Ana Menü

sizce güzel olmaz mı ????( Lütfen okuyun)

Başlatan bulentdm, Temmuz 27, 2007, 13:32:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Anarchy*

Neyı Guzel Kocum ya gozunu seveyım!
Bu Dedıgınız TakımLarLa az mı Kavga Ettık!
Sevdamız Ugruna CanLar Vermedık mı!
Hep SoyLuyorum yıne soyleyecem...

BEŞİKTAŞLININ BESIKTASLIDAN BASKA DOSTU YOK!

robinho

Alıntı yapılan: carsi_weyco - Temmuz 28, 2007, 13:26:49
Kımse Kusura Bakmasın Ben Besıktas Taraftarıyım Baska takım Taraftarıyla Mac Falan Seyredemem!
BeşiktasLının BesıktasLıdan Baska Dostu yok!
Tek YoL HOLİGANIZM!

Bu kafayla devam et..Ne olmuş küfürleştiysek başka takımla..Senin Annenle baban kavga edince birlikte televizyon izlemiyorlarmı..Ha diyiceksinki sopalarla+satırlarla kavga etmiyorlar..Sonuçta oda bir kavga buda bir kavga..

Senin gibi düşününler yüzünden yakında futbol olmayabilir..Çünkü hem futbolun hemde Dünya'nın sonu kötüye doğru gidiyor..

He bu arada BEŞİKTAŞLININ BEŞİKTAŞLIDAN BAŞKA DOSTU YOK! demişsin..Sizin sınıf,okul,sülalen full Beşiktaşlımı?

Yada Beşiktaşlı olmayanlarla muhattap olmuyormusun o kadar..

ALLAH korusun ileride bir gün savaş çıkarsa ne olucak? Sen satırlarla kavga ettiğin,yan yana maç izlemek istemediğin T.C insanlarıyla savaşa girmiyicekmisin? Pardon girmeyebilirsin..Nede olsa Fenerbahçeliside giricek,Cimbomlusuda.Onların girdiği savaşta ne işin var?

YAZIK HEMDE ÇOK YAZIK..

allen ıverson

robinho barış kelimesi her zaman kulaga hoş gelir tamamda küfürleşme olmasın kavgalar olmasında bu yan yana oturma fantezisi olayın ruhuna aykırı......Savaş falan gibi örnekler vermişsin bu konular başka bi bakış açısıyla bakmak gerekir orda herkez herkesimden etnik.mesepsel insanlarla bir arada oluyosun bu bana biraz iddalı geldi,,,Küfürleşme olmasın,kavgalar gürltülerde kopmasın ama yanyana oturmada olmasın rekabet olmadanda olmaz :eyvah

2 dia 2 muerto

İlk olarak tribünde maç izlersek kol kola bu olay bir iLk değiLdir .
İkinci oLarak cenaze töreninde kolonya sunmak çok değişik geLmemeLi .
Son oLarak ;
Asi Ruh beLgeseLinin fragmanının başında yaşanan konuşmaLarı yazmak istiyorum ;
' Bize saLdırmayana sALdırmayız; ama nefs-i müdafa hakkımız vardır ' ...
Dostu da düşmanı da tanıyoruz, Sessizliğimize ve Öfkemize bulaşmayın !

.FŞ

deivson_da_silva

hkaye bunlar turkiyede asılması gereken bi cok konu var spor la alakalı rezillik olur.

robinho

Alıntı yapılan: allen ıverson - Temmuz 28, 2007, 22:42:09
robinho barış kelimesi her zaman kulaga hoş gelir tamamda küfürleşme olmasın kavgalar olmasında bu yan yana oturma fantezisi olayın ruhuna aykırı......Savaş falan gibi örnekler vermişsin bu konular başka bi bakış açısıyla bakmak gerekir orda herkez herkesimden etnik.mesepsel insanlarla bir arada oluyosun bu bana biraz iddalı geldi,,,Küfürleşme olmasın,kavgalar gürltülerde kopmasın ama yanyana oturmada olmasın rekabet olmadanda olmaz :eyvah

Ben artık futbolla savaşı ayırt edemiyorumda o yüzden söyledim..

osi_bjk

soylediğin guzel bi fikir ama cok zor gozukuyor.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

CANER BALLI ÇARŞI İZMİR

KORKUNUN ECELE FAYDASI YOKTUR BURASI KÜÇÜKPARK BURDAN ÇIKIŞ YOKTURR

Reginaldo

Türkiyede bir cok $eyin degi$mesi gerek bunun icin, öncelikle futbolun icinde olan bazi $ahislarin yok olmasi gerkmededir isim vermeycegim zaten herkes bunlarin kim oldunu biliyor!

Bide $u var bazi taraftar grublarin yaptiklari ortada ve bunlari kimse unutmadi, $imdi her$eyi unutalimn hepmiz karde$iz moduna girmemiz bence abesle i$tigal olur!