Ana Menü

nobre beşiktaşa ne kadar katkı saglıyor????

Başlatan dj_pascal, Aralık 03, 2006, 14:25:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

textboreas

ve de ona top indirecek bir adam yok!!!

Şuanda takımı hırslandırıyor.. Bir şeyler yapmaya çalışıyor en azından...

Bir de gol atsa.. İlacı CAREW
alıntı
arkadaşımıza sonuna kadar katılıyorum birinin ona top indirmesi lazım adam top sürüp gol yapacak bi forvet değilki.bence iyi bi forvet ama sistem onu bozuyo ben güveniyorum ona adam top calıyo defansa yardım ediyo inşallah gollerinede başlar artık...
HUMARIN OĞLU TÜMER VARYAAA...

NoPost

**19.aSLı.03**

oyununu "o" takımdayken beğendiğim takdir ettiğim kendisinden ümitli olduğum futbolcu...
nobre takımda en cok koşan futbolcularımızdan belki gol atamıyor ama takıma yine de faydası oluyor...ayrıca nobreyi besleyen bir oynucu olmadığı için nobrede gol atamıyor...ya  adam top kapıp kendi orta yapıyor ee?? golü kim atcak..
there are two things in my life
1.BEŞİKTAŞ
2.MORE BEŞİKTAŞ

pascalyptica

tamamen aradığımız adam  nobre.. orta sahadakilerin gol atmasının nedeni nobre sayesinde boş alan bulmaları.. adam en az 2 kişiyi kendine kitliyo.. o atmış başkası atmış sonuçta hemen her golde onun katkısı var..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

hade53

boooooooooboooooooooo    boooobooooooo     11 de oynamali artikk.nobreyle olmuyo bu iss

sero

nobre çok hırslı ama ortasahadan ona top gelmiyor oda geriye top almaya geliyor ama bu seferde ilerde kimse kalmıyo tek santrofor oynadığı için

GöKHaN

Alıntı yapılan: pascalyptica - Aralık 09, 2006, 14:29:22
tamamen aradığımız adam  nobre.. orta sahadakilerin gol atmasının nedeni nobre sayesinde boş alan bulmaları.. adam en az 2 kişiyi kendine kitliyo.. o atmış başkası atmış sonuçta hemen her golde onun katkısı var..

+1903
BESIKTAS   Kartallar Yüksek Ucar..!   BESIKTAS

burak_bjk

bence hiçbir faydası yok sevmiyorum adamı ne de olsa eski bi ezik
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

keskinli

bu konuyu uzatmayalim.
su anda besiktas formasini terletiyor.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

firat355

bence nobre yerine bobo oynamalı...nobre kötü oyuncu demiyorum ama bana göre bobo oynasa daha fazla katkı sağlayacak takıma...
Birgün herkes Beşiktaş'lı olmasın;
Bırakın o ayrıcalık yalnız bizde kalsın...

@LAYINA GİDER

beyler sheva.da şu an chelseada böyle sabretmeliyiz

rico_ pasa

ne teknik var ne hız ne de sut adam tipik belesci forvet fenerde attıgı golleri hatırlasanıza ah be keske carew gitmeseydi
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

srdr

bizim bu oyun düzeninde nobre olmayacak ama bu nobrenin suçu değil adam k.....nı yırtıyor ama ...   nobreyi pozisyona sokacak sistem yok bizde. kanatlar tam işlemezse bu adamdan werim alamayız. adam geri geliyor top almak için hesap et gerisini..
beşiktAŞK - since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

husoeagle