Ana Menü

(Anket) Batuhanın Gönderilmesi Kimin Suçu ?

Başlatan carsi52, Temmuz 22, 2009, 21:11:28

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Sizce Batuhan'ın gönderilmesi kimin suçu ?
Bölünür senin için uykular!

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Alp Erdem

eyup1903

CR7

önce kendisinin çünkü bilmesi gerek karşısındakinin teknik direktör olduğunu
sonra ise geçen yıl kendini ispat etmesine rağmen içindeki kin ve nefret yüzünden kadroya almayan mustafa denizli'nin
daha sonra nobreye astronomik bedeller vererek takımda tutarken onu tutamaması yüzünden yönetimin
taraftarın hiçbir suçu yok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

Mustafa Hoca'nın Batuhan'a ne gibi bir kini olabilir ki Yiğit Abi ?

CR7

m.d.-seneye görüşürüz
b.k.-seneye burda olurmusunuz bilemem :D :D :D

yeterli mi?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eyup1903

melis benim cevabım  Batuhan Karadeniz 1 Sene Kiralık Olarak Gaziantepspor'da topiciğinde oradan anlarsın

ilhan mansız_melis

karşısındakinin kim olduğunu bilmeden konuşursa böyle olur diyeceğim ama hocanın içinde kin olduğunu düşünmüyorum neyse...

carsi52

Bende Mustafa Denizlinin dedim.Melis suç değil demişsin neden suç değil acaba bi açıklarmısın ?

Neden Mustafa Denizli dediğime gelince.
Eğer Batuhan'ı oynatsalar TARAFTAR bu çocuğu bağırına basardı.Bu yüzden taraftar değil.
Kendisi bazen yanlış şeyler söylemiş olabilir ama unutmayın ki o daha 18 yaşında daha yeni girdi 18 yaşına.Şimdi diceksiniz olabilir felan filan diye ama 18 yaşında kendinizi BEŞİKTAŞ kulübünün en iyi oyuncuları arasında bulsanız emin olun sizde öyle olurdunuz.Ki daha sonra ben BEŞİKTAŞ'ın çocuğuyum gibi laflarla bazı hatalarını azda olsa telafi etti.
Bu konuda yönetimin hiç bir suçu yok bana göre.Neden diye sorucak olursanız yönetim bu sene hep mustafa denizlinin isteği doğrultusunda transferler yaptı.Yani Mustafa Denizli Batuhan takımda kalsın deseydi Batuhan takımda kalır ve BATUGOL olurdu.

eyup1903

başrollerde yine mustafa denizli var durum onu gösteriyor nasıl geçen sene beşiktaşın değerlerini tek tek kapının önüne koyduysa buna bu senede devam edecek gibi gözüküyor her sene gelen antrenörler yerli olsun yabancı olsun farketmiyor mutlak 3-5 tane genç futbolcuyu kampa götürürdü ama mustafa denizli değil gençlere kampa götürmek tesislerden içeri bile sokmuyor bizim değerlerimizi yok etmeye devam etsin hala sizde BÜYÜK MUSTAFA diye pofpoflayın

Guti ORÇ.

ilhan mansız_melis

Suç değil dememin nedeni bana göre suç değil :)

Gitsin belki orda akıllanır ki ben zannetmiyorum Batuhan'ın futboluna en ufak bişey demem demeye de hakkım yok ama futbolcu kimliğinden önce insan kimliğini düzeltmesi lazım yaptıklarını gördük Batuhan'ın sonra İlhan'a benzemesin sonu...Hocayla bir futbolcu nasıl böyle konuşur ya da hangi futbolcu maçtan önce bara gider bu benim fikrim

carsi52

Çocuğu oynatıcaksın ki akıllanıcak yavaş yavaş.

eyup1903

neden hiç bi genç futbolcu kampa götürülmedi ?