Ana Menü

(Anket) Batuhanın Gönderilmesi Kimin Suçu ?

Başlatan carsi52, Temmuz 22, 2009, 21:11:28

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

Alıntı yapılan: Büyükmustafa - Temmuz 22, 2009, 22:27:01
Büyüklük kesinlikle hissettilmeli katılıyorum...En basitinden forma tasarımı,stad,başkan,tesis,transfer her şey ile hissettirilmeli...Hiç biri yokken biz vardık demekle büyük olamayız malesef.Büyüğüz diyoruz hani Avrupa?...Beşiktaş diğer takımlardan farklıdır bu kesinlikle doğrudur,halkın takımı,semt takımı gibi kavramlarla ayrı bir yere sahip.Ama y-e-t-m-i-y-o-r....Neyse konu sapmasın artık.

stadın nesi var ki?
sanki yapın diyorlar da biz yapmıyoruz

tesislere gelince ümraniye-fulya floryadan da samandıradan da iyidir

transfer konusunda carewi-ailtonu-klebersonu-juanfranı getirmedik mi?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Büyükmustafa

Sevgili renkdaşlarım bu yazacaklarımı "küçümsemek" gibi algılamayın lütfen.

Hiç kendinize sordunuzmu Beşiktaş'ı Beşiktaş yapan büyük kulüp yapan özellik nedir diye?

Stadı mıdır?,Tesisleri midir?,Futbolcuları mıdır?,Şampiyonlukları mıdır?,Avrupa başarıları mıdır? cevap hiç biri...Beşiktaş'ı büyük yapan maç öncesi Kabataş'a,Dolmabahçe'ye,Beşiktaş'a sinen mistik havadır,taraftarın karşılıksız duyduğu sevgidir,aşktır,rezillik denebilecek formaları sırf arma aşkına,renk aşkına alıp giymesidir.Rakiplerimizi bizden farklı kılanda zaten bu...Sevinmek için sevmedik derken endüstriyel futbolun içinde farkında olmadan kaybolup gitmeden,artık gerçekleri görmek gerek...Çağımızın "büyüklüğü" artık soyut kavramlarla değil,somut kavramlarla ölçülmekte...Kendimizi kandırmadan nesnel bir şekilde düşünelim lütfen.

Aralıksız 4 senedir kombine alıyorum,inönüde kaçan şampiyonluklardan sonra yine sevinmek için sevmedik diyerek evimin yolunu tuttum,yapacakta başka bir şey yoktu.Ne olursa olsun desteklemek gerekti,ama bir şeylerinde her zaman farkında oldum.

carsi52

Kardeşim BEŞİKTAŞ ile o kadar içiçesin o kadar bilgi sahibisin ama şu renkdaşım denilmiceğini bilmiyorsun.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Büyükmustafa

Güzeeel istediğimi elde etmem sevindirici oldu mesajımda anlatmak istediğimde buydu işte,anlayana!

djinonu

Alıntı yapılan: yg1903 - Temmuz 22, 2009, 21:37:25
m.d.-seneye görüşürüz
b.k.-seneye burda olurmusunuz bilemem :D :D :D

yeterli mi?

olsun cocuktur
büyüklere affetmek düser!!

NoPasaran

Alıntı yapılan: yg1903 - Temmuz 22, 2009, 22:30:35
Alıntı yapılan: NoPasarAn! - Temmuz 22, 2009, 22:20:09
Alıntı yapılan: yg1903 - Temmuz 22, 2009, 22:18:02
Alıntı yapılan: Büyükmustafa - Temmuz 22, 2009, 22:16:09
Çokta iyi yaptı.Gençlerle oynasaydı ernst ve yusuf gibi 2 yaşlı oyuncuyu almasaydı belki 2 kupa değil 3 kupa kazanabilirdik :) ...sanki altyapıda Messi varda oynatılmıyor...Madem şampiyonlar liginde 0 çekti bunu Mustafa Denizli'nin başarısızlığı olarak yansıtıyorsunuz,o zaman başarıyıda söyleyeceksiniz,aranızda Beşiktaş'ın 2 kupa birden kazandığını hatırlayan fazla olmasa gerek.Bu yaz göğsünüzü gere gere diğer takımları tutan arkadaşlarının arasında gezebiliyorsan Mustafa Denizli'ye teşekkür borçlusun...

biz her zaman öyle geziyoruz merak etme sen ;)

Ya işte sorun burada..

