Ana Menü

(Anket) Batuhanın Gönderilmesi Kimin Suçu ?

Başlatan carsi52, Temmuz 22, 2009, 21:11:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

aile ve beşiktaşın futbolcunun beşiktaş adına kullandığı sözler ve özel hayatı arasında cok fark var war.. Sende bende o'da bu'da herkez zaman zaman ailesine karşı gelmiştir, bunu söyleyebiliriz.. Ama genç futbolcu aptal aptal sözler kullanıyor,kullanır diye birşey söyleyebilirmiyiz? sende 18 yaşındasın sen öyle cümleler kurarmıydın o hareketleri yaparmıydın?? Yok ben yapmazdım diyorsan eyvallah bende yapmam yakışanıda budur derim. Yok bende yapardım diyosan karakterinden şüphe ederim. Batuhan bjknin futbolcusu diye bu tarz davranmak zorunda değil.. Bide düşünüyorum batuhan messinin yerinde olsaydı neler neler yapardı.. herşeyi geçtim.. MESSİ = Dünya yıldızı.. ama çıksın hadi messi öyle hareketler yapsın barça hakkında hocası hakkında konuşsun dünya yıldızı olmasına rağmen barçada kalabiliyor mu bakalım?? sence kalır mı barçada??
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

Batuhan söylediği sözlerden yarısı yalandır zaten.Hiçbirisini duymadım ben sadece siz öyle diyorsunuz diye kabul ediyorum ben.Siz ağızından o laflar çıkarken duydunuz mu bilmiyorum.Ama duymadıysanız yazık olur kolpa basın diye diye ona inanmak biraz ters olur.

O lafları kullandığında daha 17 yaşına yeni giriyordu yani bildiğin çocuktu yahu çocuk.Sende o yaşında olsan sende o kadar övgüyle karşılarsan ister istemez bazı yanlış laflar edebilirsin.Eğer o lafları batuhan kullandıysa emin ol kullandığı lafların bazılarının anlamını bilmiyor.Ya bu taraftar kimleri kabul etti.Nobre bu kadar basit kabul edildi bi Batuhan mı kabul edilemiyor ? Takımda ki herkez ondan büyük.Hepsi abilik yapıpta affedip ona kucak açıp takıma almak varken neden gönderiliyor ? Ben eminim ki Mustafa Denizli onu seneyede kiralık yollar.Ondan sonra çocuk illallah der söyler 2 laf daha daha BEŞİKTAŞ'ın yüzünü hiç göremez.

Ben ankette yanlış şıkkı işaretlemişim.Mustafa Denizli yerine Taraftar deseymişim keşke.Hem o zaman dahada az koruma çıkardı karşıma.
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 26, 2009, 13:56:15

? Ben eminim ki Mustafa Denizli onu seneyede kiralık yollar.Ondan sonra çocuk illallah der söyler 2 laf daha daha BEŞİKTAŞ'ın yüzünü hiç göremez.

b]

Eğer böyle devam ederse inşallah yollar
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

beckyZWICKY

Batuhan bu kapasitede şu ülkede böyle.. birde düşün batuhan messi olsaydı.. böyleyken böyleyse messiyken neler olurdu sence?.. yahu batuhan kim? o kimde konuşuyor beşiktaş hakkında hocası hakkında.. ve sen bana şunu söyle messi dünya yıldızı olmasına rağmen messi öyle davranıp öyle konuşsaydı dünya yıldızı olmasına rağmen barçada kalırmıydı kalabilirmiydi?

unutmam gereken..

carsi52

Barça Messiye sahip çıktı !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ama biz Batuhan'a sahip çıkmadık !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bana Messi messi diyip duruyorsun ama aralarında ki bu farkı göremiyorsun.
Batuhan'ın messi olması için böyle kiralık yollanmaması gerekir.Batuhan messi olsun ondan sonra istediği kadar laf etsin o zaman yollanır o zamanda kimse bişey diyemez.Ama şuan daha çocuk geçmişte dediklerini unutup ona sahip çıkmak gerekir.Ya Batuhan'ın neler dediğini hepsinin videosunu bana izletirmisin ? Ağızından duyalım bakalım neler demiş ?

