Ana Menü

Quaresma BESIKTAS'TA !!!

Başlatan NoPasaran, Mayıs 04, 2010, 13:24:21

0 Üyeler ve 12 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: L_James_23 - Mayıs 08, 2010, 13:08:09
Beşiktaş taraftarının büyük umutlar ile beklediği Ricardo Quaresma   transferinde sıcak bir gelişme yaşandı.

İtalya`nın spor sitelerinden biri olan itasportpress.it isimli web   sitesinde Quaresma`nın Beşiktaş`a sıcak olduğunu ,yöneticilerin arasında   ki müzakerelerin devam ettiğini transferin Beşiktaş lehine   sonuçlanabileceğini duyurdu.

- HABER1903 -

Ricardo Quaresma, Inter ve Portekiz milli takım dışında, dışarı Haziran 2013 yılında neroazzurri ile sözleşme, Beşiktaş'tan aranan olmaya devam etmektedir. Inter ve Türk liderler arasındaki müzakereler zaten başlatılmıştır ve iyi işlemin ekonomik şartları belirlenmiştir. Muhtemelen Beşiktaş lehine itfa bir yıl hak için kredi. Bu arada yeni pazar söylentileri Portekizli Sporting Lizbon kulübü dışında bu Quaresma profesyonel kariyerine başladı yaklaştı. Zaten geçen yıl piyasa kış sezonunun boyunca Sporting oynamaya yaklaştı olmuştu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Alıntı Yap
Dün mac önü programinda sevgili erdem ulus yine söyledi..quaresmada hic bir sorun yok...inter ile anlasildi...quaresma ile sadece ödeme konulari görüsülüyormus..1 hafta 10 gün icerisinde imza atacagini bekliyoruz dedi...ödeme konusunda ki görüsmeleri yayina girmeden önce bir yöneticiden almis...rahat olun besiktasli kardeslerim...bu arada erdem ulus eger bu saatten sonra quaresma gelmezse herhalde besiktasli taraftarlar 7 numarali formayi bana giyidirip sahaya sürerler diyede espiri yapti:-) sevgiler saygilar...
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Peki bir yıldız daha alınırmı sizce ?

Bütçe elverirmi

Denizli forvet istiyormuş deniliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Quaresma gelirse ben 1 yıldız daha alınır diye düşünüyorum.
Yada yıldız olmasa bile yarım yıldız :lol
Bölünür senin için uykular!

KeePSaKe

Almasalar da olur benim için yeter ki iyi bir futbolcu gelsin Ferrari gibi mesela...
Since 1903

CR7

bu adamda sol ayak hiç yok sanırım
bir video izledim her sol kanatta tola buluştuğunda sağ ayağını sol ayağının arkasına atıp sağ ayağının üstüyle vuruyor topa

KeePSaKe

sol kanatta nadir sol ayağıyla açtığı ortalar var ama genellikle ya dediğin gibi yapıyor ya da ayağının dışıyla açıyor ortayı güzel de vuruyor toplara :)
Since 1903

CR7

Beşiktaş'ta, Futbol Şubesi ile Mustafa Denizli arasında gerilim yaşanıyor. Tecrübeli çalıştırıcı, Quaresma'yı istemiyor, yöneticiler ise Portekizli oyuncuyu takımda görebilmek için bastırıyor. Şimdilik tecrübeli hocanın dediği oldu

