Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

K.D

Alıntı yapılan: ERHUN - Temmuz 24, 2014, 22:04:51
Fikret Orman'ı kötülüyoruz diye paralı başkan istediğimizi kim çıkartıyor? Yok öyle bir şey. Seba paralı başkan mıydı? Ben yalan söylemeyen, adam gibi adam bir başkan istiyorum. FO'yu başta öyle zannettim ama değilmiş, bir insanın söylediklerinin yarısı yalan olursa böyle muhalif olunur tabii.
Fikret Orman'ı kötülüyoruz diye paralı başkan istediğimizi kim çıkartıyor? Yok öyle bir şey. Seba paralı başkan mıydı? Ben yalan söylemeyen, adam gibi adam bir başkan istiyorum. FO'yu başta öyle zannettim ama değilmiş, bir insanın söylediklerinin yarısı yalan olursa böyle muhalif olunur tabii.
aynen katılıyorum ayrıca biz yıldız teansferlerle taraftarı tatmin edemiyo diye karşı değiliz enaramoya sezere verdiği bonservis ve yıllık ücretleri vereceğine 1 tane iyi oyuncu rahat alırsın,bakın yıldız demiyorum ernst tarzı faydalı oyuncu diyorum. Hem beşiktaşın 1 kuruşunu dışarı atmam de hemde böyle saçma transferlerle taraftara kazık at yok öyle bi iş.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

NoPasaran

Fikret Ormanın karşıtı Yd mi ?

Ben paralı başkan istiyorum ama Aziz gibi başkan istiyorum. Guclu ve çağ atlatsin.

Türkiyede her is böyle . Erdogani sevmezsen darbecisisindir. Aynı mantık

Orman in yalanlarıni yazacağım ama cepten giriyorum şu an. Ama hiç doğru bişey söylemedi belkide. Erhun yarısı yalan demis ben yüzde 80 i yalan diyorum..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

@NoPasaran Geri kalan %30'da yanlıştır o açıdan söyledim. ;D
Demba'ya kronik sakat dedi, yanlıştı. Mame Diouf diye düzeltildi vs.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Ben kendi gözlerimle gördüğüm bariz yalanları yazayım..

* Demirören konusu : Haftaya netleşir diyeli 2 sene oldu. Netleşecek. Hesap soracağım dedi halen hesap sormasını bekliyoruz..

* Amerikadan inceleme heyeti geldi. Beşiktaşı şeffaf yapacağım dedi herşeyi taraftarla paylaşacağım dedi. Bu denetleme firmasının Beşiktaş ile ilgili raporu nedir ? Neden açıklanmıyor..

* YD dönemi bittiğinde borcumuz 550 milyon lira iken bu borç için 2014 senesinde 380 lerede 2015 yazında da 200 lere inecek derken bu Mayıs 2014 itibariyel borcumuz neden 567 milyon lira ?  Bu dönemde sermaye arttırırım yapmış olmamıza rağmen bu borç neden söz verildiği gibi düşmüyor..

* Stat konusu. Ağusts 2014 dedin bizi yedin daha 1 ay önce genel kurulda Çatısız açacam dedin bunu neye dayanarak söyledin. İnşaat işcileri bile nisan ayında seneye anca açılır derken..

* Stat konusunda geldiğimde hiç izin yoktu dedin, daha dün diyosunki Başbakandan izini Demirören aldı. Kimse başka izinden bahsetmesin Başbakana padişah gibidir bizim ülkede.. Oradan izin alındıysa herşey bitmişir.

* Stat konusunda 90 milyon liraya stadı yapacağım dedin. Bugün 200-250 milyon liraya mal olacağı kesinleşti gibi bişey..

* Beşiktaş her branşta şampiyonluğa oynayacak dedin ama Basketbol ve Futbolda rakiplerimizden 2 senede 3 beden daha aşağıda kaldık

* Haziran ayında transfereler tamam dedin geldi Ağustos yine tamam değil..

Bunlar bazıları

kart 1903
bjk tv

gibi konularada hiç girmeyim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

simdi cikip kimin borcu ödenmis kimin icrasi kaldirilmis hangi kafasi kirik topcunun parasi ödenmis diye arastirmaya girmeyecegim
sorun sportif basarisizlik
her sey basariya endeksli oldugu icin agziyla kus tutsa yaranamaz
basari gelirse her sey unutulur yoksa herkes hergùn bi kabahat bulur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 24, 2014, 22:59:27
simdi cikip kimin borcu ödenmis kimin icrasi kaldirilmis hangi kafasi kirik topcunun parasi ödenmis diye arastirmaya girmeyecegim

Kısa vadeli borçların çoğu uzun vadeli hâle getirildi. Çekilen krediyle kısa vadeli, ertelenemeyen borçlar kapatıldı. Mali olarak pek bir iyileşme olmadı toplamda, sadece kısa vadede elimiz rahatladı. Yanlış transferlerle YD dönemindeki kadar olmasa gereksiz paralar harcandı.