Beşiktaşlılık ayrı bir duygudur buna itiraz eden yok

Ancak Büyüklük sadece geçmişle olmaz, yaşarkende hissettirmen lazım..

Büyüklüğün tartışılıyordu piyasada, biz kendimizi kandırılalım.

O tartışanların sorunudur
ayrıca anlaşılan sen de Beşiktaş'ın büyüklüğünden şüphe edenlerden,büyüklüğünü tartışanlardan biriydin demek ki ?
belli bir ezilmişlik duygusuna kapılıyordun demek ki?
ben bu sözlerden bunu çıkarırım

Ben halen diyorum..

Fener ve Gs önce gelir
Sonra Beşiktaş gelir..

Bunu inkar mı edeceğim?

Mantıklıu olacağız , sorunları göreceğiz gerçekçi çözümler üreteceğiz..

Beşiktaşı Beşiktaş yapan değerler gün geçtikçe geride kalmaktadır ve yeni çağa ayak uydurmak zorundayız. Bununda en temel göstergesi BAŞARIDIR..

15 senede 2 tane şampiyonluğun birisi Denizliye Aitse, önce asygı göstereceksiniz adama..

Mircea Lucescu dönemlerinde sizler daha forumlarda yoktunuz , başka forumlarda yazarken ben neler neler dedim Lucescu için..

Ancak adam başardı , şampiyon yaptı, dosta düşmana inat takımı takım yaptı

Çıktık "Özür Dileriz , AFFET BİZİ BÜYÜK HOCA" diye başlık atmasını bildik..

Bu konunun açılma sebebi Mustafa Denizliye karşı yine yaygara kopartma zihniyetidir. Ancak yine başaramayacaksınız. Batuhan için yargıladığınız Hocanızı gidin futbolculardan dinleyin herşeyi daha net anlaaycaksınız..

Bugün bütün Takım bu takımın başarısının ana sebebi Mustafa Denizlidir diyen onlarca yazıya rağmen , bir SERSERİ için yine kargaşa ortamı oluşturmaya çalışıyorsunuz pes doğrusu..

Yukarda dedim yine diyorum;

Beşiktaşı Beşiktaş yapan değerler gün geçtikçe geride kalırken, artık başarılarla adımızdan söz ettirmemiz gerekir. Bu kavga Beşiktaşı Beşiktaş yapan karakterli bir oyuncu için olsa neyse ne derdim ama Batuhan için olunca insan üzülüyor..

Mustafa Denizli Kişilik olarak Beşiktaşa Batuhandan çok daha fazla yakışıyor..

Beşiktaşın değerlerini yok ediyor dediğiniz insan BATUHAN KARADENİZ. Bumudur değer yahu bumudur..

Hocasının peşinden ben gelinec sen olmazsın diyecek kadar küstah
kral yapmayacaksın kral olacaksın diyecek kadar bencil
Şu kızın bana telefonunu alın diyeeck kadar Beşiktaş futbolcusuna yakışmayacak kadar karaktersiz
Maç günü Gece karıya kıza gidecek kadar Ahlaksız
Bu takım bu sene şampiyon olamaz diyecek kadar Arkadaşlarını Satan

Adammmı BEşiktaşın değer ha soruyorum bu adammı!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Konunun açılma sebebi neden Mustafa Denizli'ye yaygara koparma zihniyeti olsun ?
Yuhhh hatta pesss ohaa çüşşş bu nasıl bir mantıktır ?
Madem öyle düşünüyorsun kitle konuyu.

