Ana Menü

Karşıysanız O Parayı Siz Verin Kardeşim !

Başlatan kara kalem, Temmuz 27, 2007, 23:33:34

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Futbolun bi' endüstri olduğunu düşünüyor ve karşı çıkmıyorsan Yıldırım DEMİRÖREN'i sadece yaptığı hatalı transferlerden ötürü eleştirmen mantıklı gelir. Aksi taktirde bu bilet fiyatları ve değerlerimizin satılması da tamamı ile futbolun endüstriyelleşmesini kabullenip, ona göre hareket eden zihniyetin faaliyetleri.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

eyup1903

ya bana o zaman söle iyi bi faaliyetini yeter artık ya insanı sinir etmekten başka bi şey yok

böle yöneticilik olmaz git artık ta kurtarsun herkez değerlerimizide satmaya başladı zaten

artık elveda demenin zamanı geldi

Delirdik

uLan ya
bir romayLa oynasak demekki hepten yandık.

sağ oL be başkan
kendi beceriksizLiğini yükLe bize biz ödeyeLim.
sende git bu paraLarLa onu bunu kovdun diye tazminat öde
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eyup1903

ben protesto ediyorum tönetim istifa etmedikçe gitmicem maçlara ve orjinal ürün almayacam

kara kalem

@eyup03

Yıldırım DEMİRÖREN'in iyi bi' faaliyeti olduğunu falan söylemedim. Basketbol Takımımız'ın Cola Turka sponsorluğu anlaşmasından beri istifa etmesi gerektiğini söylüyorum. Benim demek istediğim; Yıldırım DEMİRÖREN'in yaptıkları endüstriyelleşmiş futbolu kabullenmek ve bunla bağlantılı olarak takımı bi' takım olmaktan ayıran tüm değerleri satmak ! Bunun yanlış olduğunu düşünüyorum.

Seninde futbolun endüstriyelleşmesini kabullenip İlhan CAVCAV'ı örnek göstererek buna destekledikten sonra endüstriyelleşen futbolun gerektirdiklerini yapan Yıldırım DEMİRÖREN'i eleştirmenin çelişki olduğunu düşünüyorum.

die-4-u

Fiyatlara Tek Mantıklı Açıklama ''Sezonun İlk Maçı'' Olabilir..
CL'ya Kaldığımız Takdirde Evimizde Oynayacağımız Chelsea ya da Barcelona Maçlarının Fiyatları Da Bundan Farklı Olmaz

kara kalem

eyup1903

Alıntı yapılan: kara kalem - Temmuz 28, 2007, 00:24:20
@eyup03

Yıldırım DEMİRÖREN'in iyi bi' faaliyeti olduğunu falan söylemedim. Basketbol Takımımız'ın Cola Turka sponsorluğu anlaşmasından beri istifa etmesi gerektiğini söylüyorum. Benim demek istediğim; Yıldırım DEMİRÖREN'in yaptıkları endüstriyelleşmiş futbolu kabullenmek ve bunla bağlantılı olarak takımı bi' takım olmaktan ayıran tüm değerleri satmak ! Bunun yanlış olduğunu düşünüyorum.

Seninde futbolun endüstriyelleşmesini kabullenip İlhan CAVCAV'ı örnek göstererek buna destekledikten sonra endüstriyelleşen futbolun gerektirdiklerini yapan Yıldırım DEMİRÖREN'i eleştirmenin çelişki olduğunu düşünüyorum.

haklısın ama ben o konuda vermedim o örneği
su an a kadar kaç futbolcuyla anlaştık hepsi ertuğrul sağlam ın vetosunu yedi peki cavcav ne yaptı ersun yanal ı 2. gün gönderdi sana sormayacam dedi kim getirip getirmeyeceğimi ve elveda dedi

kara kalem

Bu konuda da fikirlerimizin pek uyuşmayacağı görünüyor.

2004'te 14 transfer yapıldı. Bunlardan 12'si Del Bosque gelmeden alındı ve bu 12 transferin 8 tanesinin gereksiz olduğunu anlamamız uzun zaman aldı. Keza Rıza Hoca döneminde Rıza ÇALIMBAY'a sormadan alınan Ailton'da Beşiktaş'a fayda sağlayamadı. Sebebi farklı olabilir ama Rıza hoca o dönemlerde kafa toplarında etkili bi' forvet istiyordu, yönetim kafa toplarında etkisiz son vuruşları iyi olan Ailton'u aldı.

Kanımca transferlerin hocanın onayı ile yapılması gerekir. Mehmet CANSUN ''Biz Fatih TERİM'den habersiz futbolcu almadık, onun önerdiği isimleri getirdik sürekli !'' diyerek bunun en büyük örneğini verdi zaten.

eyup1903

o zaman herkezin kabul edeceği bi isim getirin getirin ki taraftarda teknik heyette memnun olsun

getir ki kombine sat getir ki forma sat getir ki seyirci topla vs vs.....

Anarchy*

akbaba71

yıldırım demiroren aday oldugu surece karşısına aday cıkmaz cunku klubun yıldırım demirorene 41 milyon 900 bin ytl borcu var
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

eRe

basarısızlıklarla dolu bır yonetım
bugun d-smart gs ye 7.5 mılyon euro luk gelır saglarken bjk tv bedava gectı
bugun herkes 1-2 transfer yapıp satacagı zamanda 10mılyonluk bonservıslerden bahsederken
bız aldıgımız cogu oyuncuyu oynatmadan yarı fıyatına satıyoruz
bu basarısızlıklarla dolu transfer salatasına bu yılda devam edıyoruz
artık fb ye karsı bı polıtıkadan baska bır sey dusunmeyıp Besıktaslılıgı tasıyamayan bu yonetım ISTIFA ETMELI!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

alper_1903

@ chEm

yildirim baskan tek aday girmesi bence normal cünkü kulüp cok derin bir borc bataginda bu halde kimse gelmez besiktasin basina 80 milyon borc la

baskan kendi etti kendi bulacak
bilet fiyatlari gercekten pahali belkide avrupa maci diye böyle yapilmistir
ama Sherrif e karsi da bu fiyatlar cok büyük bir ayip baskan a yakistiramadim insallah formalar bu sene 100ytl. den gitmez
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Doktor

Bilet fiyatlarının amacı herkesi kombine almaya zorlamak olabilir belkide birçok maç boyle olacaktır. ???