Ana Menü

Flaş! İsrail Yardım Gemimize Saldırdı !!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 31, 2010, 10:26:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

avrupa çağı bitiyor. ülkeden savaş beklemiyorum. dünyaya mesaj vermesini istiyorum israil hakkında. ne bok olduklarını çok daha iyi anlatacak. ama yapamaz bizim ülke bunu. kafam çok karışık. çok ince düşünüyorum. araştırmaya çalışıyorum. ama yok işte.

kuvvetli bir dış politikamız olduğunu düşünmüyorum. habire müdür yardımcsının beni kınaması gibi habire kınıyoruz.

iskenderun olayı pkk diyorlar. hadi ordan! ne pkksından bahsediyosun. roketatar ne demek bilmiyorlar ppkk diyorlaer. adamlar nokta atışı yapmışlar. gerekli tecizatların hepsi ülke koruma altında. pkk olması imkansız. göz boyamakatan öte değil bunlar!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

iRAN devlet televizyonundan yapılan açıklamada : İsrail kuşatması altındaki Filistinlilere gıda, tıbbi malzeme ve diğer insani yardım malzemeleri götüren gemilere saldırının kabul edilemez olduğu belirtilen açıklamada, "Siyonist rejim İsrail savaş suçu işliyor" denildi.... Bu arada İran Devlet Başkanı İsrail'in 'sona her zamankinden daha yakın olduğunu' belirtti. Ahmedinejad yaşanan saldırının insanlık dışı olduğunu ancak İsrail devletinin yok olmasına da yardımcı olacağını ifade etti. Ayrıca Mahmut Ahmedinejad ın : İsrail kredisini tüketti bundan sonra tarafımıza yapılacak en ufak bir saldırıda acımaz YIKARIZ dediğini bildirildi.
DHA 31.05.2010
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Kralkartal21

Türkiye yazılı bir açıklamayla her cümleye tek tek vurgu yaparak sert bir şekilde tepkisini vermelidir.

- ' Bundan sonra Türkiye Cumhuriyetine karşı yapılacak ters bir hareketin sonuçlarına katlanırsınız ' gibi...

Başımız sağolsun..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Resulbjk - Dün, 21:48:23 
avrupa çağı bitiyor. ülkeden savaş beklemiyorum. dünyaya mesaj vermesini istiyorum israil hakkında. ne bok olduklarını çok daha iyi anlatacak. ama yapamaz bizim ülke bunu. kafam çok karışık. çok ince düşünüyorum. araştırmaya çalışıyorum. ama yok işte.

kuvvetli bir dış politikamız olduğunu düşünmüyorum. habire müdür yardımcsının beni kınaması gibi habire kınıyoruz.

iskenderun olayı pkk diyorlar. hadi ordan! ne pkksından bahsediyosun. roketatar ne demek bilmiyorlar ppkk diyorlaer. adamlar nokta atışı yapmışlar. gerekli tecizatların hepsi ülke koruma altında. pkk olması imkansız. göz boyamakatan öte değil bunlar!

İsrail zaten Pkk ya silah vs eğitim veriyormuş bende bağlantılı olabilir diye düşünüyorum Kanal D de birisi açıklama yapmıştı bu konu ile ilgili bana mantıklı geldi..
Since 1903

BJK_Kübra

zaten pkk da bunların köpeği  şerefszler pkkya yardım ediolar zaten ki sadece bunlarda değil..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

bızım bu yaptıgımız BİLE BİLE LADES bunun baska bı adı yok. adamlar bas bas bagırdı gelmeyın vurucaz asıcaz kesıcez dıye ama bız gıttık ve o gıdenlerın ıcınde 1 YAŞINDAKI BİR BEBEK'de var. O bebegın ne gunahı var daha melek ve sen onu goturuyorsun. Kaldıkı bu olayı bızım ulkemız kadar onemseyen bı ulke varmı bılmıyorum Evet israil denilen adı batasıca ulkenın yaptgı ADİ'lik Serefiszlik ama su unutulmasın;Ben aynı gun 7tane ŞEHİT verdım ve yarın bı gun benım ulkemde küdristan lafları soylenmeye basladıgında benı fılıstınmı kurtarıcak yada destekmı olucaklar Turkıyeye.

son soz Hıtler'ın sozunu destekleyenlerıde anlamıyorum sonucta ınsan oldurmenın hıcbır manada acıklaması olamaz. Hıtlerde gunahı olmayan bebeklerı yaktı o serefsızlerde 1yasındakı bebegı oldurdu ne fark var
altın kapılarımız kan oldu tayfun

RCA

cem yanıldığın nokta şu ; adamlar karasularımıza girerseniz vururz demişti. ama biz uluslararası sulardayken yaptılar bu şerefsizliği.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

adamlar onu anlamıyor ıste yada anlamak ıstemıyor Gelmeyın dedıler bızımkıler gıttı ve sonuc ortada

+18 !

İsrail'in kara sularına girmeden vurdular Cem..

Gelmeyin demiş olmaları hiçbir şeyi değiştirmez!

Hitler konusunda sana katılıyorum ama..

Cem Goren

fılıstını bızım kadar dusunen bı ulke varmı acaba

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Goren - Haziran 01, 2010, 17:10:04
fılıstını bızım kadar dusunen bı ulke varmı acaba
tarihen gelse gerek,eskiden bizim olan topraklarda yapilan haksizliklara dayanamiyoruz
ayrica israili hakli cikaracak hic bir tane sebep yok
yaptiklari terördür
bu yaptiklari terörlede türkiyeye meydan okudular
bu meydan okumayi cevapsiz birakmamak gerek
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Cem Goren

ıyıde ahmet abı o cevabı bızmı verecegız sadece yada herkesden daha cok bızmı katılacagız olayların ıcıne.

keskinli

büyük devletim diyorsan yapacaksin
yada picrailin yaptiklarina katlanacaksin
bu kadar basit
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

herkes katılıyor merak etme sen Cem
iran'ın açıklamasını gördük,Obama bir açıklama bekliyor, BM toplandı.
Almanya bir şeyler yapacak. Çünkü Almanlar da var o gemide.
yani herkes tepkili bu olaya sadece bizle ilgili değil.
Nato bile toplanıyor.
İsrail'in suçlu olduğu bir olayda bizi suçlu göstermek çok saçma ister Filistin ister başka bir yer yaptığımız İNSANLIK.
oradaki olaylara seyirci kalınamaz ve kimse bir iyilikten dolayı da suçlanamaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

ıyılıkden dolayı kımı sucladım ben. kaldıkı ıyılıgın suclandıgı bır ulke yada bır ınsan zaten bu dunyada var olmasın.
yanlıs anlasıldım bıraz bellı neyse