Ana Menü

Genç Yeteneğin Futbol Anlayışı [Serdar Özkan]

Başlatan CHEm !, Ağustos 23, 2007, 13:51:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Serdar Kurtuluş iLe gerçekten çok iyi anlaşıyorlar.Çok güzel orta kesiyor.Şımarmassa geleceğin yıldızının adaylarından.Sahip Çıkalım !
Bölünür senin için uykular!

maverick

sağ kanat demeyin arkadaşlar artık oraya.. orası "serdar kanadı"...
karşı kanada da "ibrahim kanadı " demeyi istiyorum ama tello müthiş ..
yine de dememize engel yok
antep te i.akın ışık vermeye başladı bence..
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

hAlil21

16 Yaşındaydı ve Tümerin Yerine bi maçta oyuna girmişti..

son 10dk.'ya mayasını sığdırmayı gösterdi;sonra istanbulspora kiralandı..

Şimdi tam bir kartal...

Yürü be oğlum..
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

CHEm !

Allah kitap Beşiktaş

CHEm !

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Serdar Özkan, üstün performansıyla adeta el üstünde tutulmaya başlandı. Ertuğrul Sağlam'ın, bütün resmi maçlarda forma verdiği genç oyuncu, taraftarın da yeni sevgilisi.

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Serdar Özkan, üstün performansıyla siyah-beyazlı camiada adeta el üstünde tutulmaya başlandı. Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam'ın, bütün resmi maçlarda forma verdiği genç oyuncu, sergilediği oyunla hocasının gözüne girerken, siyah-beyazlı tribünlerin de yeni sevgilisi olma yolunda hızla ilerliyor. Beşiktaş'ın altyapısından yetişen ve kiralık oynadığı dönemin ardından sezon başında Ertuğrul Sağlam'ın gelişiyle forma şansı bulan Serdar Özkan, TFF Süper Kupa'da Fenerbahçe ile yapılan maçta sırtına geçirdiği formayı bir daha çıkarmadı. Aynı zamanda Beşiktaş'ın bu sezonki ilk resmi maçı olan Almanya'daki karşılaşmada sakatlanan Mehmet Yozgatlı'nın yerine 62. dakikada oyuna giren Serdar Özkan, daha sonra Beşiktaş'ın 4'ü Avrupa Şampiyonlar Ligi ön eleme, 3'ü de Turkcell Süper Lig olmak üzere son 7 resmi maçında da 90'ar dakika sahada kaldı.

Serdar, sürati, stili ve mücadeleci yapısıyla, gerek hocası, gerekse Beşiktaş taraftarlarının gözüne girmeyi başardı. -

Allah kitap Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Orta yapmasını öğrenmeli demiştim oynadıkça açıldı ve öğrendi .
Hep böyle kal .

.FŞ

Simurg

gerçektende prens oldu :)
çok iyi oynamaya başladı inş. nazara gelmez

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Adriano

Uçurumlardan düşmeden tut elimizi..

husoeagle

allah nazardan saklasın
umarım çizgisini bozmaz

+SteNt

fadile

artık kartal kanatlanmış uçuyor diyebiliyoruz... :alkis

mfemek

Milli takıma seçildi. Allah yolunu açık etsin inşallah geleceğimizin en büyük yıldızlarından biri.
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

eRe

sag kanatta oynarken son dakıkalarda sol cızgıden ceza sahasına calımlarla gırmesı ne kadar CIGERLI -- YUREKLI -- oyuncu oldugunu gosterıyor :D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Zürih maçında bir kez daha kendisini gösterdi.Helal oLsun.
Bölünür senin için uykular!

CHEm !

"16 yaşında A takıma çıktım. Anadolu'da da forma giydim. Beşiktaş'ın kıymetini en iyi biz biliriz".

Sezon başından bu yana ortaya koyduğu performans ile büyük beğeni toplayan Serdar Özkan, çarpıcı açıklamalarda bulundu. A takıma ilk çıktığı 16 yaşında, Sergen Yalçın'ın veliahtı olarak gösterildiğini belirten genç oyuncu, "O zaman ister istemez bundan etkilenmiştim. Geçmiş yıllarda adım hep takasta geçti ama ben burada kalarak 
ne kadar doğru bir karar aldığımı görüyorum" dedi ve şöyle devam etti:

KİMSEYİ BÜYÜTMEM
"Bir gün burada oynayacağıma inanıyordum. Çünkü hiç kimseyi gözümde büyütmedim, hiçbir zaman da Beşiktaş'tan ayrılmayı düşünmedim. Genç oyuncuların bir çoğu çabuk parlıyor ve sonradan kayboluyor. Bizler, Anadolu kulüplerinde de forma giydik. Beşiktaş'ın kıymetini bizden daha iyi kimse bilemez. Bu nedenle, giyme onurunu yaşadığımız büyük Beşiktaş formasını çıkartmaya hiç niyetimiz yok."
Allah kitap Beşiktaş