Ana Menü

Karşıysanız O Parayı Siz Verin Kardeşim !

Başlatan kara kalem, Temmuz 27, 2007, 23:33:34

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

voLkan abim;
Senin değindiğin konuyu Forza ' ya taşıdım ama hala ismini unutmadığım bir vatandaşın yazdıkları konuyu bir yerlere sürdü .
Arkadaşlar yapılan şu transferlere bir bakın . Daha doğrusu gereksiz olan transferlere bir bakın . Bir bölgeye kaç tane adam transfer ediliyor bu adamların bonservis ücretleri var yıllık maaşları var yani zarar ettik .
Ayrıca Baki gibi gençlerden 200 bin euro alan bir adam Beşiktaşa geldi ve bu adama 1.2 milyon veriyoruz. Bobo bile 600 bin avro alıyor .
Şimdi ben yıldız adam istesem suçlu olur muyum acaba ?

.FŞ

ismailcem

ben rüştü transferi oldugu gün kombinemi sattım bu kadar yanlış transfer olur mu ya bu nasıl yönetimdir 34 yasında müzmin sakat bir futbolcuya 3 yıl oynamasıda kesin olmayan bir futbolcuya hangi akıldır ki fb 800 euro verecekken 1,500,000 euro yıllık vererek transfer edip ondan sonra biriniz söylesin bana 3 sene sonra biz rüştüyü kime satacagız nasıl o para kazanacagız ben bilmiyorum bilen varsa söylesin o parayı çıkarmak için kombineye zam yap baktı para çıkmıyor yap bilet fiyatlarını 100-150 ytl kendi ailesi arkadaşları bedavaya maça gelsin ondan sonra gariban bogazından artırsın maça gitsin ki bu adam 500 ytl aylık maaşla çalışırken ayıptır günahtır kendi hatalarını bizlere yüklemek çok büyük hatadır buna sessiz kalmakta ayrıca hatadır ama bakma işte herkes halinden memnun ben ve benim gibi insanlar tepki koyunca da provakatör yada irlandalı oluyor olsun dogrular bunlarsa ben her türlü söyleme razıyım ben yıldız falan istemiyorum sadece adam gibi yönetilmek istiyorum başım dik olarak gezmek istiyorum ben antifb yönetim istemiyorum ben gs şampiyon olsun diyen başkan istemiyorum ben körü körüne 8 yıl d smarta üye olup ondan sonra gs d smarttan para alınca ayılan bende isterim diyen yönetim istemiyorum ben bana ŞİKECİ diyen bursa yöneticileriyle yemek yiyen yönetici istemiyorum bu böyle uzar gider.........

mfemek

Kardeşim çok güzel yazmışsın ama D-Smart konusunu biraz daha açabilirdin.Bilmeyenler olabilir.Basit bi konu değil.Alacağımız paradan çok bi yönetimin başarısızlığının apacık örneği var.galatasaray tonla para alıyor D-Smarttan bizim yönetim yayın haklarını bedavaya veriyor.Daha sonra hiç para almadığı halde digiturkte yayından kaldırıyor yine ses seda yok.fakat d-smart biraz uyanık olduğu için digiturk Beşiktaş'la anlaşmadan cebimize para koyup boşver digiturk'ü gel bizimle çalış der gibi bişey olmuş.
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

kara kalem

Galatasaray güzel bi' mikta karşılığı anlaştıktan sonra; ''banane, ben de para isterim !'' Beşiktaş böyle yönetilmez !
kalem sana akan, kara senin sevdan.

candela14

yaw bu adam beşiktaşa nasıl olurda 2. kez başkan seçilir bn anlamıyom  parasını da alsın gitsin artık yöneticilik parayala olmuyor yönetime gelmeden önce bu paraları borç olarak vereceğini söylememiiti 20 milyon dolarla geliyorum demişti şimdi geri alcam diyor , benim anlamadığım ise süleyman sebayı durup dururken gönderen bu taraftar bu demirörene nasıl katlanıyor nie hala maçlarımızdan yönetim istifa sesleri çıkmıyo adam her sene 'GELİYORUZ' die bi sloganla avutuyo sonra bi yere gelindiği yok
bursalıyız ölümüne çarşılıyız , varmı ötesi
mesafeler engel değil aşkımıza

erkann

Yaw bide çıkıp her seferinde Beşiktaş istediği oyuncuyu alır diyor.
En iyisini alıcaz diyor hani nerde bu kadar kolpa olmaz yaw 

Çarşı10-ur

Alıntı yapılan: ugur24 - Temmuz 27, 2007, 23:46:32
giderek başarılı olan bir transfer tablosu var diye yazacaktım ama bilet fiyatlarının açıklandığını şimdi gördüm.. >:(

yönetim istifa !
KARDESIM IYI GUZEL DEMISSINDE benım anlamadıgım yonetım ıstıfa olayı
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

Onur1903