Ana Menü

Karşıysanız O Parayı Siz Verin Kardeşim !

Başlatan kara kalem, Temmuz 27, 2007, 23:33:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Yıldırım DEMİRÖREN'in 2004 Yılında ki transferleri;

John Carew, Juan Francisco Garcia -Juan Fran-, Ali GÜNEŞ, Berkant GÖKTAN, Çağdaş ATAN, Fatih SONKAYA, İbrahim AKIN, İbrahim TOROMAN, Murat ŞAHİN, Mustafa DOĞAN, Okan BURUK, Veysel CİHAN, Tayfun KORKUT, Koray AVCI.. Toplamda 14 futbolcu yapıyor ve bunların içerisinden yalnızca Juan Fran ve Tayfun KORKUT Del Bosque'nin isteği üzerine alındı. Hocadan habersiz 12 transfer ve John Carew, İbrahim TOROMAN ve Koray AVCI'yı çıkartırsak 8 gereksiz transfer.

Yıldırım DEMİRÖREN Yönetimi'nin 2005 Yılında ki transferleri;

Souleymane Youla, Güven KOCABAL, Ali TANDOĞAN, Kürşat DUYMUŞ, Adem DURSUN, Volkan ÜNLÜ, Ailton Goncalves Da Silva, Jose Kleberson Pereira, Bobo ve Thomas Jun.. Şu an kadromuzda olan sadece Ali TANDOĞAN ve Bobo. Kleberson'un bizden önce ki kariyeri göz önüne alındığında tartışılamayacağı ap açık bi' gerçek. Ailton iyi topçu olmasına rağmen bizde tutunamadı fakat Rıza hocadan habersiz bi' transferdi ve hatırlarsanız Rıza hoca o dönemlerde hava toplarında etkili olan bi' hucum futbolcusu istiyordu inatla.

Yıldırım DEMİRÖREN Yönetimi'nin 2006 Yılında ki transferleri;

Vedran Runje, Mert Nobre, Baki MERCİMEK, Fahri TATAN, Serdar KURTULUŞ, Burak YILMAZ, Matias Emilio DELGADO, Richardinho.. Burak YILMAZ transferi yaşı ve gelecek vaad ettiği için olumlu karşılanabilir tabii ki. Vedran Runje her ne kadar sonralara doğru formunun zirvesine çıksa da ilk başlarda kaybettirdiği puanların haddi hesabı yok. Fahri TATAN kullanılmadı, Nobre'ye kişisel görüşlerimden ötürü karşıyım. Diğer transferlerin ise başarılı olduğu aşikar.

D-Smart'a adeta bedavaya verilen BJK Tv yayın hakları da işin cabası.

3 sene içinde 32 futbolcu transfer edildi ve 34 futbolcu gönderildi. Tüm bunları göz önüne aldıktan sonra özellikle son dönemde ki BJK COLA TURKA ARENA'ya karşı çıkanlara ''Karşıysanız O Paraı Siz Verin Kardeşim !'' tepkisi gayet yanlıştır. O parayı birilerinin vermesine gerek yok, paralarımızın bu şekilde çöpe atılmaması tek başına yeterlidir zaten.

edit; ve bugün 45 Ytl Eski Açık, 50 Ytl Yeni Açık, 100 Ytl Kapalı Alt, 150 Ytl Kapalı Üst bilet fiyatları ! ''Kombine almazsanız böyle olur !'' mu demek istiyorsunuz, amacınız nedir Allah aşkına !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

akbaba71

güzel yazmışsın bugun de del bosque konusunda ki becereksizliğini unutturmak icin milli bi davadır yanımızda olun falan diye konuşmuş madem o tazminat maddelerini koydun o parayı odeyeceksin ağlamanın anlamı yok kulup başkanı olmak zor bir işdir beceremezsen gidersin koltuğa yapışmanın manası yok!
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

kara kalem

@akbaba71;

Bu bahsettiğin konu da var tabii ki ayrıca. Benim asıl zoruma giden burada yönetimin beceriksizliğini görmezden gelen arkadaşların suçu Del Bosque'de aramasıdır. Del Bosque Beşiktaş Tarihi'nde kimdir, ne yeri vardır.. Del Bosque'den neye dayanarak Beşiktaş için fedakarlık yapmasını bekleniyor, Del Bosque dolandırıcılık mı yapıyor ? Adam sözleşmesinin gerektirdiklerine dayanarak hakkı olan parayı istiyor sadece.

Doktor

Güzel bir yazı eline saglık tebrik ederim vede bunlar dogrular gercekler ama suan bunlar için ne yapılabilir oda ayrı bir konu...

