Ana Menü

sizce güzel olmaz mı ????( Lütfen okuyun)

Başlatan bulentdm, Temmuz 27, 2007, 13:32:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kara kalem

Alıntı yapılan: ugur24 - Temmuz 27, 2007, 15:11:40
sakaryaspor kadar dengesiz bir taraftar yoktur heralde..bu organizasyonda hayatta gerçekleşmez zaten.. :)

Sakaryaspor taraftarından olumlu/olumsuz bahsetmedim. Sadece bu organizasyonu onların geçen sene yaptığını söyledim.
kalem sana akan, kara senin sevdan.

cmcpgc

Bu vatan askiyla büyüdük biz anam
Sahip olamaz ki topragima düsman !
Binlercemiz öldük, yine de ölürüz
Yildiramaz kimse iste son sözümüz !

ugur24

biliyorum onların aykut için yaptıkları organizasyonu..ama o birleşmeden iki hafta sonra bize yaptıklarınıda biliyorum..

xxdoggyxx

türkiye hazır degıl böyle tehlikeli oyunlara
18.03.2007

NoPasaran

Düşmanlık yapanlar zaten çoluk çocuk ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çarşı

Bir maçlığına olabilir ligin ilk maçı özellikle alen abimizin yanında durursalar hiç sorun çıkmaz sonuçta optik başkan için herkes susabilir. Unutmayın hepimiz aziz yıldırım,mahmut uslu ve ali koça kızdık çoğu fener tribünündekilerle tartışmamız kavgamız yok biz yıllardır fenerin kralcı taraftarıyla düşmanızdır(ezik). yoksa hepimizin 1-2 de olsa fenerli arkadaşı mutlaka vardır.

hAlil21

Sadece 1 Maçlığına (1 Ağustos Olabilir) Optik Baskanın Anısına Tüm Tribunler Davet Edilebilir.
http://happygrasshopper.blogspot.com ' behind this mask there is an idea and ideas are bulletproof.

Banucan

fikir olaraki güzel bi fikir ama mutlaka kötü niyetli insanlar çıkıcaktır ve taşkınlık yapıcaktır
sonu kötü biter gibi gelio bana
FEDA

alper_1903

evet daha hazir degiliz olmasin ya herkes kendi stadinda ne yapiyosa yapsin
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Delirdik

forzada yazan siyah forma giyipte maça gitmek bence yeterLi
dostLuğu zaten saha dışında sağoLsunLar acımızı payLaşarak gösterdiLer ;)
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

allen ıverson

Hoş bi düşünce ama ben şimdi soruyorum fenerbahçe taraftarıyla nasıl birlikte oturacaz..Bursaspor alalım ele başka maçlara bile gidip ana avrak küfürler yagdırıyolar bunlar için erken...Biraz ters oldu ama benim fikrim bu

cassa23

arkadaşlar zaten kötü düşünen gs li veya fb li arkadaşlar stadımıza gelmez ki ve kavga vs çıkacağına inanmıyorum

Anarchy*

Kımse Kusura Bakmasın Ben Besıktas Taraftarıyım Baska takım Taraftarıyla Mac Falan Seyredemem!
BeşiktasLının BesıktasLıdan Baska Dostu yok!
Tek YoL HOLİGANIZM!

ismailcem

holiganizm her yerde var bu nasıl iştir anlamadım ben beşiktasımızın peşinde bir çok maça gittim yurt dışında kafalarımıza bira şişelerimi atmadılar bizlerden dayak yiyen mi olmadı daha neler neler yani bakmayın siz ingiltereye falan basının şişirmesi oralarda neler oluyor neler o yüzden gerek yok yani böyle organizasyonlara bir gün numaralıda maç seyrediyoruz hiç unutmuyorum erzurum maçı fevzi penaltı yaptırdı bende o sinirle ayaga kalktım numaralıda bir anda biri beni çekiştirdi sen erzurum taraftarımısın niye seviniyorsun diye  ALLAH tan montun içinde forma vardı yoksa kavga çıkacaktı ki bizler hazır değiliz hemde hiç böyle işlere

MeLo

Fikir olarak güzel ama uygulanması biraz zor olur :)
bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...