Ana Menü

Nobre kadro dışı !!

Başlatan bjkclub, Ağustos 29, 2007, 22:46:26

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

son dakikada oLsa sana o formayı terLetmen söyLenmiş..
Sen beşiktaşın işçisisin ya çıkıcaksın o sahaya
çıkmama hakkını nasıL kendisinde buLmuş enteresan.

| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

kara kalem

Nobre'nin kadro dışı bırakılması gereken karar, kelam etmeye gerek yok da. Asıl mesele bu kararı kimin verdiğidir.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

carsibxl

Ilk defa iyi bise yapti,  :alkis En azindan baska oyuncular sans bulur simdi.
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

cinc

yaa bu kendini henry fln sanıo glba  ki henry de olsa böle bişe yapmaya kimsenn hakkı yok!!! hiçbişii hiçkmse BEŞİKTAS tan büük diildir!!!
gittin... bense sadece arkandan baktım! söleyecek o kadar çok şeyim wardı ki ama ben söyleyemedim..! sadece baktım...

die-4-u

Kusura Bakmayın Ama Aynı Fikirde Değilim ve Şeytanın Avukatlığını Yapacağım;
Maç 2-0'sa Ve
Dakika 90'sa
Gençlerden Biri Oyuna Dahil Edilebilirdi..
Nobre Değerli Bi' Oyuncu;Hele Ki Türk Statüsünde Oynadığını Da Düşünürsek Değerini Daha İyi Bilmek Lazım..
Futbolcumuza Sahip Çıkalım

kara kalem

O esnada oyuna girmesi gereken kişinin Nobre'den ziyade genç bi' futbolcu olması gerekmesi ve Nobre'nin değerli bi' oyuncu olması Nobre'ye Ertuğrul hocanın kararlarına uymama hakkını veriyor mu ?

die-4-u

Nobre'nin Yaptığı Doğru Olmamakla Beraber Ertuğrul Hoca'nın da Hatası Olduğu Kanaatindeyim..
Burada Önemli Olan Futbolcuyu Kaybetmemek...
Gerisi Hikaye

kara kalem

Futbolcuyu kaybetmemenin akabinde hocanın otoritesi daha bi' ağır basıyor, Nobre sadece hak ettiği cezayı aldı.

husoeagle

kasımpaşa maçında da hocanın elini sıkmayarak 10000 dolar ceza aldı zaten
ne yapmaya çalıştığını açıklasa iyi olur
hoş zaten yakında kokusu çıkar

die-4-u

Geçen Yıl Aynı Olayı Etoo'o Yaptı Rijkaard'a..
Ceza Almadı
Bazen Kantarın Topuzunu Ağır Kaçırıyoruz;Bu Sefer Nobre'ye Aynı Durum Söz Konusu Olmaz Umarım

ugur24

bence suç tamamen nobre'de..ertuğrul hoca çok sert ve katı bir hoca olmadığı için iyi niyetini kötüye kullanmış.. :-\

husoeagle

ya oyuna girmek istememesinin sebebi ne olabilirki

mdc

Alıntı yapılan: husoeagle - Ağustos 30, 2007, 01:10:36
ya oyuna girmek istememesinin sebebi ne olabilirki

Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, maçta oyuna sokmak istedikleri Nobre'nin, girmek istemediğini, bu hareketi nedeniyle de süresiz kadro dışı bırakıldığını söyledi.

Engin, maç sonrası yaptığı açıklamada, Brezilyalı futbolcuya aynı zamanda ağır para cezası da vereceklerini ifade ederek, ''Nobre'ye ben de söyledim oyuna girmesini, ancak saati göstererek girmek istemedi. Sonuçta bir savaş veriyoruz. Herkes bu savaşın içinde olmalı. Nobre'nin hareketi sonrası aldığımız kararı yarın kendisine tebliğ edeceğiz. Yarın bizimle birlikte olmayacak. PAF takımı ile çalışacak'' dedi.

Nobre'nin, Beşiktaş camiasına saygısızlık yaptığını vurgulayan Engin, şöyle konuştu:

''Kurallara herkes uyacak. Kim olursa olsun, herkes kurallar çerçevesinde hareket edecek. Nobre, Kasımpaşa maçında da bir harekette bulunmuştu. Herkes bunu yaparsa önünü alamayız. Örnek olsun diye bu cezayı vermiyoruz, kuralları uyguluyoruz. Profesyonel oyuncular kurallara uyacak. Nasıl ki bir futbolcu 3-4 ay parasını alamadığında işlem yaptırıyorsa, yaptığı yanlıştan dolayı da cezasını alacak. Kadromuz geniş. Nobre, diğer oyuncuların önünde bu hareketi yaptı.''

Delgado'nun daha önce yaptığı hareketin hatırlatılması üzerine Sinan Engin, ''Delgado ile de olmuştu, ancak kendisi teknik direktör Sağlam'dan özür diledi. Kimse Beşiktaş'tan büyük değil. Burak da bize bir serzenişte bulundu. 'Kendine takım bulabilirsin' dedik'' açıklamasını yaptı.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

kara kalem

Alıntı yapılan: die-4-u - Ağustos 30, 2007, 01:07:16
Geçen Yıl Aynı Olayı Etoo'o Yaptı Rijkaard'a..
Ceza Almadı
Bazen Kantarın Topuzunu Ağır Kaçırıyoruz;Bu Sefer Nobre'ye Aynı Durum Söz Konusu Olmaz Umarım

Rijkaard'ın yaptığı hatadır ya da cesaret edememiş de diyebiliriz ki bu beni kesinlikle ilgilendirmiyor. Keza kanımca verilen ceza da hiç bi' önemi olmasa da Kasımpaşa maçında da Ertuğrul hocanın elini sıkmayan bi' Nobre'den bahsediyoruz.

die-4-u

Beni İlgilendiriyor Çünkü Ortada İki Örnek Var Birbirinin Benzeri;Seni İlgilendirmiyorsa O Senin Bileceğin İştir..
Futbolcumuz Kendine Çeki Düzen Vermeli Ya da Biri O'nu Uyarmalı..Sinan Engin Neden Orada?
Tekrar Söylüyorum Futbolcuyu Kaybetmek Çok Kolay