Ana Menü

Nobre kadro dışı !!

Başlatan bjkclub, Ağustos 29, 2007, 22:46:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Kasımpaşa maçında bu adam ilk 11 ' de bulunuyordu aynı hareketleri yaptı .
Demekki bi yarası var .
Eğer parası verilip yedek bırakılacaksa , takas ' ta kullanılıp bi alternatif bulmalıyız ya da başka bi forvet almalıyız .
Artık şampiyonlar ligindeyiz !..
Takas olarak şu anda en iyi gözüken şahıs Necati Ateş ' tir .

.FŞ

TurkishTank

barcelona barcelona diyosunuz...onlar asil DEV bi takim...bak o olay'i bitti giitti kimse hatirlamiyor bile...eto'o gene super oynuyor.. bizim takim boyle idare edilmesi lazim ve oyle ediliyor "kadro-disi birakiyoz diye medya'ya onje acikliyor" dikkat tr'deki medya oyunlari var..bak sinan engin cikiyor boyle soyluyosa, bi mesaj'i var...futbolcular uyanir islerini yapar...bi ton para odeniyor, sonra yok canim ben oynamiyjam...

takas makas dusunuyosan faruk...necati'nin tipini begenmiyom, cirkef oyun bozan bi tip'i var..mehmet yildiz olabilir..
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

erkann

Aslında işler çok iyi giderken bu olayın gelmesi çok üzücü
Şampiyonlar liginde nobre bize çok lazımdı neyse kendi düşen ağlamaz
giden gider kalan sağlar bizimdir

maverick

sorun affedilip affedilemmesi değil..
bu cesareti bulmalarıdır  futbolcuların..
ayrıca nobre yi de fazla abartmayın derim. hele ki kendini takımdan üstün görmeye başlayınca..
sezon başlamadan  brezilya da bir takımla anlaştığ haberleri ufaktan dolaşıyordu..
istrermisiniz kendini kovdurtmak için yapıyor olsun bunları ??
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

robinho

Alıntı yapılan: maverick - Ağustos 30, 2007, 11:06:03
sorun affedilip affedilemmesi değil..
bu cesareti bulmalarıdır  futbolcuların..
ayrıca nobre yi de fazla abartmayın derim. hele ki kendini takımdan üstün görmeye başlayınca..
sezon başlamadan  brezilya da bir takımla anlaştığ haberleri ufaktan dolaşıyordu..
istrermisiniz kendini kovdurtmak için yapıyor olsun bunları ??

Merak etme Nobre senin gibi düşünmez ;)

2 dia 2 muerto

#Turkish Tank

Mehmet 2 gol attı diye yıldız olmaz .
Necati ' nin ise uluslararası alanda tecrübesi var .

@robinho

Her ne olursa olsun sana hocan görev verdimi yerine getirmen lazım .
Öyle gider yaparsan arkasından böyle düşünen insanlar çıkar ve sen bunlara cevap verme hakkına sahip değilsin .

.FŞ

cassa23

bu tavırlardan sonra nobre beşiktaş formasını giyemez bence sözleşmesi fesh edilmeli

erkann

Bir takımın en yetkilisi hocadır ister 1 dk oynatır ister 90 dakika yada hiç oynatmaz
bu hareketiyle hocayı ben takmam anlamına geliyor daha önceki kasımpaşa maçındada
benzer hareketler yapmıştı bence kendi ipini çekti böyle disiplinsiz oyuncular
istemiyoruz hocamızada çok güveniyoruz

allen ıverson

Ertugrul Saglam traftarın sevgilisi  herkez saygı duyacak..Ne futbolcular,ne yönetim,ne sinan engin kimse onu yiyemez saygısızlık edemez..Milyonlarca insan onun arkasında.!!!!Adam gibi adam,adı gibi saglam,helel olsun sana ERTUGRUL SAGLAM.. :alkis

osi_bjk

Terbiyesizliğe karsı her zaman ceza werilmeli Mert Nobre iki seferdir terbiyesizlik yapıyor ve bunun cezasını cekmeli.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

die-4-u

Alıntı yapılan: TurkishTank - Ağustos 30, 2007, 10:58:48
barcelona barcelona diyosunuz...onlar asil DEV bi takim...
Ben Kendi Gerekçelerimi Sundum..
Herkes Aynı Fikirde Olmak Zorunda Değil Sanırım.
Buradaki Cümle Ne Düşünülerek Kuruldu Ayrıca?
Kendi Takımınıza  Hakaret Ettiğinizin Bilincine Varın..

@Maverick

Nobre %100 Haklıdır Demiyorum ama O nu Da Anlamaya Çalışın Diyorum Hepsi Bu..
Tekrar Ediyorum Beşiktaşımız İçin En Hayırlısı Neyse O Olsun...

husoeagle

Alıntı yapılan: robinho - Ağustos 30, 2007, 10:49:34
Bize düşen görevde artık Nobre'ye tezahürat yapmak..Ayrıca Barcelona felan demişsiniz..Eto'o Barcelona'nın Eto'o suysa Nobre'de Beşiktaşın  Eto'o sudur ve şu anda Beşiktaş'ta en iyi bitiriciliğe sahip oyuncudur..Nobre'nin bu takımda oynayamasının tek nedeni ; bizim o süper kanatlarımız dediğiniz beyfendiler orta yapmıyor yan tarafa pas veriyor , top o kanada geliyor yine pas oluyor öbür kanada geliyor..Bu durumda forvetler gol atamıyor , ortaya 1-0 2-0 gibi sonuçlar çıkıyorki , bir golde 90+5'te gelmiştir..E durum böyle olunca forvetler gol atamıyor , forvetlerde şikayetçi oluyor , hele birde yedek kalınca..Dün gördünüz 2 tane orta geldi Nobre'nin yerinde oynayan Delgado 2 tane yolladı..Şimdi Delgado orta sahada oynayıp , Nobre forvette oynayıp 2 golü atsaydı şimdi Nobre Dünya'nın en iyiysiydi..Yani burada iş Ertuğrul Sağlam'a kalıyor ama bu şekilde devam ederse elimizde forvette kalmıyıcak;) .. Bence Nobre'nin affedilmesi lazım son bir kez daha.. Bizde ona sevgi gösterilerinde bulundukmu morali düzelir ve bizim o süper dediğiniz kanatlarımız Zurih maçındaki gibi orta yaparlarsa Nobre , Bobo gol atmaya başlarki ardı ardına kesilmez..

arkadaşım kanatlar bu senenin başından beri sayısız orta yaptı

Simurg

verilen kararı tebrik ediyorum
hakketti nobre bunu hem iyi b,irde ders olsun artık affedile affedile böyle şeyler yapmak moda olmuştu

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

husoeagle

nobrenin yaptığı davranışın savunulacak tarafı yok bence

alperen

yolun acık olsun nobre burası babanın yerı degıl esemezsın oyle !!! adamı koyarlar kapının onune
Yücedaglar gibi başım kar idi
Bir incecik yel vurduda eridi
Dilim dönse bir kelamım var idi
Yüreğime bastı YOL ETTİ BENİ ....