beckyZWICKY

demek istediğimle zıt cevaplar veriyorsun.. Ben sana batuhan bu futbol kapasitesinde bunları yapıyor.. Messi gibi dünya starı olsaydı neler yapardı diyorum.. + batuhan kim ki böyle konuşup yollanmıcak.. Bir messi böyle konuşsa böyle işler yapsa yollanır, bir batuhan mı yollanmıcak.. Şunu unutma hiç bir futbolcu oynadığı hiç bir klupten daha önemli yada büyük değildir, hele ki batuhan beşiktaştan hiç! bu takımdan kimler geldi kimler geçti özel hayatlardan dolayı yaptığı şeylerden dolayı kimler gönderilmedi ki batuhanda kim.. Ve bana artık onun hakkında çocuk diyip durma ona cocuk derken kendinede cocuk diyorsun cunku yanlış hatırlamıyorsam sende 18 yaşındasın.. 18'li yaşlarda 20'li yaşlarda ne futbolcular var hangisi böyle işler yapıyor? Beşiktaşın prensipleri vardır bu takımda oynamak istiyorsa ilk önce adam olacak öyle gelecek.. Beşiktaş, bir futbolcuya alttan almaz yaptıklarına dediklerine göz yummaz taviz vermez.. Af dilemesi yaptığı işlere vs vs dikkat etmesi gereken beşiktaş değil batuhandır.. İlk önce adam olacak sonra bu takımda oynayacak.. en az yarısı yalandır o sözlerin basından bilmem neyden falan diyorsun.. hadi hepsi yalan diyelim gözlerimizle gördüğümüzü söyleyim.. Maçtan 1 gün önce kamptan kaçıp bar'da sabahlamakta neyin nesi.. hiç biri olmasa bile sadece bu yeterli.. neyse daha fazla yazı yazmak istemiyorum karakterine sahip cıkmyan biri için + 2'li muhabbete döndü.. İstediğini düşünmeye yorum yapmaya sahipsin. istersen sevmeye sahip cıkmaya devam et, ben sevmiyorum + sahip cıkmam için ilk önce adam olacak, kendisinin beşiktaştan büyük olmadığını anlayacak.

unutmam gereken..

carsi52

Batuhan o sözleri söylediği dediğinizde 18 yaşında değildi 16 yaşlarındaydı.
Ben senden bişey istedim.Şu dediği lafların olduğu videoy izletirmisin bana bi ?

beckyZWICKY

ateş olmayan yerden duman çıkmaz.. Hadi kabul ediyorum diyelim hepsi yalan Sadece maçtan 1 gün önce kamptan kaçıp bar'da sabahlaması yeterli bu düşüncelere sahip olmam için.. bu arada kamptan kaçtığında da mı 16 yaşındaydı??? Bu arada 1 gün sonra oynanılcak maçta Fb maçıydı....

unutmam gereken..

carsi52

O zaman 17 yaşındaydı ve eskişehirdeydi.BEŞİKTAŞ'ta değildi :)

Ha bu arada kolpa basın diyip diyip kolpa basın'a inanmak biraz kötüye kaçıyor.

Ben şöyle bir röportajını buldum.Beşiktaş'ın çocuğuyuz diyor.
O zaman 17 yaşındaydım şimdi ders aldım diyor.

http://vtunnel.com/index.php/1010110A/654f618d47cb7cbee886432c908316cde8f257204467653d070664b702d6431fc3a08cc11849295a16442

+18 !

Eğer sizin için aLtyapının Öz Beşiktaş'ın önemi yoksa neden bir sürü futboL okuLumuz varki..

Herkesin diLinde bir BarceLona ama iş BarceLona'yı örnek aLmaya geLdiğinde Batuhan suçLu,Aydın suçLu onLara şans vermeyen birazcık oLsada güvenmeyen yönetim ve hoca suçLu değiL..

