Ana Menü

(Anket) Batuhanın Gönderilmesi Kimin Suçu ?

Başlatan carsi52, Temmuz 22, 2009, 21:11:28

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

götürüldü ve götürülecekler
necip ve rıdvan genç
onlar u19'da milli takımla
ismail de var
genç futbolculara değer vermiyor demek olmaz bence
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Önce Adam olacak Batuhan..

Suç kendisinin..

NE FUTBOLCULAR ÇIKTI 17-18 YAŞINDA DÜNYA FUTBOLUNA KİM BATUHAN GİBİ..

18 YAŞ AZ BİR YAŞ DEĞİL..Genç olabilir ama o normal bir adam değil..

Futbolculuk hayatında hep sorunları olacak Batuhanın göreceksiniz..

Mustafa Denizli bence en güzelini yaptı. Bunu denizli yaptı diye demiyorum emin olun Hnaig hoca yaparsa arkasında dururdum.

Hocanın peşinden o kadar laf söyledikten sonra kimse Denizliyi melek yapıp bağrına basmasını beklemesin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eyup1903

onlar yeni tansfer bi içlerindn necip var geçen yıllarda kimlerin gittiğini biliyoruz kaç tane gitiiğinide biliyoruz bu sene yeni transferleri saymazsak sadece 1 tane gitti

eyup1903

volkan büyükler ne içndir affetmek içindir ve doğru yolu göstermek içindir batuhan o olafları söylediğinde daha lise öğrencisiysdi yani 17 yaşındaydı daha reşit bile olmamıştı yani çocuktu mustafa denizli bi babalık yapıp affedebilirdi ama o harcamyı seçti

ilhan mansız_melis

Harcamadı ki harcamak istese klüpte tutar oynatmazdı şimdi orda oynayıp tecrübe kazanacak
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

eyup1903

ya seneye batuhan gol kralı olupta ben gelmiyorum derse kim kaybeder bence beşiktaş kaybeder 10 sene rahat santrafor sıkıntısı çekmezdi gidip batuhan ayarında bi oyuncuyu avrupadan ne kadara getirebilirsin ?

ilhan mansız_melis

Ayrıca hiç bi hoca genç bi futbolcuyu harcamak için çaba göstermez bence buna Mourinho'da dahil :D

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: eyup1903 - Temmuz 22, 2009, 21:56:03
ya seneye batuhan gol kralı olupta ben gelmiyorum derse kim kaybeder bence beşiktaş kaybeder 10 sene rahat santrafor sıkıntısı çekmezdi gidip batuhan ayarında bi oyuncuyu avrupadan ne kadara getirebilirsin ?

Avr. almaya gerek yok pafta Emir var o da Batu kadar iyi bence

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Alıntı yapılan: eyup1903 - Temmuz 22, 2009, 21:53:26
volkan büyükler ne içndir affetmek içindir ve doğru yolu göstermek içindir batuhan o olafları söylediğinde daha lise öğrencisiysdi yani 17 yaşındaydı daha reşit bile olmamıştı yani çocuktu mustafa denizli bi babalık yapıp affedebilirdi ama o harcamyı seçti

Affetmesi doğru olabilirdi

Ancak emin ol bu ekipçe alınmış bir karardır. Batuhanın ben bu sene takımın düzenini bozacağınıda düşünüğyıordum..

Bu konuda çok ciddiyim. Bu adamın psikolojik sorunları var..

Yahu Dünyada kaç futbolcu var 17 yaşında gece kamptan kaçıp gece kluplerinde karılarla kızlarla eğlenen ..

Bu kadar dengesiz bir adam olur mu yahu..

Batu oynarsa büyük futbolcu olur ama oynamazsa olamaz. Bu senede bizim kadromuzda yer alamazdı bu gerçek kimse hayal kurmasın. Şans verilebilirdi ancak şu an KALİTE olarak ne bir Nobre ne holosko nede Bobo..Bazı maçlarda hepsinden iyi ancak genel olarak aşağılarında kalıyor..

Adam olana herkes bir şekilde şans verir..Dediğim gbii Amcası bile İlllallah dedik aile olarak dediğine göre bu çocuğun başka sorunları var..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: eyup1903 - Temmuz 22, 2009, 21:56:03

Yahu nereye gelmiyor..

Futbolcu Milletinde karakter yok kardeşim daha anlamadınız mı :D

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

eyup1903

merak etme mustafa denizli onuda gönderir yada harcar elimizde bi değer var ve bu değeri bi inat uğruna harcıyoruz yazık gerçekten çok yazık

geçen sene bobo ile nobre sakatken santrafor arıyorduk bu sezon işimiz daha da zor volkan şampiyonlar ligi var bence kesinikle kadroda kalması lazımdı zaten bobo nunda ne olacağı belli değil kalacak mı gidecek mi oynar mı oynamaz mı batuhan bu kadroya şarttı

ilhan mansız_melis

Mustafa Denizli ne adammış be herşey onun başının altından çıkıyor :D

NoPasaran

Alıntı yapılan: eyup1903 - Temmuz 22, 2009, 22:01:49
merak etme mustafa denizli onuda gönderir yada harcar elimizde bi değer var ve bu değeri bi inat uğruna harcıyoruz yazık gerçekten çok yazık

geçen sene bobo ile nobre sakatken santrafor arıyorduk bu sezon işimiz daha da zor volkan şampiyonlar ligi var bence kesinikle kadroda kalması lazımdı zaten bobo nunda ne olacağı belli değil kalacak mı gidecek mi oynar mı oynamaz mı batuhan bu kadroya şarttı

forvet sıkıntısı yaşamaz bu takım..

Valla ben her sene şampiyon olayım 1 değil Denzili 10 batuhan harcasın :)

Çok ta fifi derler ya aynen öle..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net