Inter'den Quaresma'yı transfer etmek için uğraşan, Portekizli oyuncuyla ilgilendiklerini Borsa'ya kadar bildiren Beşiktaş Yönetimi, bu oyuncu konusunda Teknik Direktör Mustafa Denizli'yi aşamadı. Bundan dolayı, tecrübeli çalıştırıcıyla, Futbol Şubesi'nde yer alan idareciler arasında soğuk rüzgârların estiği ifade edildi.
Siyah-beyazlı takımın hocası, Quaresma yerine başka bir oyuncuyu isterken, Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı ve üyeler Doğan Küçükemre ile Cengiz Zülfikaroğlu'nun transfer görüşmelerini dondurduğu bildirildi. Yöneticilerin, Quaresma'yı istemeyen Denizli'ye, "Hocam onu almazsak ne kombine, ne de forma satabiliriz. Taraftar da bu oyuncuyu çok istiyor" diye konuştukları öğrenildi. Mustafa Denizli'nin ise, "Endişelerinizi anlıyorum ama Quaresma'nın bize yararlı olacağına inanmıyorum. Gittiği her takımda problemleri olmuş olan bir oyuncu. Maddi ve manevi anlamda takım içerisindeki bütün dengeleri bozabilir" dediği belirtildi.
Mustafa Denizli'nin bu oyuncu hakkındaki olumsuz eleştirilerini dinleyen yöneticilerin buna saygı gösterdiği, ancak  siyah-beyazlı hocaya da bozuldukları belirtildi. Manisaspor maçına komite üyelerinin bu nedenle gelmediği vurgulandı.
Başkan Yıldırım Demirören'in ise Mustafa Denizli'nin transfer konusundaki raporuna sadık kaldığı, bu nedenle Quaresma transferini rafa kaldıracağı belirtildi. Demirören'in, komite üyeleriyle, Mustafa Denizli arasındaki soğuk rüzgârları dindirmeye çalıştığı öğrenildi. Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı'nın yaşanan gelişmelerden sonra komite başkanlığını bırakabileceği iddia edildi.

Milliyet

carsi52

+18 !

CR7

Taraftar istedi, yönetim harekete geçti, pazarlıklar başladı, borsaya bile haber verildi... Beşiktaş Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı, bu hafta içerisinde İtalya`ya gidecek ve Quaresma transferine son noktayı koyacak.

Ricardo Quaresma adım adım Kartal oluyor... Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, taraftarların çok istediği Portekizli futbolcu için futbol komitesi başkanı Serdal Adalı'ya tam yetki verdi ve bu işi bir an önce bitirmesini istedi. Daha önce pazarlıklara başlayan ve İnter'le prensip anlaşmasına varan Serdal Adalı, transferi bitirmek için bu hafta içerisinde İtalya'ya gidecek. Bu transferi gurur meselesi haline getiren Adalı'nın ne pahasına olursa olsun Ricardo Quaresma'ya imza attırmak da istediği kaydedildi.

Fiyatını arttıracak
Ancak son anda çıkan ufak bir pürüz, Siyah-Beyazlılar'ı zorluyor. Fiyat arttırmak isteyen ve tüm teklifleri görmeyi amaçlayan Quaresma, Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğinin altını çiziyor. Serdal Adalı ise fiyatta küçük bir artışla bu sıkıntıyı da aşmanın hesaplarını yapıyor. Şampiyonluk yolunda son maçına çıkacak olan İnter'de forma şansı bulamayan Quaresma'nın da istediği ücrete imza atabileceği konuşuluyor. Serdal Adalı'nın büyük ihtimalle olumlu haberlerle İstanbul'a dönmesi bekleniyor.             

Fanatik

2 haber arasındaki 32058340958 farkı bulunuz :D

NoPasaran

En güzelini yapıyorlar :)

Eldeki yabancıların ölü fiyatına gitmesi
Quaresmanın fiyatınının artması nedeni ile bu olay artık gündemden düşüp, GS gibi halledilmeli..

Şu an tüm kozlar inter ve quanın elinde..

Yönetim akıllı iş yapıyor :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

O değilde bu Quaresma geldi diyelim.
Mourinho'nun adam edemediği bi oyuncuyu M.Denizli mi edicek  :-\

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 10, 2010, 12:29:53
O değilde bu Quaresma geldi diyelim.
Mourinho'nun adam edemediği bi oyuncuyu M.Denizli mi edicek  :-\

Valla adam olmayanı kimse adam edemez. Ancak oradaki qua ile buradaki farklı olacaktır. orada çok büyük bir yıldız değildi kendisi. BURADA SÜPER STAR görünümünde olacak..

İyi olmak zorunda, tıpkı portodaki gibi.

Ayrıca Mourinho normal bir insan değil :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Bi fırsat yakalayacak ve değerlendirecek gibi görüyorum bende

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..