Ana Menü

Nobre kadro dışı !!

Başlatan bjkclub, Ağustos 29, 2007, 22:46:26

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

husoeagle

saati göstermiş girmek istememiş çok komik bir sebep
ertuğrul hoca maçtan sonra takıma orda 2 saat fazla dan antreman da yaptırsa yapacaksın mecbursun bu senin işin maç 90 dakika ve oyuncu değişiklikleri hocaın insiyatifindedir istediği zaman değiştirir
sen oynuyo olsan hoca da seni 1. dakikada değiştirmek istese bu seferde saati gösrterip çıkmammı diyeceksin
çok komik

keskinli

futbolcuyu kaybetmeyi kimse istemez
ertugrul hoca cok genc,böyle olaylarda ceza verilmezse otoritesini kaybeder
sonrasi...
diger futbolcularda artistlige baslar
sonrasi..
takim ruhu kaybolur
sonrasi...
dilim söylemeye elim yazmaya varmiyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

husoeagle

futbolda her başarının bir ödülü olduğu gibi her yanlışında bir cezası vardır
nobre burda hocasına ve takımına yanlış yapmıştır cezasını çekmeli
belki dediğin gibi enver bu sayede kendine çeki düzen verir
çünkü daha öncesinde ufak bi mebla ile uyarıldı

kara kalem

Alıntı yapılan: die-4-u - Ağustos 30, 2007, 01:21:35
Beni İlgilendiriyor Çünkü Ortada İki Örnek Var Birbirinin Benzeri;Seni İlgilendirmiyorsa O Senin Bileceğin İştir..
Futbolcumuz Kendine Çeki Düzen Vermeli Ya da Biri O'nu Uyarmalı..Sinan Engin Neden Orada?
Tekrar Söylüyorum Futbolcuyu Kaybetmek Çok Kolay

Daha dikkatli olursan; Beni ilgilendirmeyenin verdiğin örnekten ziyade; Rijkaard'ın yaptığı cesaretsizlik/hata 'nın olduğunu yazmışım.

Keza; Nobre, Kasımpaşa maçından sonra gerekli ceza verildi ve Ertuğrul hocadan özür diledi. Bu esna da illa ki kendisine çeki düzen vermesi gerektiği düşünülerek aralarında bi' konuşma geçmiştir.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

eagle25

defolsun gitsin zaten bi işe yaradığı yok bizim için daha iyi oldu

die-4-u

Eğer Ki Rijkaard Yanlış Yapmış Olsa İdi Dünyanın En Önemli Ligini Kazanmaları Söz Konusu Olmazdı..
Neyse Mevzumuz Bu Değil
Nobre'nin Yerine Kendinizi Koymanızı İstiyorum;
Yabancı Bi' Ülkede Futbol Oynuyorsunuz Ve Geldiğiniz Süre Zarfında O Ülkenin En İyi Takımlarında Top Koşturuyorsunuz..
Kendinizi Yıldız Oyuncu Statüsüne Koymamanız İçin Hiçbir Sebep Yok ''İstatistikleri Ortada''
CL Önelemesinin 90.Dakikasında Oyuna Girmeyi Hazmedebilir Miydiniz?
Bazı Oyuncular Özel Hissetmek İsterler Nobre de Bu Oyunculardan Biri

asikartalonur

bence 1 iki hafta pafta akıllanır düşünür akıllı olsa futbol zekasını geliştirebilse çok iyi bir oyunca doğru yerde doğru davranış yapmalı ceza iii oldu ya aman hem girse nolacaktiki gol mü atcaktı

eRe

benım ıcın Besıktas butun takımlardan ustundur kı
Besıktaslılık durusu ıstıyoruz
Besıktaslı futbolcuların savasmasını
eger sen dakka 90 olsun son sanıye olsun sahaya cıkıp Besıktas ıcın ter akıtmak ıstemıyorsan kapı acık gule gule
Burada kımse klupten ustun degıldır
Herkesın otorıtesı sarsılmaz
Bız sevsekte sevmesekte once Demırorenın dedıgı yapılır
Sonrada Ertugrulun eger begenmıyorsan bır dakka durma gıt
zamanında senden kat ve kat degerlılerını gonderdık sen saygısızlık yaparsan bır dakıka dusunmeyız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eagles03

burası besıktas ve hıc kımse hıc bır oyuncu besıktastan ustun degıldır o takımın patronu ertugrul saglamsa her futbolcu onun kurallarına onun soledıklerıne uymak zorunda nobrenın yaptıgı ertugrul saglama yapılmıs saygısızlık terbıyesızlıktır cezasını cekmelı cekmelıkı obur futbolcularada ornek olsun herkes haddını durdugu konumu bılmesı gerekıyor 1 dakıkada olsa oynamak zorunda ne solenıyosa onu uygulamak onu yapmak zorunda bence nobreye verılen ceza cok dogru bı karar

