Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Adam oyuncuyu ucuza almaya calisiyoruz diyor. Bu yuzden gecikiyoruz diyor. Siz neyin tribindesiniz anlamadim. Haciz geldi bu kulube ya. Ne bekliyosunuz fb gs gibi olmamizi mi ? Birazcik dikkatli konuşun gaza gelmeyin baskalarinin laflarina gore degil kendi mantiginiza gore cumleleri kurun. Tamam transfer konusunda basarisiz gidiyoruz hatalar var ama bunlarin olmasini bekliyorduk. Bu adam secildi mi adam gibi adam demedik mi kimse borca harca girmedi bu adam girdi. Elini taşin altina soktu deyim yerindeyse. Profesyonel olsun olmasin hic farketmez. Onca milyarder ve reklam pesinde kosan bjkli isadamlari varken bu adam besiktas icin calisiyorsa cok fazla laf sokmayacaksin.
Yazilacak cok sey var da neyse. Y.D den kurtulmuşuz zor bela boşverin bunlar da iyi kotu gecer.

Sent from my iPhone using Tapatalk
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

RCA

Ayrica besiktas formasi kombinesi veya hut besiktas icin harcama yapmayan insanlarin besiktas hakkinda ileri geri sacma sapan konusmalarini da anlayamiyorum zoruma gidiyor.

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

İyi de fikret orman sanki tek başına aday olmuş gibi konuşuyorsunuz..

Her zaman rakibi vardi.

Bunlar kabul edilebilir hatalar değil. Şampiyonlar ligi bu kadar önemsiz görünmesi asıl kanimiza dokunması gereken şey

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Colgado

abartıyoruz
stadımız yok
demba ba olimpiyatta ne yapacak merak ediyorum
ki geçen yıl havalar da güzeldi
son lanzinu konusunda da teklifi kabul ettik yeni bir şey istediler açıklaması var
ben şuna kızarım
niye b planın yok
o olmazsa hemen tak diye başkasını alacaksın

K.D

Bizim kanımıza dokunan yalancı olması abi tamam idareten bazen yalan söylenir ama bu adam bunu sürekli yapıyor farkındaysan kızdığımız ana noktada o kimse zor durumda kulübü almasına laf etmiyor ama zoe durumda kulübü aldı diye biz bu kulübün gerçek sahibi forma vs alarak destek olan taraftarlarda at koşturmasına izin vermiyeceğiz herelde,her şeye eyvallah demeyeceğiz. Doğru işinde yanında olduk yanlışında da eleştirmek en doğal hakkımız hepimizin kendine ait fikirleri var allaha şükür kimseden yapma akıl almıyoruz.
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

El Maestro

Ben hatalari vs.. onlari gectim.

Surekli yalan konusuyor benmi bole dusunuyorum ? Benim takildigim asil nokta bura.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

Alıntı yapılan: RCA - Temmuz 24, 2014, 21:15:10
Adam oyuncuyu ucuza almaya calisiyoruz diyor. Bu yuzden gecikiyoruz diyor. Siz neyin tribindesiniz anlamadim. Haciz geldi bu kulube ya. Ne bekliyosunuz fb gs gibi olmamizi mi ? Birazcik dikkatli konuşun gaza gelmeyin baskalarinin laflarina gore degil kendi mantiginiza gore cumleleri kurun. Tamam transfer konusunda basarisiz gidiyoruz hatalar var ama bunlarin olmasini bekliyorduk. Bu adam secildi mi adam gibi adam demedik mi kimse borca harca girmedi bu adam girdi. Elini taşin altina soktu deyim yerindeyse. Profesyonel olsun olmasin hic farketmez. Onca milyarder ve reklam pesinde kosan bjkli isadamlari varken bu adam besiktas icin calisiyorsa cok fazla laf sokmayacaksin.
Yazilacak cok sey var da neyse. Y.D den kurtulmuşuz zor bela boşverin bunlar da iyi kotu gecer.

demedik.

Alıntı yapılan: RCA - Temmuz 24, 2014, 21:16:55
Ayrica besiktas formasi kombinesi veya hut besiktas icin harcama yapmayan insanlarin besiktas hakkinda ileri geri sacma sapan konusmalarini da anlayamiyorum zoruma gidiyor.

her şeyi alıyoruz. destek veriyoruz. merak etmeyin. ama malesef saçmasapan yerlere gidiyor yine.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

El Colgado

stat konusunda yalan söyledi diyebiliriz
başka ne var?
sadece transfer yapmıyor diye kızılıyor

CR7

Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 24, 2014, 21:25:57
Ben hatalari vs.. onlari gectim.

Surekli yalan konusuyor benmi bole dusunuyorum ? Benim takildigim asil nokta bura.

her şeyi yalan.

CR7

Alıntı yapılan: El Colgado - Temmuz 24, 2014, 21:50:20
başka ne var?

menajerlerin oyuncağı olmayacağız.
Ahmet Bulut fink atıyor.
Bilic'in menajer fink atıyor.

Beşiktaş'ın bir kuruşunu boşa harcamam.
Kadro dışı bıraktığın Sezer&Toraman hiçbir şey yapmadan milyonlar aldı.
Sakat eneramo bu kulübe transfer oldu. Şu an nerede bilen var mı?

Demba Ba kronik sakat
Demba Ba Beşiktaş'ta.

keskinli

Alıntı yapılan: RCA - Temmuz 24, 2014, 21:15:10

katilmamak mümkün degil
bizi fikret orman kesmez
bize besiktasin parasini sacan ve her sene topcu diye kfasii kirik topcu getiren adam lazim
simart bizi baskan diyecegimuz baskan lazim bize
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Colgado

menajerler olmadan transfer yapılmıyor malesef
toramam ve sezer'i istemeyen de bilic
demba ba'yı da dioufla karıştırdı
avukatlık yapmıyorum ama doğrular bunlar

El Maestro

Alıntı yapılan: CR7 - Temmuz 24, 2014, 21:53:35
Alıntı yapılan: El Colgado - Temmuz 24, 2014, 21:50:20
başka ne var?

menajerlerin oyuncağı olmayacağız.
Ahmet Bulut fink atıyor.
Bilic'in menajer fink atıyor.

Beşiktaş'ın bir kuruşunu boşa harcamam.
Kadro dışı bıraktığın Sezer&Toraman hiçbir şey yapmadan milyonlar aldı.
Sakat eneramo bu kulübe transfer oldu. Şu an nerede bilen var mı?

Demba Ba kronik sakat
Demba Ba Beşiktaş'ta.
+ Transfer politikamiz hazir sezon bitince kampa baslamadan transferlerimizi tamamliyacaz dedi.

Listeleri teslim ediyoruz tek katilan Demba Ba .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

ERHUN

Fikret Orman'ı kötülüyoruz diye paralı başkan istediğimizi kim çıkartıyor? Yok öyle bir şey. Seba paralı başkan mıydı? Ben yalan söylemeyen, adam gibi adam bir başkan istiyorum. FO'yu başta öyle zannettim ama değilmiş, bir insanın söylediklerinin yarısı yalan olursa böyle muhalif olunur tabii.