Ana Menü

Şişe Çevirmece * Yeni Oyun

Başlatan NoPasaran, Eylül 14, 2010, 18:50:00

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

bu cevaba sasiracaksiniz belki ama parayi yakinlarima,akrabalarima dagitirim
dagitirimki artik kimse beni rahatsiz etmesin bitmeyen istekleriyle :D
geriye para kalirsa eski bi keskin evi alip orijinal bi sekilde restore ettiririm ileride orada yasamak icin
benim fazla isteklerim yok hayattan,fazla beklentimde yok yani

sorum yigite gelsin kizmazsa tabii :D
son zamanlarda seni cok gergin ve kizgin görüyorum
aykirilik bizdenmi kaynaklaniyor forum olarak yoksa normal hayatindada böyle aykirimisin?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

soruya cevap gelmedigi icin soruyu ve sorulani degistiriyorum
sorum orduya, kaana gelsin
ne olacak ordusporun hali?
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

carsi52

Abi bende bilmiyorum gerçekten..
Bank Asyanın bi alt liginde son 17 maçın 17sini kazanarak çıktık Bank Asyaya hatta son Eskişehir maçında olaylar nedeniyle maç iptal edilmişti.
İlk bank asyaya çıktık play offlara kaldık ama Altaya elendik sonrada daha play off yüzü göremedik.
Ben burda arkadaşlara hep söylüyorum Ordu şampiyon olamaz diye nasıl derler o maça yok şuan 2.olarak gelebiliriz belki diye düşünüyordum ama sahalarında maç kazanamıyorlar doğru dürüst bu yüzden şampiyonlukta 2.ligde kaçtı ya zaten..
Play offa kalırlar büyük ihtimal bu sene hele bu hafta Samsunu yenersek kesin kalırız ama ben sanmıyorum play offtan süper lige çıkacağımızı.

Ama gerçekten Ordu hakediyor stadıyla seyircisiyle futbol şehri 26-27 sene oldu Süper lige çıkamayalı.

--Sorum Andaça gelsin

Şuan eline bi şans verseler Süper Ligde 18 takımda kimler olurdu ?
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

1.Beşiktaş
2.Galatasaray
3.Fenerbahçe
4.Trabzonspor
5.Gençlerbirliği
6.Ankaragücü
7.Bursaspor
8.Eskişehirspor
9.Kayserispor
10.Kayseri Erciyes
11.Gaziantepspor
12.İstanbul BB
13.İstanbulspor
14.Manisaspor
15.Antalyaspor
16.Denizlispor
17.Göztepe
18.Altay

Unuttuğum takım olmamıştır heralde daha çok Ege,Akdeniz yöresinden istediklerim neden bilmiyorum ama Denizli'li olmadığım halde Denizlispor'a sempatim var iyi mücadele ediyorlar.Fenerbahçe'yi şampiyonluktan edince daha çok sevmiştim :D İstanbul'lu olduğum için İstanbulspor'u da seviyorum hatta İstanbul Belediyenin yerine keşke onlar olsaydı demiştim ama Belediye iyi mücadele ediyor hakediyolar yani süper ligde olmayı sonra Göztepe,Altay'da süper ligde mücadele etmiş iyi takımlar maçları çekişmeli ve zevkli geçiyor ondan olmasını isterim gerçi Göztepe eski gününde değil ama isterim yani ismi var sonuçta.Erciyes'in de Uefa'da Maccabi Telaviv'i elemesinden sonra süper ligde olmasını istediğim bir takımdır.4 büyükler her zaman olmalı zaten onlarsız olmaz.Edirnespor ya da Tekirdağspor da yazıcaktım ama adamlar süper amatörde oynadıkları için komik olurdu ama isterdim işte ne biliyim her zaman gittiğim sevdiğim bir şehir sonuçta Tekirdağ :)

Sorum Ersin abi (Singahli) ye ;

Videolardan izlediğim kadarıyla iyi futbol oynuyorsun :) Hiç bir futbol klubunde oynadın mı yada oynamayı düşündün mü ?
Since 1903

Ersin Develi

Teşekkür ederim Andaç :)

12 yaşında futbol'a kaptan olarak başladım.Bayburt Köy Hizmetlerispor oynadım 7 sene,sonra teknik direktörle olan sorunlardan dolayı 3 sene ara vermek zorunda kaldım ya da kaldırıldım diyelim.

