Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Yeni sezon için tüm transfer haberleri bu to[editlendi] altında toplansa daha iyi olmaz mı ?
Olmaz ise silim konuyu nasılsa o kadar yetkim var :lol
Bölünür senin için uykular!

CR7

sil bence 15 tane adam yazdım o kadar :D

oradan devam edelim ;D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Ziyan olmasın konu yahu.O konular açıldığında şampiyonluk yarışı devam ediyordu ;D
Şimdi devam etmiyor yeni sezon bu gece başladı artık matematiksel olarakta şampiyonluk şansımız kalmadı :lol

CR7

Yeni sezon transfer çalışmalarına yoğunluk veren Beşiktaş'da savunma    hattına yapılacak transfer konusunda çarpıcı bir isimin gündeme geldiği    iddia edildi...

Siyah-Beyazlılar yabancı kontenjanını boşaltmak amaçlı savunmada görev   alan Sivok'un yerine G.Saray'da forma giyen Servet Çetin ile ilgilendiği   ve futbolcunun da Beşiktaş`a olumlu baktığı öğrenildi...

Beşiktaş Yönetiminin Teknik heyetin istemesi durumunda bu transferi   bitirebileceği ve Milli futbolcuya Siyah-Beyazlı formayı giydireceği   gelen haberler arasında.

Haber1903

*Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden    Kullanılamaz. HABER1903©

bu adamı getiren kişinin aklından şüphe ederim!

NoPasaran

:ahaha :ahaha

Ben bugün arkadaşlarla konuşurken dedim valla ..

Ben olsam giderim serveti alırım diye :D Yabancı sıkıntısıda olacağı için bir çok maçta oynar..Gs de yedek kalmasınıda çok anlamadım aslında. Evet üst düzey bir oyuncu değil ama eğer 6+2 devam ederse iç sahadaki bir çok maçta ferrari ve sivokun yerine oynayabilir. Zaten Kaşta gideceğine göre..

Ayrıca SERVET şu an ünv okuduğundan İstanbulda kalacak sanırım. Bakalım nasıl gelişecek olaylar ama dediğim gibi Beşiktaşın yabancı kontenjan sorunu yaşayacağını düşünürsek, şimdiden yapılacak bazı transferler için peşin yargılı olmayalım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

abi agüeroya tekme attığında maradona ne demişti hatırlıyosun değil mi?

onun üzerinden ne dalga geçtik arkadaşlarla, maçta o pozisyon üzerine kaç saat küfrettim ben bu adama, her maç küfrediyorum

bu adam gelirse oo çok iyi topçu iyi ki geldi filan da diyemem yani.

gelmesin bu kadar çirkef bi adam

her maç 1 kova burun sıvısı da görmek istemiyorum

NoPasaran

;D

Valla o zaman kaş kalacak arkadaş. Bizim savunmamıza ben takviye şart diye düşünüyorum çünkü eldeki yabancıları kullanamacağız bu gidişle..

Bu yıldızlar alınınca (söylenen) kimleri keseceğiz bilmiyorum..

Federasyıonun derhal lig bitimince yabancı sınırlandırması ile ilgili kararını vermesi gerekiyor.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Koskoca Türkiye'de 1 tane defans oyuncusu buluruz herhalde volkan abi.
Bu arada konu sabitlensin lütfen ;D

CR7

Beşiktaş, bonservisi elinde bulunan O. Lyon'un golcüsü Sidney Govou'nun   menajeriyle görüşmelere başladı. Siyah-beyazlı yöneticilerin önümüzdeki   günlerde Fransa'ya gitmesi beklenirken, Fransız oyuncunun da Beşiktaş'a   sıcak baktığı vurgulandı.

Yabancı transferinde Kuranyi ve Quaresma gibi isimlerle gündeme gelen   Beşiktaş Yönetimi, rotasını Sidney'e çevirdi. Daha önce Almanya'da,   Kuranyi'nin menajerleriyle yaptığı görüşmeden istediğini alamayan   siyah-beyazlı yönetimin, Fransa'nın Olympipue Lyon takımında top   koşturan Sidney Govou ile temasa geçtikleri öğrenildi.

30 yaşında ve bonservisi elinde olan oyuncuyu bir süredir takip eden   siyah-beyazlıların, bu oyuncunun menajerleriyle görüştüğü bildirilirken,   Sidney'in de Türkiye'ye gelmeye sıcak baktığı vurgulandı. Bu sezon   Lyon'da fazla forma şansı bulamayan Fransız futbolcuya ülkesinden de   teklifler gelmesine rağmen, yabancı bir ligde oynamak istemesi nedeniyle   Beşiktaş'ı ilk plana aldığı belirtildi. Lyonlu oyuncunun tek isteğinin,   sözleşmenin üç yıllık olmasının olduğu öğrenildi.

