Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş yeni sezonda kadrosunda büyük oranda değişiklikler planlamasa da bu sezon beklentilerin çok altında kalan bazı isimlerle yollarını ayırmayı hedefliyor. Bu kapsamda Beşiktaş'ta hayal kırıklığı yaratan oyuncuların başında Gökhan Töre, Bernard Mensah ve Montero geliyor... Özellikle Töre ve Mensah konusunda karar büyük oranda verilirken, Montero'nun yerine de daha kaliteli bir stoper takviyesi düşünülüyor.

MENSAH İÇİN OPSİYON KULLANILMAYACAK

Kayserispor'dan 500 bin Euro kiralama bedeli ve 4.5 milyon Euro satın alma opsiyonu ile transfer ettiği Mensah, 28 maça çıkarken 4 gol ve 1 asistle oynadı. Ganalı futbolcunun bonservisi alınmayacak e sezon sonunda yollar ayrılacak.
İnişli-çıkışlı bir performans sergileyen 26 yaşındaki orta saha, son olarak 31 Ocak'ta oynanan Trabzonspor maçında ilk 11'de yer almıştı. Cezalı ve izinli olduğu iki karşılaşma dışında 8 resmi maçta yedek kulübesinde oturan Mensah için yüksek bonservis yükünün altına girilmeyecek.

GÖKHAN TÖRE BU KEZ OLMADI!

Kartal'ın bonservissiz transfer ettiği Gökhan Töre ise sakatlıklardan dolayı bir türlü dikiş tutturamadı. Sadece 12 karşılaşmada oynayıp, 1 gol ve 1 asistlik performans sergiledi. Yönetimin, Töre ile sezon başında, 4.5 milyon TL artı 100 bin TL maç başı ücretten yaptığı 1+1 yıllık sözleşmedeki opsiyonu kullanması beklenmiyor.

DUHULİYE.COM - ÖZEL HABER
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Mensah için 4.5 milyon euro çok fazla zaten pek etkilide olamadı.

Gökhan Töre aslında iyi bir yedek olabilir ama onunda peşini sakatlıklar bırakmıyor.

Bence Ljajic'i de takımda tutmayacaklar gibi çünkü yıllık maaşı çok fazla. Teklif gelirse hemen satarlar diye düşünüyorum. Ya da maaşını 1 m euro'ya cekmeye calısırlar onu da kendisi kabul etmez.

Seneye de yabancı sınırlaması 12 oyuncu olacak galiba.
Since 1903

NoPasaran

Yabancı sınırlaması olmasa bile kulüplerin bu kurla alacak futbolcusu olmaz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran - Nisan 03, 2021, 23:07:08
Yabancı sınırlaması olmasa bile kulüplerin bu kurla alacak futbolcusu olmaz.

sattığın kadar alırsan kur falan dert olmaz aslında. Ama işte satmak mesele Türkiyede
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ilhan mansız_melis

9 sene sonra Lanzini yine bize yazıldı. 😄 2014 ya da 2015 gibi istemiştik bu arkadaşı ama Bilic West Ham'a almıştı.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ilhan mansız_melis

Beşiktaş, Kondogbia transferinde sona yaklaştı.

Yıllık 3 M€ civarında bir maaşa anlaşma sağlandı. (Sözcü)

ilhan mansız_melis

Şenol Güneş, Daler Kuzyaev transferi için onay verdi.

Beşiktaş oyuncuyla görüşmeleri devam ediyor. 2+1 yıllık kontrat 1.5-2 milyon euro civarında yıllık ücret konuşuluyor.

Şenol Güneş, yeni dönemde Daler Kuzyaev'e Jose Sosa rolü biçti. Oyuncuya İspanya ve Portekiz'den teklifler var. Kuzyaev, Beşiktaş'a gelmeye sıcak bakıyor. Kulübü Zenit senelik 2 milyon euro teklif etti ama Kuzyaev Rusya'dan ayrılmak istiyor.

ilhan mansız_melis

"Beşiktaş, Alexis Beka Beka için Nice'i satın alma opsiyonlu bedelsiz kiralamaya ikna etti.

22 yaşındaki oyuncu için son karar, Şenol Güneş'in."

Beka Beka keşke gelse.

KeePSaKe

Bende Kondogbia'nın gelmesini çok istiyorum. Ön liberoya böyle Josef gibi güçlü bir oyuncu şart.
Since 1903

ilhan mansız_melis

Beşiktaş, bedelsiz olarak transfer etmek istediği Halil Dervişoğlu'nun bir sonraki satıştan %50 payı Brentford'a vermeyi teklif etti.

Teklifin kabul edilmesi halinde 23 yaşındaki forvetle 4 yıllık sözleşme imzalanacak. (NTV)

ilhan mansız_melis

Kondogbia işi yatmış. Marsilya'ya gitmek üzereymiş oyuncu.