CHEm !

transferlerin çoğu aceleye gelmiştir ve çoğu teknik direktöre sorulmadan yapılmıştır bu transferlerin nekadar faydalı olup olmayacağı sizin görüşünüze kalmış..
4-5 seneden beri ders alınmadığı bu sene de apaçık ortada
kamplar bitti lig başlıcak ama ortada 2 yabancı transfer var

o 11bin kombineye gelince;bu sayı hersene oluyor yıldız futbolcu için değil tribün için,renklere aşık olanlar alıyor

samsun maçı faciasından sonra çok yanlış yapılıyor çookk..
Allah kitap Beşiktaş

kara kalem

@Doktor;

Geriye dönül olamayacağı için bunlara bi' şey yapılamayacağı aşikar. Mesela bunlar göre-göre değerlerimizin satılmasına karşı çıkanlara ''Madem karşısınız, o zaman o parayı siz verin kardeşim !'' denilerek hatanın yanlış yerde aranmasını engellemektir. Değerlerimizi sattırmamaktır !

akbaba71

haklısın sonucta sozleşmeyi hazırlayan bizim yonetimimiz o tazminat maddelerini koyup adamı kovuyorsun sonra da mahkeme mahkeme dolalşıyorsun haklı cıkmak için bu davayı kaybedeceğimiz belli odenecek para da 6.7 milyon euro bu parayı bu kapı gibi sozleşmeyi yapan insanların odemesi gerekir kulubun değil
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

ugur24

giderek başarılı olan bir transfer tablosu var diye yazacaktım ama bilet fiyatlarının açıklandığını şimdi gördüm.. >:(

yönetim istifa !

CHEm !

seçimlere tek aday demirören giriyor neden tek aday onu da anlamış değilim
yine bi seçim olsa yine tek aday olarak girse sonuç ne olcak

tek çözüm başka insanların da başkanlığa aday olması..
Allah kitap Beşiktaş

eyup1903

böle devam edin ne oldu da bilet fiyatları böle fırladı kimi aldınız söleyin bize
kombine konusuna gelince alacaktım ama almıyorum böle devam edin sayın yöneticler
yarın öbürgün bu taraftarda arkanızda olmayaca

protesto olarak artık maçlara gitmiyorum ve lisanslı ürün olmayacam ta ki istifa edene kadar sayın başkan

eyup1903

böle devam edin ne oldu da bilet fiyatları böle fırladı kimi aldınız söleyin bize
kombine konusuna gelince alacaktım ama almıyorum böle devam edin sayın yöneticler
yarın öbürgün bu taraftarda arkanızda olmayaca galatasaraya bile param yok dediği halde lincoln die süper bi adam aldı
acaba bunların hesabını kime nasıl vereceksiniz merak ediyorum

protesto olarak artık maçlara gitmiyorum ve lisanslı ürün olmayacam ta ki istifa edene kadar sayın başkan

YÖNETİM İSTİFA

Non Mollare Mai

Bu bilet fiyatları nedir böyle Allah aşkına ya.
Yani sövesim geliyor sinirden. Sanki bana kaka'yı getirdilerde bu kadar pahalı fiyatlar.
Rezillik resmen.
Maçta şampiyonlar ligi ön eleme maçı. Rakip kimdir nedir bilinmez şerif midir sheriff midir nedir..

Öğrenci adam nasıl girecek bu maça ? Asgeri ücretle çalışan bir insan maaşının 4 te 1 ini bu dandirik maça mı vericek ?
İnsaf ya insaf. Biraz düşünün biraz elinizi vicdanınıza koyun.
Yazıklar olsun demirören yönetimine yazıklar olsun.
Herkes bu parayı verebilecek güçte değil. Düşünün biraz gencini öğrencisini.
Yani bilmiyorum ya ayıp çok ayıp..
edit

eyup1903

biz razıyız kulubün borcu demirörene ne kadarsa verelim gitsin yeter ki bizi bıraksın sinirden elim ayağım titriyor böle bilet fiyatımı olur o koltuk sizin deil başkan o koltuktan inmesini bilin yeter artık en ufak bi başarısızlıkta ilk sorumlu sizsiniz benim için yönetim istifa edene kadar maç olayı bitmiştir

sayın başkan lütfen biraz ilhan cavcav ı örnek alında başkanlık nasıl olurmuş öğrenin

kara kalem

Eyüp örnek gösterdiğin kişi Endüstriyel Futbol'un Türkiye'de ki en büyük temsilcilerinden birisi.

eyup1903

Alıntı yapılan: kara kalem - Temmuz 28, 2007, 00:11:20
Eyüp örnek gösterdiğin kişi Endüstriyel Futbol'un Türkiye'de ki en büyük temsilcilerinden birisi.

futbol artık bir endüstri başkanda örnek alsın