Ana Menü

sizce güzel olmaz mı ????( Lütfen okuyun)

Başlatan bulentdm, Temmuz 27, 2007, 13:32:22

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bulentdm

Arkadaşlar Beşiktaşlı olarak bir ilki biz başlatsak Diğer takım taraftarları ile kol kola maçları izlesek güzel olmaz mı ??
Herkezin abisi babası kardeşi dayısı teyzesi dedesi vs her takımdan olan yakınları vardır trübünler renklense insanlar bütünleşse bu tüm türkiyenin örneği olsa güzel olmaz mı...

Dün cenaze töreninde GS atkılı bir bayan tahziyeye gelen tüm herkeze kolanya ikram ediyor. Bu beni çok etkiledi ve bu öneriyi sunmaya karar verdim sizce ne dersiniz...

Bunu sürekli yapamasak bile bir maç olsun Optik Başkan anısına bir maç olsun dayanamayız mı .. Ölümsüz bir anı olmaz mı
******www.asikartal.somee.com*******
Sizin Portalınız aramızda sizi de Görmek İstarim

Saygılar: Bay_AsiKartal

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

Simurg

çok güzel bir şey ama gerçekleşeceğini sanmıyorum...
Malesef maç heycanlara kızgınlıklara sebeb oluyor bu kızgınlıkta insana neler yaptırdığını staddaki sandalyelerin kırıldığını biliyoruz bence sakıncalı bir olay

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

maverick

teorisi var ama pratiği için çok erken..
kaş yapalım derken göz çıkartırız, optiğin hatırasına saygısızlık olursa hoş olmaz derim ben
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

astbjk1903

yoookkk bızım ailede herkes BESIKTASLI dır turkıyede ve dunyada tek takım var o da BESIKTAS gerısı tıras
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

Dem@

herkesin tek yürek tek çatı altında toplanması hoş olur ama zannetmiyorum ki dostça izlensin maçta  arada 1 numune çıkar ;D

akbaba71

ligin başlarında oynanıcak bir maçta bu yapılabilir ligin stresi olmadan ama sadece 1 maç olmalı ama organizasyonda da sıkıntı olur 30.000 kişiden bi kaç kişi taşkınlık yapsa rezil oluruz zor bence
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Non Mollare Mai

Dostluk hoş bir şey tabii ki.. Ama İnönü stadında gs'le fb'le kol kola maç izlemeyi ben içime sindiremem.
Dışarıda bir yerde organizasyon BELKİ %1 olabilir. Ancak bazı olaylarıda unutmadık.
edit

Doktor

Valla buna gerek yok bence ADNAN POLAT ve MAHMUT USLU sussunlar yeter...!!!

bulentdm

Arkadaşlar bu kadar kötümser olmayın sonuçta hepimiz bu Ülkenin insanıyız. Sağduyu olarak ve hangi amaç uğruna maça geldiğini bilen insanlar gelsin o zaman bu dostluk maçına lig değilde bir avrupa macı da olabilir bu
******www.asikartal.somee.com*******
Sizin Portalınız aramızda sizi de Görmek İstarim

Saygılar: Bay_AsiKartal

astbjk1903

ben ıstemem ben ce kımse ıstemez dısarda organızsyon olabılır ama stadda olmaz azız yıldırım beyfendı ve arkasındakı dalkavukları unutmayın ortamı her zaman onlar gerıolar yoksa taraftar da suc yook hepsının bası onlar fb nın kısılıgı olusmamıs yonetıcelerı varken bu tur seyler ımkansız ılk degısım onları degıstırmek olmalı sonra olabılır bu tur organızasyonlar
Her Zaman Her Yerde En Buyuk KARTAL

kara kalem

Olur/olmaz ayrı mesele ama ilk olmaz. Geçen sene Sakaryaspor tribünleri gerçekleştirdi bu organizasyonu.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

ugur24

sakaryaspor kadar dengesiz bir taraftar yoktur heralde..bu organizasyonda hayatta gerçekleşmez zaten.. :)

mfemek

Bu riski göze alamayız. Ölüme kadar yolu var bu işin...
21 kalbimizde, Pascal adı gönlümüzde
Gelmez bir daha böyle, o gitse de bizimle...

Elerosse

Güzel olurdu aslında ancak gerçekleşmesi çok zor bir durum..
Forever \m/ Metallica \m/ || Sinanı'da AL GİT

BeşiktAŞK