Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

10 gun ıcınde bu adam gelır ımza atar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Fb'nin şampiyonluğunun ertesi günü diye düşünüyorum ben.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

hanı o sekılde olursa daha guzel olur fenerın sampıyon old. gun bı cok kısı belkıde QUARESMA FORMASIYLA dolasacak :)

KeePSaKe

Valla haziran da gelse bile sorun olmaz benim için yeter ki gelsin transfer de sorun çıkmasında bunların ne yapacağı belli olmaz...
Since 1903

Kralkartal21

Gelirse ilk defa bi formama isim yazdırıcam.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

CR7

Beşiktaş Yönetim Kurulu toplantısı sona erdi. Yönetim Quaresma transferinde ileri adım atmama kararı aldı. Ayrıntılar az sonra...

-HABER1903-

CR7

YÖNETİM QUARESMA TRANSFERİNİ DONDURDU
Beşiktaş Yönetim Kurulu`nun haftalık olağan toplantısı sona erdi. Mustafa Denizli`nin Quaresma transferini veto ettiği iddialarının gölgesinde girilen toplantının ana maddesi transferdi. Edinilen bilgiye göre Beşiktaş yönetimi mevcut durum gereğince Portekizli oyuncunun transferi için ileri adım atmama kararı aldı. Teknik direktör Mustafa Denizli`nin raporu uyarınca önceliği yabancı kontenjanını boşaltmaya verme kararı alan yönetim kurulu Quaresma transferini dondurdu.

TRANSFER İÇİN MAYIS SONU BEKLENECEK
Beşiktaş yönetimi mevcut yabancıları takımdan göndermeden ve yeni oyuncu almak için gerekli kontenjan açılmadan transfer gerçekleştirmeme kararı aldı. Buna göre her ne kadar transfer çalışmaları devam edecek ise de Mayıs ayı sonuna ve transfer mevsimi açılana dek herhangi bir oyuncu ile anlaşma yapılmayacak.

Yönetimin kadroda bulunan yabancıları en iyi biçimde pazarlamak adına bu kararı aldığı, ayrıca dünya kupasında mücadele edecek Holosko ve Tello`nun performanslarına göre bu isimlerin satışından önemli gelir beklediği öğrenildi.

Yönetime yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre toplantıda üyelere, Futbol Komitesi ile Mustafa Denizli arasında herhangi bir problem ve ya görüş ayrılığı olmadığı belirtildi. Futbol komitesinin Quaresma için Inter kulübü ile anlaştığı, oyuncuya da teklifini verdiği ve Portekizli yıldızdan cevap beklediği ancak, son gelişmeler üzerine transferin dondurulmasına karar verildiği açıklandı.

-HABER1903-

CR7

KeePSaKe

Ben inanmıyorum ya inanmak istemiyorum Denizli nasıl istemez saçmalık resmen...
Since 1903

pAscAliAnUmut

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

adama gulerler ya.
denızlı babasının cıftlıgı sanmaya devam edıyor BEŞİKTAŞ'ı

carsi52

Bölünür senin için uykular!

pAscAliAnUmut

Bende inanmak istemiyorum ama haber1903'ün kendi haberi bu  :-\

Kim ne derse desin Quaresma sezon sonunda kesinlikle bizde. Herkesin içi rahat olsun  ;)
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

RCA

bu oyuncu gelmeyecek. kuklayız ya her habere inanıyoruz.

ben inanmadığımdan  değil, gercekten gelmeyecek. lütfen hayyallere bürünmeyin.

gelirse diyemiyorum, çünkü gelmeyecek. bir mucize olursa ki olmayacak bırakın bi tek ben g.t olym.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

+18 !

Denizli sadece artistliğine yapıyor..

Egolarını her şeyin üstünde tutuyor..