Acaba siz Batuhan'ın yerinde o yaşta parayı buLsanız aynı LafLarı etmezmisiniz merak ediyorum.. Şimdi etmezdik demesi koLay tabi..

beckyZWICKY

18 yaşına girmesi için arada üç beş ay vardı.. 3-5 ay'da beyni bu kadar değişiklik gösterebilir diyorsan bilemem.. benim için bi farkı yok 17 yaşında yada 18 yaşındayken yaptığının. ha dersen 10 yaşında 12 yaşında yaptığı ile şimdiki çok fark çıkarılır. ama 17 ve 18 ile fark yoktur benim için. bu yaşlar arasında benim için tek fark yasada olan resmiyet açısından reşit sayılması.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: +18 ! - Temmuz 26, 2009, 14:27:35
Eğer sizin için aLtyapının Öz Beşiktaş'ın önemi yoksa neden bir sürü futboL okuLumuz varki..

Herkesin diLinde bir BarceLona ama iş BarceLona'yı örnek aLmaya geLdiğinde Batuhan suçLu,Aydın suçLu onLara şans vermeyen birazcık oLsada güvenmeyen yönetim ve hoca suçLu değiL..

Acaba siz Batuhan'ın yerinde o yaşta parayı buLsanız aynı LafLarı etmezmisiniz merak ediyorum.. Şimdi etmezdik demesi koLay tabi..

evet kolay ben etmezdim diyorum açıklıkla + adam olan böyleyken kendine daha cok bakar ünlü olduğunda. Çünkü artık sadece kendi çevresi olmayacak. O artık ünlü biri beşiktaşın futbolcusu diyip 2 kat kendine daha fazla dikkat etmesi gerekir! Batuhan konusunda görüşlerim bu.. Ha aydın konusuna gelirsek aynı fikirdeyim sizle.

unutmam gereken..

+18 !

Tamam o zaman gidip vereLim 20-21 yaşındaki çocukLara triLyonLarca para bizim aLtyapımızda çok daha kaLiteLiLeri varken..

MevkiLeri farkLı oLsada Serdar Özkan'a bu takımda nasıL haLa sabrediLiyorsa ve şans veriLdiyse Batuhan'a da şans veriLmeLi..

carsi52

3-5 ayda beyni değişiklik gösterebiliyor demek ki.Bunda anlamıcak birşey yok.
Sen hiç bi gün hata yapıp diğer gün pişman olup yaptıklarından ders almadın mı ? Demek ki hiç almamışsın 1 günde 2 günde 3-5 ayda.O zaman senin işin baya zor.
Batuhanada helal olsun 3-5 ayda ders alabiliyorsa demek ki hiç kimsenin desteği olmamasına rağmen düzelebiliyor.

Aydın konusuna gelince oda BEŞİKTAŞ hakkında çok kötü bi laf etmişti neden aynı fikirdesin ? Batuhan konusunda  böyle düşünüyorsun ama aydında aynı türde laf söyledi.Şimdi diceksin aydın o şekilde yollandıktan laf söyledi.Ama o lafı söyledikten sonra bursaya gitmedi takımda kaldı.Neden onun gönderilmesini istemedin ?

beckyZWICKY

Hata 1 kere yapılır 1 kere affedilir. Ders 1 kere çıkarılır 1 daha tekrarlanmaz! Batuhanın 1 değil 2 değil... Bu böyleeeeeeee sabaha kadar uzar gider 2'li diyaloglarla. siz batuhanı sevmeye sahip çıkmaya devam edin. Ben sevmiyorum adam olmadanda sahip çıkmam. Ve siz parayı bulsanız napardınız diye birşey sakın söylemeyin bir daha! kendi adınıza konuşun adam olan parası varkende adamdır yokkende. yok sizde bende değişirdim parayı bulduğumda diyorsanız karakterinizle yüzleşin derim yok ben yine adam olurdum beşiktaşı kendimden büyük görmezdim diyorsanız eyvallah derim. Bu çocuk bir messi olsaydı dünya starı olsaydı barçada oynasa, messi değilde batuhan olsaydı barçada aynı futbol yeteneğiyle, bu çocuk barçayada posta koymazsa adam değilim, nasıl olsa juventusa giderim madride giderim Manu'ya giderim diyip.. neyse sevmeye devam edin ben sevmiyorum. hadi eyvallah.

unutmam gereken..