RCA

Ben hatalari olmadi yazmadim bariz hatalari var mi var. Unal aysal ve aziz yildirimin yaptigi hatalari yazsam volkan abi emin ol yazdiklarini katlar. Ben işin dogrusu yanlişini irdelemeyecegim. Sadece sanildigindan fazla abartiyorsunuz. Her sey zamanla oturur 3 sene 5 sene olur ama oturur. 7 8 yil zamanimizi calan y.d ye sabrettigimizin azini bu adama verelim baska bir sey istemiyorum. Aziz yildirim gibi bir adam da besiktasa geldigi gun bir macina gitmem. Seref yoksunu kabadayi tavirli bir adam besiktasa yakişmaz. Ama sizin icin onemli olan money money money.

Sent from my iPhone using Tapatalk
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

keskinli

Alıntı yapılan: ERHUN - Temmuz 24, 2014, 23:10:17
Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 24, 2014, 22:59:27

Kısa vadeli borçların çoğu uzun vadeli hâle getirildi. Çekilen krediyle kısa vadeli, ertelenemeyen borçlar kapatıldı. Mali olarak pek bir iyileşme olmadı toplamda, sadece kısa vadede elimiz rahatladı. Yanlış transferlerle YD dönemindeki kadar olmasa gereksiz paralar harcandı.
baska ne yapabilirki
maden bulmadik,degerli oyuncumuzda yokki satalim
borclari uzun vadeye yayip gelirleri yükseltip giderler kisilarak borc ödenir
gelirlerin yükselmesi icin yüksek miktar yatirim yapacak gücümüzde yok
harcayacagimiz her kurusu yüz kere cevirip düsünmemiz lazim
bazi cok bilmislerin kücümsemesine ragmen stat yapimi gelecegimiz icin cok cok önemli,dolayisiyla en büyük yatirim stada olmali.
elestirmek kolay ama batirilmis besiktasin cikisi cok zor.kimsede sihirli degnek olmadigina göre sabirli olup bekleyip destek olmak gerek diye düsünüyorum.kimse besiktasin durumundan mutlu degil ama cikis yolu arayanlara gölge olmamak gerek

ERHUN

Başka bir şey yapabilirdi demedim ki zaten, "borçlar kapandı" yazılınca sadece kapanan borç yok gibi bir şey dedim uzun vadeye yayıldığını söyledim. Eneramo'ya vs. para verilmeyip o borçlara gitseydi o paralar daha iyi olacaktı. Cebinden 5 kuruş harcamasın zaten, bütün borcu kapıyorum dese istemem ama Beşiktaş'ın parasınıda oynatılmayacak futbolculara ve onun bonservislerine saçmasın. En son Ayhan örneği mesela. Kulüpteki herkes biliyor ama şimdi bilmemezliğe yatıyorlar. Kamuoyuna bizi küçük düşürüyorlar, futbolcuyu zor durumda bırakıyorlar, sözleşmede imzalanmış futbolcu istese çatır çatır parasını da alır yine olan bize olur. Ayrıca çıkış yolu arayanlara gölge olmamak gerekir ama ben karşımda samimi, dürüst birini istiyorum.

keskinli

sportif konuya gelirsek transfer isi her zaman birazda sanstir
eneramo bizde tutmadi,biri gitti bicaklandi,biri birini odaya kapadi,biri kursunlandi...
kim bilebilirdiki bunlari önceden
sezer geldiginde cok kisi memmundu mesela
ömer geldiginde herkes memmundu
tutmayinca tutmuyor

melankolizm

Ben ki fm nesliyim fakat daha önce bu kadar transfer olsun diye dua etmezdim. Bu sene takım o kadar belli ediyor ki transfere gerekliliği su gibi ekmek gibi transfer bekliyorum. Sağ bek, amc  ve olursa birde stoper ve Gökhan Töre bence yetecek ama bakalım.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

NoPasaran

Gökhan Töre tamam diyorum
10 numara ve sol kanat alınsa idi

Bu sene bu takım gotururdu

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

melankolizm

Bizim başkanın işi belli olmaz abi. İmza yoksa bi anlamı yok.
Bryan Ruiz böyle saçları filan Guti reyizi andırıyor onu bari alalım :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi