

ilk deplasmanında ali samiyendi son deplasmanımda ali semiyendi. (arada sakarya kocaeli ankara izmir vardı yanlış anlaşılmasın :ok )

son deplasman samiyen. hayatımda yaşayacağım ender güzellikteki günlerden biriydi. sabahın köründe uyandım halamın ayarladığı biletleri falan alıp semte doğru hareket akabinde samiyen'in yollarına gidiş eziyeti ama bir o kadarda eğlencesi ve maç sonrası yine eğlenceye devam yorgunluğu kısılan seside cabası ama yine olsa yine yaparım :)

sorum Kaan'a. arada millete atarlı cevaplar veriyodun. sen hayırdır lan diye sorarlar adama. bu kadar atarlancak nabıyolar olm sana ;;D

carsi52

Atarlı cevap vermek istemiyorum aslında yazının şekli olsun internet ortamı olsun birazda öyle gözüküyor.Atarlı cevap verdiysemde durduk yere vermemişimdir elbet karşı taraf yapmıştır ki bende ona cevap olarak yapmışımdır  :D

Sorum Volkan admine.

Hiç yeter artık forumunun felan .... diyip görevinden istifa etmek istedin mi ;D ;D

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Hep diyorum aslında hiç severek yapmıyorum bu işi.Ben yöneticilik işini çok sevmiyorum genel olarak. Bazıları yakıştırıyor ama keşke yerime birisi gelse çekinmeden veririm. Ama "yeter artık" çok uçuk noktalarda diyorum onuda unutuyorum zaten çünkü kimseye kızma huyum yok   :D

Banucan, bişeyi kafana taktığın zaman yapıyorsun hissi var bende :D Bu özelliğini seviyormusun  ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

evet doğru bir his bu ;D kafama koyduğum şeyleri yaparım ama kafama yapabiliceğim şeyler koyarım bu ince bi ayrıntıdır :D
seviyomuyum? bu güzel soru valla bazen çok seviyorum bazen se beni yıprattığını düşünüyorum sabretmek ve sakin olmak bazen gerçekten zor olabiliyor ;D

evettt sorum boksör güzelimize :D kübra Beşiktaşla seni kim tanıştırdı? :D
FEDA