Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Serdal Adalı, Quaresma konusunda kararlı olduklarını belirtti, "Tek görüştüğümüz futbolcu" ifadesini kullandı. Adalı, Denizli'nin bu oyuncu hakkındaki ifadesini söylemedi ancak, "Quaresma'yı hangi hoca istemez ki" dedi

Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, Quaresma konusunda ilginç açıklamalar yaptı. Bu oyuncuyla ilgili Teknik Direktör Mustafa Denizli ile görüş ayrılığında bulunan Adalı, "Böyle bir oyuncuyu hangi hoca istemez ki" ifadesini kullandı.
İç transferdeki başarısını, dışarıda da göstermek isteyen siyah-beyazlı yönetici, menajerlerden her gün kulübe onlarca faks geldiğini belirterek, "Quaresma dışında hiç bir oyuncuyla görüşmüyoruz. Tek bağlantı kurduğumuz futbolcu o... Quaresma bizden birkaç gün düşünmek için zaman istedi. Bu transfer her an bitebilir. Bursaspor maçından sonra bizi yoğun bir hafta bekliyor" diye konuştu.
Taraftarın bu oyuncu hakkında yaptığı bestelere kayıtsız kalamayacaklarını söyleyen Serdal Adalı, "Çok büyük bir aksilik olmazsa Bursaspor maçından sonra yönetim olarak İtalya'ya gideceğiz. Quaresma'nın menajerleriyle bir araya gelerek haftalardır süren görüşmelere son noktayı koymak istiyoruz. Kulüp olarak bütün maddi ve manevi imkanlarımızı bu transferini bitirmek için seferber ettik. Bunun dışındaki isimlerle görüşmemiz yoktur. Quaresma transferi bitmeden hiçbir oyuncuyla sözleşme imzalamak istemiyoruz. Hocamızla da transfer konusunda temas halindeyiz. Böyle bir oyuncuyu hangi hoca istemez ki" ifadelerini kullandı.

Milliyet
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

bu adam gelmicek. haberlerin suyunu çıkardılar.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Cem Goren

İ.Üzülmez takım arkadaslarının adına yaptıgı acıklamada Mustafa Denızlı'ye dert. yandı. 5aydır para alamıyoruz 10mılyon quaresmaya vereceklerıne bızım maasları odesınler tatıle parasızmı cıkıcaz dedı...
Miliyet

CR7

Alıntı yapılan: Cem Goren - Mayıs 15, 2010, 15:44:54
İ.Üzülmez takım arkadaslarının adına yaptıgı acıklamada Mustafa Denızlı'ye dert. yandı. 5aydır para alamıyoruz 10mılyon quaresmaya vereceklerıne bızım maasları odesınler tatıle parasızmı cıkıcaz dedı...
Miliyet

http://www.kralkartal.net/index.php?topic=29223.msg464556#msg464556

ayrıca öyle bir şey diyeceğini de sanmıyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

konunun orda old. gormedım oraya yazardım yoksa...

dun bı kac kısıye sordum gazetecı olan bu trasfer bıttı ama kontejan bosalmasını beklıyorlar dedıler... kafam karıstı artık bırı cıkıp SOMUT bırseyler soylese

Cem Goren

Başkan Demirören`in, teknik direktör Denizli`ye "Bu oyuncuları istemediğin yönünde açıklamalar yapmazsan sevinirim. Çünkü biz, ikisi de almayı çok istiyoruz" dediği öğrenildi

Beşiktaş`ta gözler yeni yapılacak takviyelere çevrilirken, başkan Yıldırım Demirören ile teknik direktör Mustafa Denizli`nin arasına `kara kedi` girdi. Tecrübeli hocanın bir süre önce basın mensuplarıyla yaptığı sohbet toplantısında Quaresma`nın transferini istemediğini açıklaması, bazı yöneticilerin tepkisine neden oldu.Beşiktaşlı yöneticiler , Denizli`nin olumsuz görüş bildirmesi üzerine başkanı arayarak serzenişte bulundular.

HEPİMİZ SEVİNELİM
Bitirmek için günlerdir uğraşıyoruz, hocamız ise Quaresma`yı istemediğini ima ediyor" deyince Yıldırım Demirören de Denizli ile bir araya gelerek şunları söyledi: "Hocam, transfer kararlarını seninle birlikte alıyoruz. Biz hem Quaresma, hem de Deco`yu kadromuza katmayı çok istiyoruz. İkisini de alabilir, Beşiktaş`ı uçurabiliriz. Buna herkes sevinmeli!"

Fotomaç

ilhan mansız_melis

Beşiktaş Yönetimi'nin ısrarla transfer etmek istediği Interli Quaresma, siyah-beyazlılara gitmeyeceğini söyledi.

