Ana Menü

Flaş! İsrail Yardım Gemimize Saldırdı !!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2010, 10:26:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İsrail ordusu, "Rotamız Filistin Yükümüz İnsani Yardım" kampanyası kapsamında Gazze'ye doğru seyreden gemilere operasyon düzenledi. İsrail ordusundan yapılan açıklamaya göre 10 kişi hayatını kaybetti.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

İsrail televizyon ve radyo yayınlarında ölü ve yaralı sayısına ilişkin, İsrail kaynaklarına dayalı bir bilgi verilmezken, hep yabancı kaynaklara atıfta bulunulması dikkati çekti, ayrıca gemiye İsrail helikopterlerinden komandoların indiğine ilişkin, Türk televizyonlarından aktarılan görüntüler ekranlara getirildi.

İsrail televizyon kanalları, yaralananların Aşkelon'daki hastaneye sevkedildiklerini belirtirken, operasyonda yaralı askerler de bulunduğunu, bunlardan ağır yaralı birinin de Hayfa'ya nakledildiğini bildirdiler.

Bu arada Kanal 10 televizyonu, gözaltına alınanların bir kısmının cezaevlerine konulması için hazırlıklar yapıldığını duyurdu.

Televizyon ayrıca, Gazze Şeridi'nden botların denize açılmasını önlemek için, Gazze kıyılarının da tümüyle abluka altına alındığını kaydetti.

Kanal 2 televizyonu, gemidekilerin daha önce söyledikleri gibi pasif bir direniş içinde olmadıklarını, askerlere bıçak ve çubuklarla saldırdıklarını da ifade etti.

İsrail televizyonları ve radyoları, Ankara ve İstanbul'da protesto için toplanan kalabalıkları ve Ankara'daki İsrail büyükelçisinin Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldığını da haberlerinde duyurdular.

Bu arada, İsrail'den şu ana kadar resmi bir açıklama yapılmadığı dikkati çekti.

Görüşlerine başvurulan bir askeri kaynak, şu aşamada herhangi bir açıklama yapılmasının söz konusu olmadığını belirtirken, gemilere rotalarını geri çevirmeleri veya Aşdod'a yönlendirmeleri konusunda uyarı yapıldığını hatırlatmakla yetindi.

İsrail'den askeri sansür!

İsrail'deki hastanelere nakledilen ölü ve yaralılarla ilgili her türlü bilgi saklanıyor.

İsrail radyosu, askeri sansürün, İsrail'deki hastanelere nakledilen ölü ve yaralılarla ilgili her türlü bilginin yayınına yasak koyduğunu bildirdi.

Radyo, en az bir İsrail hastanesine yaralıların nakledildiğine ilişkin bilgi edindiklerini belirtti ve başka bilgi vermedi.

Yetkililerin, birçok hastaneye yaralı kabulüne hazırlanmaları talimatı verdiği kaydedildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

Bu konu gerçekten utanç verici böyle insanlık dışı çirkin bir olayla daha karşılaşılmamıştır ...
Yardım gemisine saldırı yapılacak kadar düşük bir millet görmedik göremeyiz hangi din bunu uygun görür yazıklar olsun
utanıyoruz

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

saldır beşiktaş

Bunun tek adı şerefsizlikir böylesine insanlıktan çıkmış bir ülke olabilirmi.
Yardım gemisine saldıracak kadar adi olmak kimden aldıkları belli bu cesareti
Allah hepinizin belasını versin şerefsiz herifler.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

+18 !

Şrfszler.

Hayatımda hiçbir ülkeden bu kadar iğrenmedim!

keskinli

köpek sürüleri saldiriya gecmis yine
16 insani katletmis köpek sürüleri
bu katliama en agir tepki verilmeli
gereken cevap hemen simdi ve cok agir bi sekilde verilmezse bu köpekler iyice azar
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Hiç bir açıklama yapılmıyor ya..

Yetkililerimiz açıklama yapsada bizde yorumlasak..

Ancak eğer bir kural ihlilimiz yoksa direk olarak İsraile Savaş uçaklarımız inmeli..

Ne pahasına olursa olsun..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

Bülent Arınç 13:00de yapacak denildi. Şu an yapıyor...
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

Amerika izin vermese, destek vermese kilini kipirdatamazlar,

bu is bir telefona bakardi, ama onlarda ikili oynuyor, OBAMAYMIS, lafta OBAMA,

bir icraatini gormedik, hepsi BOS adam
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

bırılerı bısey acıklasın artık daha dogrusu acıklamadanda oteye gıtsın. Istanbul kadar nufusu bıle olmayan bır ulkeye karsı koyamayacakmıyız.
Devlet Buyuklerı Davos Fatıhlerı bıseyler yapın...
altın kapılarımız kan oldu tayfun

[KralKartal]

NE yapsinlar ki, savas mi acalim, yani tum dunya birsey yapacak, illa sadece turkiye degil

Cem Goren

bı sekılde bı yerden baslamak gerek ama abı. sonucta dunya kayıtsız yada sessız dıye bızım ulmekızındemı sessız durması lazım

[KralKartal]

Dunya Sessiz degil, bilakis, bir cok ulke bu isin icinde, ve tepkisinide vermekte..

Ben buradan takip ettigim kadariylada bu sekilde kalmayacak, baya tepki topladi bu olay dunyada..

Cem Goren

su anda turk fuzelerı'nın ısraıl tarafına yoneldıgı ve sadece bır ALO bekledıgı haberlerı var ınternet ortamında

IL Capitano

bu yardima giden butun gemilere mi saldirilmis? yoksa sadece turklerin olduguna mi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....