Ana Menü

(Anket) Batuhanın Gönderilmesi Kimin Suçu ?

Başlatan carsi52, Temmuz 22, 2009, 21:11:28

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: carsi52 - Temmuz 26, 2009, 01:08:10
Ya neden yedek otursun ?
Bu çocuğun Nobreden ne farkı var ?
Nihat-Batuhan ikilisi diyorum başkada bişey demiyorum.

Nobreyi biraz dikkate alsanız iyi olur..

Geçen sene bu takımın en iyi hücum oyuncusu Nobre idi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Batuhan'ıda biraz dikkate alsanız iyi olur.
Geçen sene Eskişehir'de attığı goller o yaşına rağmen..

Nobre sadece çırpınıyor o çırpınması bize farklı geliyor.
Geldiğinden bu yana kaç gol attı ?
Ligde 10'u geçebildi mi ? yada 8'i felan ?
Bölünür senin için uykular!

beckyZWICKY

Bu cocuk aptal aptal sözler söyledikten sonra bırakın artık küçük müçük demeyi.. Kaan sen kaç yaşındasın? yanlış hatırlamıyorsam sende 18 falansın.. Sen öyle cümleler kurarmıydın?? Futbolda Büyük küçük diye birşey yok. ne demiş atalarımız akıl yaşta değil başta..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Geçen sene epey oynamadı 10 gol attı ..Son maçlarda neredeyse hiç yoktu.

Ben koşmasına felan bakmıyorum..

Nobre çok faydalı bir adam. Bunu daha geçen sene Küçük Haakn söyledi Televizyonda. Biz keşke Nobre oynamasa derdik diyordu..Bizi Alexten daha çok yoruyordu , tek başına savunmada 2-3 oyuncuyu bölgesine kitliyordu diyor..

Fenerbahçenin hücum zenginliğinin Nobreden sonra olmadığını görmemek ayıp olur zaten..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Büyükmustafa

Teknik heyetin fikrine saygı duymak gerek.Sonuçta futbolcularla yatıp kalkan onlar,ilk 11 de oynamak için yeterli seviyeye geldiği düşünülmüyor ki tecrübe kazansın diye kiralandı.Satılsa neyse bu kadar eşelemeye gerek yok,hala Beşiktaş'ın futbolcusu.

carsi52

Siz hiç ailenize karşı gelmediniz demi ? Hiç ağıza alınmıcak laflar etmediniz demi ? Siz 17 yaşındayken 4%4lük insandınız tabi.

Şimdi Nobrenin istatistiğine baktım.
2006-2007 30 maç 8 gol
2007-2008 30 maç 10 gol
2008-2009 27 maç 10 gol

Şimdi birde Batuhana bakalım :)
2008-2009 17 maç 9 gol

Büyükmustafa

Nobre konusuna gelince,dün maçta açıkca görüldü ki Nobre yoksa oyunu rakip yarı sahaya yıkamıyoruz,bence bu sene ileri ikilide nobre ve nihat oynamalı.

beckyZWICKY

Kardeş aileyle ne alakası var?? her cocuk ailesine karşı geldiği günler olmuştur ama her futbolcu takımına karşı gelip aptal aptal sözler kullandığı olmuşmudur?? nerde görülmüş?? beşiktaşta oynayan topçu ilk önce adam olacak kullandığı sözlere dikkat edecek, isterse dünyanın en büyük yeteneği olsun yinede beşiktaştan büyük değildir.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Peki Holosko

2008-2009 10 GOL
2007-2008  15 GOL
2006-2007 MANİSA 9 GOL

Bobo

2008- 2009 11 gol
2007- 2008 10 gol
2006- 2007 11 gol

Bu tarz istatistiklerle yola çıkamazsınız..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

3 forvetin olursa saktlanırlarsa ve iyileştiklerinde de birinden biri yedek oturacaksa bence bu rakamlar normal

Seneye Nihat-Bobo-Holosko-Nobre-Yeni 10,5 numara-Tello varken yine bu rakamlar olacak mutlaka
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Büyükmustafa

Bunlar istatistiklerle olacak işler değil.Bobo sadece rakip ceza sahasında işime yarar,Holosko kontra ataklarda,geniş alanlarda işime yarar,Nobre de her yerde işime yarar.Nobre çok mu üst düzey forvet değil tabiki ama tutulması zor.Defans oyuncuları sürekli gezen forvetleri sevmez,o gezdikçe defans yıpranır,yıprandıkça hata yapar.

NoPasaran

Alıntı yapılan: yg1903 - Temmuz 26, 2009, 13:32:44
3 forvetin olursa saktlanırlarsa ve iyileştiklerinde de birinden biri yedek oturacaksa bence bu rakamlar normal

Seneye Nihat-Bobo-Holosko-Nobre-Yeni 10,5 numara-Tello varken yine bu rakamlar olacak mutlaka

BENDE ONU DİYORUM..

Beşiktaş zaten sende 60 gol atıyor..

Bunun  35 tanesi 3 forvet tarafında

Tello Delgado ikiliside 12 gol atsa

47 eder..

13 tanede diğerleri..

Nobre 20 atsa
Holosko 20 atsa
Bobo 20 atsa
Delgado 10
Tello 10 atsa

zaten 20. hafta Lig biter..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

O zaman da zaten Barça olursun :D

Bir de zaten Batu'nun alternatifi yoktu es es'te
batu-youla oynuyordu her maç
sakatlık-ceza hiçbir şey yoktu
ayrıca küçük takım büyük takım çok fark eder
bizde muhtemelen de yedek kalırdı
belki kadroya giremezdi
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Holosko ilk geldiği sene 15 gol gibi baya bi gol attı.
2.senesinde zaten genelde sağ kanatta oynadığı için 10 golü geçemedi ama nobre hep forvet oynadı.
Bobo'ya gelince ilk geldiği sene zaten kötüydü.Ondan sonra ki seneler tamam nobre kadar gol attı ama bobo CL olsun Türkiye Kupası olsun attığı gollerle bir forvet olduğunu gösterdi :)

Tabi işinize gelince çıkartın istatistiği istatistik önemlidir işinize gelmiyor ya istatistik önemli değildir.

Aileye gelince çok alakası var.O takımdakiler hepsi bir aile gibi.Daha 17 yaşında ki çocuğun sözlerine takıp laf dalaşına girmek dahada ayıptır bana göre.
Sen 40-50 yaşına geldiğinde 17 yaşında ki çocukla laf dalaşına mı girersin yoksa o çocuğu bilinçlendirip adam mı edersin ?

ilhan mansız_melis

Batuhan gelseydi yedek kalacağı için bi halt yapamazdı burası es-es değil gitmek onun için daha iyi oldu amma uzattınız valla
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.