Beşiktaş'ın transferde tek ilgilendiği isim olarak lanse edilen Interli Quaresma, siyah-beyazlılara gelmeyeceğini tekrarladı, Türkiye'de herhangi bir takımda yer almasının mümkün olmadığını ifade etti.

Mourinho'yu bekliyor
Portekizli yıldızın, Mourinho'nun gitmesi durumunda takımda kalma umudunun artacağı duyuruldu. Ülkesinde yayınlanan Record gazetesi, Quaresma'nın, Teknik Direktör Mourinho'nun takımdan ayrılıp ayrılmayacağının netleşmesini beklediğini, Inter'den gitmesi halinde geleceğiyle ilgili kararı yeni teknik direktöre bırakacağını yazdı.

Mourinho giderse oynama şansım yükselir
Gazete, Mourinho'nun Real Madrid'e gitmesi halinde Querasma'nın  Inter'de oynama şansının yüksek olduğuna dikkat çekerek, Portekizli yıldızın bu yüzden gelen tekliflere "Hayır" cevabı verdiğini iddia etti. Sporting Lizbon ile Besiktaş'ın, Mourinho'nun alacağı karara endekslendiğini de belirten Record, Querasma'nın Morinho ile ilgili karar ne olursa olsun geleceğinin Türkiye olmayacağını da sayfalarına taşıdı.

Menajerleriyle görüşülecek
Bu arada Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın, cuma günü İspanya'ya giderek Madrid'de Şampiyonlar Ligi finalini seyredeceği öğrenildi. Adalı'nın, henüz kesinleşmese de Quaresma'nın menajerleriyle görüşmesi bekleniyor.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

RCA

yeter ulan yeter. kimse bir açıklama yapmasın ozaman nasıl bir yönetimdir bizimki.

böyle yönetimin
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Valla yeter..

Sıktı şimdiden..

Delgado olayına dönecek bu sene belli. Her gün geliyordu MAtias..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

varya nefret ediyorum artık bu yönetimden. çocuk oyuncağına çevirdiler BEŞİKTAŞ'I sözünün eri biri yok mudur birader bu ne ya?_

hergün foruma girdiğimde her gün internet sitelerini dolaştığımda quaresma haberlerini okumaktan ezberliyoruz. bu taraftar çıldırdı artıık.

bir umut,ki transferi olsun da sevinelim. hayaller dünyasında yaşıyor gibiyiz.

açıyorum gazeteleri bakıyorum geldi desinler.. artık hep ardarda o kadar gazeteye bakıyorum aynı gün içinde bazen bırakıyım da okumuyum 2 3 gün gazete sonra bir açıyım manşetlerde quaresma beşiktaş ta desinler diye..

ben artık açıkcası son demine geldim , ki daha transfer sezonunu açmadık. ne haliniz varsa görün.

saçma sapan basit oyuncular alacağımıza da eminim. 2 tane daha " fink" gelicek beşiktaşa. delgado dönücek yalanlamasından susturmaya çalıştırcaklar bu sefer..

ulan 2 yıldır adama top değmemiş, ne kadar yararlı olacak bize bu adam? kaldı ki sürekli oynadığı dönemlerde bize ne kattı.. 34 maçlık maratonda 3 maç kazandırmaktan başka naptı? " yok gönül borcu varmışmış yok delgado bomba gibi dönüyormuşmuş"

hiçbirine inanmıyorum. ernsti ferari sivok dışında tüm oyuncuları at gitsin. bobo satılsın en azından para getirsin. diğerlerinden cacık olmaz. olsa olsa cacığın hıyarı olur.

artık herkes gözünü açsın. 4. bitirdik sezonu! ama kimse kılını kıpırdatmıyor. neden?

- fener şampiyonluğu kaybetti
-3 büyükler şampiyon olamadılar
-en acısı ise gecen sene şampiyon olduk , kimse üstüste şampiyon olacağına inanamıyor da ondan herkes rahat .

ben birşeye daha inanmıyorum. beşiktaş taraftarı fenerliler gibi yıldız peşindede değil! bize adam akıllı top koşturan giunti gibi pascal gibi
futbolcular lazım. yıldız olupta para alıp 2 maç oynayıp yatsın olmasın.

taşıma su ile değirmen dönmez. yıldırımın parasıyla gitmez bu iş. kaynak desen yok. krediler deseniz vermiyorlar kredi ( babamın arkadası kurul üyesi)

teknik direktör deseniz yurtdışından 2 3 oyuncu sayamaz. çünkü bilmiyor avrupayı bilmiyor.. bunlar eklendikçe daha felaketle sonuçlancak seneler.

That's me.

