Ana Menü

Nobre kadro dışı !!

Başlatan bjkclub, Ağustos 29, 2007, 22:46:26

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yuNuS1903

Nobre tek başına çalışacak
Beşiktaş Futbol Takımı Genel Menajeri Sinan Engin, disiplinsiz davranışları nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılan oyuncuları Mert Nobre'nin, çalışmalarını bir antrenör yönetiminde tek başına sürdüreceğini söyledi.

Nobre ile bu sabah bir görüşme yaptığını anlatan Sinan Engin, ''Çok üzgün olduğunu söyledi. 'Ne yapabilirim?' dedi. Kendisine, 'Daha kötüsünü de yapabilir, transfer döneminin bitimine sayılı günler kala seni takımdan da gönderebilirdik, ancak sana bir şans daha vereceğiz' dedim'' diye konuştu.

Kadro dışı kalan Nobre'nin, kendi isteği doğrultusunda, PAF takımıyla değil de bir antrenör yönetiminde tek başına çalışacağını kaydeden Sinan Engin, ''Kadro dışında bulunduğu süre içindeki tavırlarına göre, gerekirse affedilmesi için hocadan randevu alıp, görüşmesini sağlayabileceğimi söyledim, ama affedip etmemek tamamen hocamızın inisiyatifindedir'' dedi.

Nobre'ye ayrıca, verecekleri rapor doğrultusunda kulüp yönetim kurulunun para cezası uygulayacağını dile getiren genel menajer Engin, ''Bu yaptığımız kesinlikle bir disiplin gösterisi ya da örnek teşkil etme değildir. Burada patron Ertuğrul Sağlam'dır. Her futbolcu da bunu bilecek ve kararlarına uyacak'' diye konuştu.

Siyah-beyazlı takımın, İsviçre'nin FC Zürih ekibiyle dün gece yaptığı Avrupa Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme turu rövanş maçında yedek soyunan ve maçın son anlarında teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın oyuna sokma isteğini kabul etmeyen Brezilya asıllı futbolcu, bu davranışı nedeniyle süresiz kadro dışı bırakılırken, aynı zamanda kendisine ağır para cezası verileceği bildirilmişti.

Öte yandan, Beşiktaşlı futbolculara 20'şer bin dolarlık Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne giriş primlerinin yarın ödeneceği, kadro dışı kalan Nobre'ye de hak ediş miktarının verileceği bildirildi.

30.08.2007   

Kaynak : AA

Böle futbolcu olmaz olsun atın takımdan bunu

eRe

affedılmesı butun sorunların baslangıcı olur!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Kartalizmatik

ben demiştim önceden tokalaşma vakti geldi
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

fadile

hugien gelince kaprizlere başladı nobre...

mfemek

Keyfimizin içine etti yani. Be adam takımda tam 2 tane 11 var. Diğerleri senin gibi ağlamıyorlar. Bi de hafta içinde maçta oynadın. Hem golde atamıyosun. Az birazda sen çaba göster. Ertuğrul Hocamız çalışan adama ne zamandan beri forma vermiyor ki? Biraz gayret nobre efendi. Biraz çaba. Terlemeden forma alınmaz...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

RCA

bu kutsal formayı kazanmak herkesin harcı değildir ve sen bu formayı giymemeyi tercih ettin elinin tersiyle ittin.. bence bu bi ihanettir ...
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Nobreye 100 verdik 150 istedi şımarmaya başladı.En güzel ceza oLur onun için.
Bölünür senin için uykular!

asil1903

valla ben bu cezayı hakettiğini düşünüyorum.. ne demek ben bu dakikadan sonra oyuna girmem... bu teknik direktöre diil formasını giydiği takımımıza saygısızlıktır bana göre..

Timurlenk

bu maçta aramadık dersek yalan olur.huigain ile olacak işler değil bunlar.

ugur24

nobre bir sene bu takımda oynadı ve bir faydasını göremedik..higuain ise bugün oldukça heyecanlı gözüktü.. :)

husoeagle

Alıntı yapılan: Timurlenk - Eylül 02, 2007, 00:07:16

valla ben hiç aramadım ayrıca 15 dakikada bu kanıya nasıl vardın burak

sifo

bence daha formunu yakalayamadı

sifo

Timurlenk

Alıntı yapılan: husoeagle - Eylül 02, 2007, 01:18:20
Alıntı yapılan: Timurlenk - Eylül 02, 2007, 00:07:16

valla ben hiç aramadım ayrıca 15 dakikada bu kanıya nasıl vardın burak

abi bobo'yu gördük sahada yürüdü resmen.huigain desen daha yeni alışma döneminde.
gol atmasa bile yapacağı pres ile rakibi bunaltabilir ve atağa çıkmalarına izin vermezdi en azından.
bobo'nun kaçırdığı kafa şutu var onu ampul gibi yazardı.

osi_bjk

satılsın artık bu Nobre bi iş yaptığı da yok...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi