Ana Menü

Genç Yeteneğin Futbol Anlayışı [Serdar Özkan]

Başlatan CHEm !, Ağustos 23, 2007, 13:51:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

ilk şerif maçında sahne alınca bu ertuğrul hoca ne yapıyor demiştim ama ne yaptığını hepimiz gördük
serdar 40 yıllık beşiktaşlıymış gibi eli ayağı titremeden ne de güzel oynadı

lucescu çıkarmıştı yanlış hatırlamıyorsam ve inönüde bi türkiye kupası maçıydı herhalde kocaeli ile..5-0 bitmişti soğuk bi havada.serdar sonradan oyuna girmişti ve şerif maçında yaptığı hareketleri kocaeli maçında tekrarlamıştı ben geliyorum dercesine..
aradan 3-4 sene geçti serdar yine kadroda hem de hiç sırıtmadan..röportajlardan,oynadığı oyundan burak gibi i.akın gibi şımarmayacağı da belli galiba

geçenlerde burda bi arkadaşımız orta yapmayı öğrense bir de çok güzel olacak demişti yanılmıyorsam..öğrenmiş anlaşılan
çocuğun açtığı ortalar gerçekten inanılmaz..3-4 senedir kanatlardan gelemeyen beşiktaş serdar özkanın ortaları sayesinde kanat atakları yapmaya başladı (s.kurtuluş ve tellonun ataklarını unutmak elde değil)

ben forvet arkası oynadığını biliyordum ama kanatta da çok iyi işler yapıyor serdarla ve bence ali tandoğanın gönderilmesindeki tek etken serdarın sağ kanadı almasıdır

genç ve yeni kadroyla bu yoğun maç trafiğinde sadece 1 maç kaybettiysek ben sapasağlam geldiğimizi düşünüyorum

serdarı harcamayalım sahip çıkalım yepyeni bi teknik doğuyor !

Allah kitap Beşiktaş

eRe

serdarin fener macında yaptıgı orta yıllar once rıza calımbayla bırlıkte unuttugumuz o mukemmel ortaydı ve ılerleyen her hafta daha da yere saglam bastı
sag kanadı besıktasımıza kazandırdı elınden gelenın en ıyısı ıcın ugrastı
forvet arkasına yanastı gol aradı
sag kanatta sıfıra kadar ınmeye gerek duymadan her yerden mukemmel ortalar kesıp ınanılmaz tehlıkeler yarattı
ve ınanın bır sure sonra forvetlerımız serdar ozkanın ortalarına alısırsa kafayla cok gol atarız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

2 dia 2 muerto

SeRdaR iyi kaLiteLi bir futboLcu ama kanat oyuncusu değiL, eğer kanatta oynamaya devam ederse hem Serdar hem biz kaybedicez .
YozgatLı iyileştiğinde kanata geçmesi Lazım .

.FŞ

ugur24

serdar özkan sayesinde küçüklüğümden beri hiç görmediğim sağ kanat organizasyonlarını izlemeye başladım..
bunda serdar kurtuluş'un başarısınıda unutmamak gerekli..nihat'tan sonra alt yapıdan gelen en iyi adam olacak..

MeLo

Serdarlarımızın kıymetini bilmeliyiz.
Yıllardır sağ kanat sendromu vardı.
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

melankolizm

Boş Yere Başka Takımlarda Zaman HArcamasının Hırsı Bugünlere Getirdi.
İlk Ortaya Çıkışında da Böyle Güzel Başlamıştı.
İnşallah Böyle Devam Eder ve İlk 11 de kalıcı olur .

Adriano

Şımarmazsa Beşiktaş'a çok büyük şeyler kazandırır..
Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Non Mollare Mai

Serdar topu her ayağına aldığında heyecanla ve hayranlıkla izliyorum.
Bu çocuk çok büyük yetenek olacak böyle giderse..
Allah sakatlık vermesin.
edit

besiktask

ılk ıstedıgım serdarın ıbrahıme(akın) benzememesı..ben ıbrahımı cok tutuyodum hatta her yerde de savunmusumdur, ama sonucu goruyoruz.sımdı aynı sekılde serdar ole.ve ınanılmaz bır ıstek var adamda.super ortalar.ınsallah kımsenın nazarı degmez ve SIMARMAZ..tabı onun bıra anda bu kadar basarılı olmasında bır etkende kanadın dıger ısmı serdar kurtulus..onu da unutmamak lazım

csezen1985

hem serdar bole dewam eder hemde bence ıbrahım kas oda harıka olacak 1-2 sene ıcınde

osi_bjk

sağ kanadımız süper işliyor her iki Serdar da orayı hallediyolar.Ama Serdar Özkan gercekten formanın hakkını veren isimlerden bi tanesi...
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

carlito1903

yıllarca küçük takımlara kiralık olarak gönderildi bu yüzden kesinlikle şımarmaz takımda olmanın değerini bilir yani, bence 2 Serdar da Beşiktaşımıza yıllarca başarıyla hizmet edecekler.....

hade53

Allah nazardan saklasın geçen seneki burağın durumuna düşmesşin inşallah

mfemek

Sadece sağ deil inşallah her iki kanattanda çok verim alacak takım. Bi de oyun kanatlara açıldı mı ortanın da yükü hafifliyor. Yani hem kanatlardan hem ortadan çok iyi olacak bu takım bu sene. Serdar'da bu oyunun bi parçası ve Yozgatlı'yla forma savaşı verir. Bi de bu takımda hiç kimse yedek değil bence. Bu sene ki transfer politikasıyla takım tam 2 takım oldu. Yani sakatlıktan cezalardan problem yaşamayacak bi takım. Her bölgenin 2 yıldızı oldu. Bir futbolcu diğerini yedek bırakamayacak sadece iyi olan o hafta formayı kapacak...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...