Büyüklerden almak yok

Fransız Milli Takımı'nda da zaman zaman forma giyen Sidney'in, forvet   özelliğinin yanı sıra sağ kanatta da görev alabilecek nitelikte bir   oyuncu olması nedeniyle Mustafa Denizli'nin listesine girdiği   bildirildi. Beşiktaş Yönetimi'nin, önümüzdeki günlerde Fransa'ya giderek   bu oyuncuyla bire bir görüşmelerde bulunacağı belirtildi..

Öte yandan Beşiktaş Futbol Komitesi'nin yeni sezon için transfer   döneminde Galatasaray ve Fenerbahçe'den futbolcu transfer etmemeyi   kararlaştırdıkları ifade edildi.

Skandalın aktörlerinden

Fransa'da, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan seks skandalının başrol   oyuncularından birinin Sidney Govou olduğu belirtilmişti. Govou, Frank   Ribery ve Karim Benzema'nın para karşılığı Fas asıllı Zahia Dehar isimli   kızla birlikte oldukları ifade edilmişti.

Yapılan araştırmada, diğerlerinin ilişkiye girdiği sırada kızın 18   yaşından küçük olduğu, ancak Govou'nun, bu yıl mart ayında kızla para   karşılığı ilişkiye girdiği için, Dehar'ın bu tarihte reşit olduğu   söylenmişti.

Başkan Jean-Michel Aulas, Govou'nun  tanık olarak soruşturmaya gittiğini   belirtti, "Ben ona inanıyorum" dedi.

Sidney Govou kimdir?

Benin asıllı Fransız oyuncu. 1979 Fransa doğumlu... Lyon'un alt   yapısından yetişen golcü, 1999 yılından bu yana aynı takımda forma   giydi. 287 lig maçında 49 kez rakip fileleri havalandırdı. Govou, Avrupa   Kupaları'nda da toplam 20 gol kaydetti. Fransa Milli Takımı'nda da 43   kez yer alan yıldız, 10 gole ulaştı.

(Milliyet)

bugün izlediğim govou çok iş yapar  :ok

Veli Kavlak Yine gündemde

Beşiktaş, sezon başında ilgilendiği Veli Kavlak`ı, bir kez daha transfer   listesine aldı.

Geçen sezon başında da Beşiktaş'ın listesinde bulunan Veli Kavlak'ın,   bir kez daha Siyah-Beyazlılar'ın gündemine girdiği öğrenildi. Rapid Wien   forması giyen 1988 doğumlu orta saha oyuncusunu Trabzonspor'un da   istediği, ancak Beşiktaş'ın bu transferde bir adım önde olduğu   kaydedildi. (Fanatik)

carsi52

Galatasaray, Beşiktaş kalecisi Hakan Arıkan'la anlaştı. Siyah-Beyazlılar'la mayıs sonu sözleşmesi biten oyuncuya bonservis bedeli ödenmeyecek.

Yabancı kaleciden ağzı yanan sarı-kırmızılılar için Hakan macerası yaklaşık 1 ay önce önce başladı. Geçtiğimiz hafta olayın farkına varan Beşiktaş yönetiminin Hakan'la masaya oturduğu ve 'yeni sözleşme' teklifinde bulunduğu belirtilirken, genç kalecinin buna yanaşmadığı ortaya çıktı. Siyah-Beyazlılar'ın "Kal" isteğine 'ret' cevabı veren kaleci Hakan Arıkan'la son defa daha temasa geçen Galatasaray'ın oyuncuyla anlaşma sağlayarak transferi sonlandırdığı dile getirildi.

Kaynak: Haberturk

NoPasaran

Ligde kepenk indiren Beşiktaş'ta yönetim yepyeni bir kadro kurmak için görülmemiş bir transfer trafiğine girdi. İnterli Quaresma için bastıran Siyah-Beyazlılar'ın hedefinde Tuncay Şanlı da var. Sol kanattaki sıkıntıyı yabancı alarak çözmeyi düşünen yöneticilere milli futbolcuyu işaret eden Mustafa Denizli, transferin bir an önce bitmesini istedi. Stoke City'de kâbus gibi bir sezon geçiren Tuncay'la yapılan ilk görüşmenin olumlu geçtiği, sezon sonunda tarafların bir kez daha masaya oturacağı kaydedildi. Stoke Yönetimi'nin 5 milyon Pound'a (11.5 milyon TL) aldığı yıldız futbolcuyu aynı rakam karşılığında satışa çıkaracağı öğrenildi. Bu transferde de Futbol Komitesi Başkanı Serdal Adalı başrolde...

Siyah-Beyaz yakışır!
Futbol Komitesi Üyesi Emin Önal da, Tuncay Şanlı'nın gündemlerinde olduğunu şu sözlerle doğruladı: Tuncay, Ada'da hak ettiği değeri görmüyor. Şahsen onu Beşiktaş forması altında görmeyi çok istiyorum. Eğer ortak noktada buluşursak, Tuncay'ı Siyah-Beyazlı renklere kazandırmayı çok isterim...

Satış listesinde 1 numara!
Sezon içerisinde Stoke City menaceri Tony Pulis'le zaman zaman sıkıntı yaşayan Tuncay'ın, 'gönderilecekler' listesinde ilk sırada yer aldığı ortaya çıktı. Pulis'in, satılmasını istediği 10 futbolcunun ismini belirlediği ve ilk sıraya Tuncay'ı yazdığı ifade edildi. Milli futbolcu, sezon içerisinde istikrarlı bir görüntü çizemeyince birkaç kez oyundan alınmış, menacer Pulis'e tepki göstermiş ve sert karşılık almıştı. Pulis'in özel yaşamına da dikkat etmediği gerekçesiyle Şanlı'yı tamamen gözden çıkardığı konuşuluyor.

Orhan Yıldırım / Fanatik

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Şöyle haberler çıkınca çıldırıyorum resmen ya.

ilhan mansız_melis

Bu sezon bir türlü istediği sonuçları alamayan ve gelecek sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlayan Beşiktaş, daha önce kadrosuna katmak istediği ancak bazı sorunlar yüzünden alamadığı yıldızları yeniden gündemine getirdi. Siyah-Beyazlılar bu doğrultuda ilk isim olarak Fiorentina'nın 9 ay doping cezası alan Rumen yıldızı Adrian Mutu için düğmeye bastı. Yüksek maliyeti nedeniyle alınamayan Mutu'yu bu kez İtalyan kulübünün satmak istemesi sebebiyle harekete geçen Kara Kartal'ın bu transferdeki en büyük kozu ise eski teknik direktörü Mircea Lucescu. Başkan Yıldırım Demirören'in, Lucescu aracılığıyla Rumen forvetle görüşmelere başladığı ve Ekim ayında cezasının bitmesi sonrası 'ye gelmesi için ikna etmeye çalışacağı ifade edildi.
Tüm imkanlar zorlanacak
Bu arada bu transferde Beşiktaş'ın rakibi de, Fiorentina'ya 5 milyon 800 bin bonservis parası, Mutu'ya ise 3.5 milyon Euro ödemeye hazır durumdaki Fenerbahçe ile Hollanda'nın ünlü kulübü Ajax... Ancak işi şansa bırakmak istemeyen -Beyazlılar'ın tüm imkanlarını zorladıkları ve bu transferi en kısa zamanda bitirmek konusunda kararlı oldukları bildirildi.
Orhan Yıldırım
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

CR7

İtalyan ekibi, Beşiktaş`ın başarılı savunmacısına karşılık 32 yaşındaki orta saha oyuncusu Perrotta`yı önerdi. Beşiktaş yönetiminin teklife hayır demediği ve düşünmek için süre istediği belirtildi.

İtalya Ligi Serie A`da bu sezon müthiş bir yıl geçiren ve İnter`in önünde lider durumda bulunan Roma, Beşiktaş`ın başarılı savunma oyuncusu Ferrari`ye talip oldu. Son haftalarda performans düşüklüğü yaşayan ve gece hayatına düşkün olması nedeniyle eleştirilere maruz kalan İtalyan savunmacı için Roma`nın takas teklifinde bulunduğu öğrenildi. Roma`nın İtalyan orta saha oyuncusu Simone Perrotta`yı, Ferrari`ye karşılık önerdiği iddia edildi. Roma`da bir yıl daha sözleşmesi bulunan Perrotta bu sezon 29 lig, 5 UEFA Avrupa Ligi maçında oynadı. 32 yaşındaki oyuncu konusunda Beşiktaş yönetiminin kararsızlık içinde bulunduğu ve net karar için süre istediği kaydedildi. Kadrosunda 11 yabancı futbolcusu bulunan siyah-beyazlı ekip transferden önce kontenjanı boşaltmayı hedefliyor. Teknik direktör Mustafa Denizli`nin 5 yabancı oyuncu göndereceği ve transferde de ilk olarak Bursasporlu Volkan Şen`i istediği bildirildi.

Yeni Şafak

valla doğruysa ben olsam hayır demem bu transfere.

ilhan mansız_melis

Ferrari'ye karşılık Perotta olduuu ;D

Ayrıca Roma değil,İnter lider şu an :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.