Eğer kısmet olursa bu sezon 3.Lig 2.Grup ekiplerinden Yalıspor'a transfer olmam söz konusu     

Sorum beckyZWICKY (Sercan'a)   
Beşiktaş'ın başında Morinho'yu görmek istermisin :)

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Banucan

Sercan uzun süre cevap vermediği için şişeyi döndürüyorum
sorum Volkan admine hayatında hiç çok çaresiz kaldığın bir an oldumu hiç bir şekilde müdahele edemeğin elinden birşey gelmediği an olduysa bize anlatırmısın :D
FEDA

NoPasaran

Oldu tabi banu. Atıyordum kendimi 4.kattan sonra anda dayım yetişmişti..

Bak kimse bilmez ilk sana söyledim burada..

O zamanlar çocukmuşum tabi..

Sebebide amcamdı, borç almıştım çok baskı yapıyordu. Bana verdiği süreden 6 ay önce parasını istiyordu vs vs vs..

Ama dedim ya çocukluk..

Ama amcamı amca kabul ediyormuyum artık, imkansız...

Neyse bakalım hayat geçiyor..

Cem Baba,

İsveç mi Türkiye mi? İlerde Türkiyeye yerleşme isteğin varmı

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

su an icin imkansiz. is var, guc var, is kurup , sifirdan bir seylere baslamak Turkiye gibi bir ulkede zor. emekli olup , torun sahibi filan olduktan sonra olabilir. neden olmasin?

sorum Fatih kardese, sivil hayata alisabildin mi? "ah su an askerde olsaydim" dedigin oluyor mu?  :P

edit:degistirdim.  :)     
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Catak

askerliği nizamiye kapısından çıktığımda anda unuttum abi çarşıya çıkarken bile öyle hissediyodum şuan hiç askerlik yapmamış gibiyim sivil hayata hemen alıştım çok zorlandğımda söylenemez askerde gayet rahattım :D Ah ulan şimdi askerde olmak vardı diye bi cümle hiç kurmadım kurmamda. Zira askerliği severek yapmadım hiç istanbul gibi bi yerde anca rütbelilerin ırgatlığını yaparsın. Gelgelelim asker zor zanaat arkadaş giden sabır versin diyorum :D

Dipnot ( :D  ) Asker etiketi üstüme yapıştı kaldı koskoca 3 ay oldu asker geldiğim askerliği unuttum hala askermiişim gibi davranmayın bana :D Her türk genci gibi bende borcumu ödedim bi şekilde

EN DİPNOT :hehe : Cem Abi bana Çatak Kardeş diye hitap etmezsen sevinirim :ahaha :ahaha . Zira kötü şeyler hatırlatıyo bana :D :D:D

En Son Dipnot:D Her seferinde bu konuya pm aldıktan sonra cevap atabiliyorum helal olsun bana herkes özür dilerim..

Benim Sorumda Volkan Admine sen Askerliği nerde yaptın abi  :ahaha
ÇATAK

ceren

"Sen dua et, ben amin diyeyim, sonra belki çay da içeriz :D "

NoPasaran

İskenderun Deniz Alay Komutanlığında Askerlik

İskenderun Deniz Üs Komutanlığındada Askerlik  ;D

o yorucu günlerden bi an   :( :(

:ahaha :ahaha :ahaha

Büşra ya sorum. Kaç yaşında bir adamla evlenmek isterdin şimdi evlensen
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

:ahaha :ahaha :ahaha

Şuan evlensem  20-21-22-23-24 ;D
Gönül işleri belli olmazda çok byük birisi ile evlenmek istemem  ::)

Sorum Ceren ablaya ?
Kokoş birisi misin? Kokoşluk nedir sana göre ? kokoşlarla ilgili düşüncelerin :D
(ilk soru alıştırma sorusu olsun) :P

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ceren

degilim

kokoş denildiginde aklıma yasını basını almıs ablalar gelir aklıma benim  :D   annemin tabiri ile deli kızın ceyizi gibi görünüyorlar.. abartıdan baska bisey değil..

Büşra;

Hic 2 saat birini bekledin mi? kimi ? niye  :D

"Sen dua et, ben amin diyeyim, sonra belki çay da içeriz :D "

Simurg

Ablamı ve kuzenlerimi beklemiştim
Anahtarımın yanında olmadığı birgündü
bunlarda sosyete pazarı cinsi bi yere gitmişler
Hemen geliyoruz dediler 2 saate yakın onları bekledim kapıda
birde uyus olduğum komşu napıyorsun kimi bekliyorsun nereye gitmişler tarzında sorularıyla sinir etmişti
Ogün bugündür anahtarımı yanımdan ayırmam :D   ;D

Ceren abla sorum yine sana
Sinirlendiğinde ne yaparsan sakınleşirsin ve bunun için yakınındakilere önerilerin  :P ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..