Mustafa Denizli'yi sevmeyenler sizin yüzünüzden bu adamı sevmiyor.Adamın hatasını söyledikçe adamı savunuyorsunuz sanki Mustafa Denizli'yi seven sizlersiniz takımı beraber şampiyon yaptınız gibi davranıyor öyle konuşuyorsunuz.Hatasız Kul Olmaz.Hem o daha bir çocuk ve koskoca BEŞİKTAŞ kulübünde bırakında bazı hatalar yapmış olsun.Onu affetmeyip çürümesine göz yuman suçludur.

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

suc mustafa denızlının nedenmı;
ya hocam sen neden adama oyle bırsey dıyorsunkı neyın pesındesın anlamıs degilim bu adam kotumu oynuyor gecen sene eskısehırde neler yaptıgını herkes gormedımı ee kalsın onumuzde ş.ligi var bakarsın cıkar bı gol atar beklenmedık bır anda hem kendısı ıcın hemde bızım ıcın ıyı olur ama yok gıdecekmıs efendım

bobonun akıbetı bellı degil gıtsede yabancı kontejanı var adam alamayacaksın

nobre-holosko ıkılısı kaldı ya sakatlanırlarsa ne olacak dk 70 1-0 gerıdeyız alacak forvet yok bunun hesabını kım verecek
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Hocanin istedigi bu yönde, niye suc oluyor anlamadim..
ayrica bu takima forvet olarak Nihatta girecek..Holosko, Nobre ve Nihat vede kalirsa Bobo. Batuhanda antepte biraz daha piser gelir..
70.dakikada 1-0 yenik durumda oluursak Tello atar, Yusuf atar veya baska biri..Bu kadar karamsar olmayin , bu takim bu sene sampiyon olurken Batuhan mi vardi?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

beckyZWICKY

bu takımda oynamak için herşeyden öte karakter gerek.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

carsi52

O kadar karakter karakter diyorsunuz ama savunduğunuz insanların karakterlerine laf ettirmiyorsunuz.

Mustafa Denizli--Çok mu karakterli ?
Nobre--Çok mu karakterli ?

Batuhan'a kadar kiralık olarak yollanılması gereken daha başka kişiler vardı.
Mesela Uğur İnceman yollanabilirdi.Serdar Kurtuluş'un yerine Serdar Özkan gönderilebilirdi.
Serdar Kurtuluş ön libero olarak kullanılabilirdi.

CR7

Mustafa Denizli'nin karaktersiz bir davranışını ben görmedim.sen gördüysen bilemem.
eğer fb-gs'yi yönetti diye diyorsan çok saçma bu.çünkü karaktersiz olmasına neden olacak şeyler değil bunlar

Nobre karaktersiz -belki- fb ile oynarken bize yaptığı hareketlerden dolayı -belki- istediği zamdan dolayı karaktersiz olabilir.ama fb de oynadığı ve sonra bize geldiği için değil

Delgado da karaktersizdir benim için.Hem o kadar yat.Son haftalar hiç oynama 1,5 ay kala liglerin başlamasına ameliyat ol 3-3,5 ay sahalardan uzak kal ondan sonra sözleşmeye sadık kalınmalı de! Bir de bunu kaptan olarak yapıyor.Karaktersizin önde gideni budur.

Batuhan konusunda ise "kral yapmayacaksın kral olacaksın" sözünden dolayı karaktersiz görmek de çok saçma.çünkü her golcüde mutlaka bir bencillik vardır.bu yüzden bu onu karaktersiz yapmaz.ayrıca daha ergenlik dönemindeydi.
Ama karşısındakinin teknik direktör olduğunu unutup ona "seneye burada olursanız görüşürüz" demek ve basına "Beşiktaş bu sezon şampiyon olamaz" diye açıklamalar ve her ne kadar gol atsa bile maçtan önce alem yapmak tamamen kendi hatasıdır.Ama bu da bir karaktersizlik değildir bence.Olsa olsa çocukluktur

Dediğim gibi burada suçlu kendisidir.
Sonra ise affetmediği için büyüklük göstermediği için Mustafa Denizli'dir.