AsA

Alıntı yapılan: die-4-u - Ağustos 30, 2007, 01:43:26
Eğer Ki Rijkaard Yanlış Yapmış Olsa İdi Dünyanın En Önemli Ligini Kazanmaları Söz Konusu Olmazdı..
Neyse Mevzumuz Bu Değil
Yabancı Bi' Ülkede Futbol Oynuyorsunuz Ve Geldiğiniz Süre Zarfında O Ülkenin En İyi Takımlarında Top Koşturuyorsunuz..
Kendinizi Yıldız Oyuncu Statüsüne Koymamanız İçin Hiçbir Sebep Yok ''İstatistikleri Ortada''

Beni barceLona'daki ornek iLgiiLendirmez ben kendi takimiima bakarim...Nobre kendisini dusundugu kadar hocasininda fikirLerine saygi gostermek zorundadir.. Isterse 90'da girersin isterse 9'da beni senin yiLdizLigindan cok takima oLan faydan iLgiLendirir.. Bence veriLen ceza cok yerindedir..

allen ıverson

Yaptıgı ayıp sırf bu maçta yapmadı ki,geçen lig maçında elini uzattı ertugrul saglam elini sıkmadı..Kardeşim golleri arka arkaya sıralıyosunda hocan sana haksızlık mı?yapıyo kimseyi ERTUGRUL SAGLAM'ı yedirtmeyiz...Herkez ona saygı duyacak o kadar.....

die-4-u

Ortak Paydada Birleşmemiz Söz Konusu Değil Bu Konu Hakkında..
Alıntı yapılan: AsA - Ağustos 30, 2007, 02:39:18
Alıntı yapılan: die-4-u - Ağustos 30, 2007, 01:43:26
Neyse Mevzumuz Bu Değil

Beni barceLona'daki ornek iLgiiLendirmez ben kendi takimiima bakarim...Nobre kendisini dusundugu kadar hocasininda fikirLerine saygi gostermek zorundadir.. Isterse 90'da girersin isterse 9'da beni senin yiLdizLigindan cok takima oLan faydan iLgiLendirir.. Bence veriLen ceza cok yerindedir..

Ortak Paydada Birleşmemiz Söz Konusu Değil Konuyla İlgili..
Beşiktaş İçin En Hayırlısı Neyse O Olsun Diyelim..

ata vicente

nolursa olSUN asla taviz vermemek lazım.Ertugrul hoca cok büyük bir hocadır kimsede dediine karsı cıkamaz :kart

maverick

die 4 u kardeşim,
dar bir çerçeve içinde haklısın, veya nobre nin gözlükleriyle bakarsan haklısın diyelim..
ama burası BEŞİKTAŞ.. 25 futbolcu ve ona yakın teknik kadro elemanı var..
bu kadar  adamı idare etmenin yolu her zaman sert tedbirler değildir elbet ama..mutlak disiplin şart .. kulubede hem teknik direktörüne hem manejere karşı geliyosun..bu saatten sonra geçmiş olsun derler adama..
unutma "acırsan acınacak hale gelirsin.. teknik ekipte bunu yapıyor..

gençler vardı  orda bilmem farkettin mi??
batuhan.. ibrahim kaş.. ne düşünürler bu hareket cezasız kalsa?? tam da gençlerin ertuğrul a güvendiği bir dönemde.. şimdi hem herkes şapka önünde düşünür , hem gençlerin inancı artar..
bence olması muhtemel, kapımızda bekleyen diğer şımarıklıklarında önünü geçmek açısından isabetli bir karar

ayrıca eto rijkard örneğini hatırlayamadım ama.. eğer ceza vermemişlerse hata yapmışlar, kötü örnek , örnek olamaz sevgili dostum
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

robinho

Bize düşen görevde artık Nobre'ye tezahürat yapmak..Ayrıca Barcelona felan demişsiniz..Eto'o Barcelona'nın Eto'o suysa Nobre'de Beşiktaşın  Eto'o sudur ve şu anda Beşiktaş'ta en iyi bitiriciliğe sahip oyuncudur..Nobre'nin bu takımda oynayamasının tek nedeni ; bizim o süper kanatlarımız dediğiniz beyfendiler orta yapmıyor yan tarafa pas veriyor , top o kanada geliyor yine pas oluyor öbür kanada geliyor..Bu durumda forvetler gol atamıyor , ortaya 1-0 2-0 gibi sonuçlar çıkıyorki , bir golde 90+5'te gelmiştir..E durum böyle olunca forvetler gol atamıyor , forvetlerde şikayetçi oluyor , hele birde yedek kalınca..Dün gördünüz 2 tane orta geldi Nobre'nin yerinde oynayan Delgado 2 tane yolladı..Şimdi Delgado orta sahada oynayıp , Nobre forvette oynayıp 2 golü atsaydı şimdi Nobre Dünya'nın en iyiysiydi..Yani burada iş Ertuğrul Sağlam'a kalıyor ama bu şekilde devam ederse elimizde forvette kalmıyıcak;) .. Bence Nobre'nin affedilmesi lazım son bir kez daha.. Bizde ona sevgi gösterilerinde bulundukmu morali düzelir ve bizim o süper dediğiniz kanatlarımız Zurih maçındaki gibi orta yaparlarsa Nobre , Bobo gol atmaya başlarki ardı ardına kesilmez..