IL Capitano

Sansal Buyukanin dobra dobradaki Besiktas yorumu; durum cok kötu aslinda ,

Alıntı Yap
Beşiktaş'ta ödenmeyen paralar yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşanıyor. 5 aydır,6 aydır hatta 1 yıldır para almayan futbolcular var. Mustafa Hoca'nın transferden bile vazgeçilip bu futbolcuların parasını bir şekilde ödenmesini istiyor. Bu para Haziran ayına kadar ödenmezse ben Mustafa Denizli'nin takımda kalacağını düşünmüyorum. Hatta Ömer, senin duyumlarına göre istifa ettiği ama verilen sözlerden sonra geri döndüğü bile konuşuluyor. Ben Denizli'nin Demirören ve yönetim ile bir araya geldiğini biliyorum. Beşiktaş'ta bu para konusu halledilmezse kimse Beşiktaş'tan hiçbir şey beklemesin. Sonuçta söz vermek de yetmez. Sözleri tutmak önemli. Ben de sana 50 tane söz veririm ama tutmazsam senin gözünde inandırıcılığım kalmaz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Resul bekleyin biraz daha bence. Çok aceleci davranıyoruz. Sonuçta Galatasarayın 2 çakma transferinden başka kimsenin açıkladığı bir transfer yok..

Quaresma konusunda hata geçen seneden beri yapılıyor bu senede yapıldı. Taraftar çok istiyor havasını Emiim hem Qauresma hemde onun menajeri bbizden daha iyi biliyor .Hata burada yapıldı ta en baştan..

Şimdi baktılar fiyatta uçuyorlar bizimkiler işi ağırdan alıyor. Qauresmaya bizim verdiğimiz ücreti verecek ben başka takım bilmiyorum ve ayrıca artık vazgeçseler şu transferden. Çok büyük rakamlar konuşuluyor, o fiyatı edeceğini düşünmüyorum..

Beşiktaş'ın borçlarından kurtulması kısa sürede olacak şeyler değil. Uzun vadeli küçülme yapması gerekiyor yada Yıldırım Demirörenin alakcaklarını silmesi gerekiyor. Ancak oda şu an için mümkün görünmüyor..Küçülme olabilir ancak o zamanda bu taraftrı memnun etmek mümkün değil zaten düşen tirbün ve forma geliride çöküşü hızlandırır...

Yeni yönetim hakkında bu yüzden çok konuşmamak gerekiyor. Eski yönetimin aşırı borçlanması nedeniyle belirli dönem sıkıntı yaşayacağız ve buna alışmak zorundayız. Ekonomik yapıyı yukarı çıkarmak için bu yönetimin kafasında elbette bişeyler vardır bakalım transfer dönemi sonunda ne durumda olduğumuzu göreceğiz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Mayıs 19, 2010, 14:25:41
Sansal Buyukanin dobra dobradaki Besiktas yorumu; durum cok kötu aslinda ,

Alıntı Yap
Beşiktaş'ta ödenmeyen paralar yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşanıyor. 5 aydır,6 aydır hatta 1 yıldır para almayan futbolcular var. Mustafa Hoca'nın transferden bile vazgeçilip bu futbolcuların parasını bir şekilde ödenmesini istiyor. Bu para Haziran ayına kadar ödenmezse ben Mustafa Denizli'nin takımda kalacağını düşünmüyorum. Hatta Ömer, senin duyumlarına göre istifa ettiği ama verilen sözlerden sonra geri döndüğü bile konuşuluyor. Ben Denizli'nin Demirören ve yönetim ile bir araya geldiğini biliyorum. Beşiktaş'ta bu para konusu halledilmezse kimse Beşiktaş'tan hiçbir şey beklemesin. Sonuçta söz vermek de yetmez. Sözleri tutmak önemli. Ben de sana 50 tane söz veririm ama tutmazsam senin gözünde inandırıcılığım kalmaz.

Bunlar ciddi iddialar..

Forumda çok kez dolaylı yönden söyledim ama anlatamadım. BATUHAN KARADENİZİN satışının arkasında yukardaki durumlar var sanırım.. Ve malesef kolay kolay çözülecek gibide durmuyor..

Serdar Adalı
Demirören
Mansimov

gibi isimlerle Beşiktaş tarihinin en zengin yönetiminden bahsedilirken bu durumları konuşmak hiç ama hiç hoş değil..

Bu saatten sonra kimseye küfretmeye defolup git demeye gerek kalmadan,

çıksanlar taraftarın karşısına durumu anlatsınlar, bizde ne transfer isteyelim nede başka bişey..

Koskoca Beşiktaş gelirlerini arttıramıyor , inanılır gibi değil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Batuhandan gelecek 2 milyona muhtaciz yani, vay Besiktasin haline demek istiyor insan..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....