Ana Menü

nobre beşiktaşa ne kadar katkı saglıyor????

Başlatan dj_pascal, Aralık 03, 2006, 14:25:06

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rico_ pasa

arkadaslar rahat olun deli iboya gol attıran rico yakında nobreye de attırır nobreyi bırak bakiye bile attırır
Adaletin Bittigi Yerde TÜRK'ÜN Kudreti Başlar.

keskinli

gercek anlamda katki saglayan futbolcumuz 3 taneyi gecmez,dolayisila nobreyi yargilamk pek dogru degil.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

düzceçarşı

Nobre orucu açtı inaşllah bundan sonra çok iyi olacak

carsi52

gol atamasa bile yüreğiyle oynuyo ruhuyla en azından hırslı.
Bölünür senin için uykular!

Ebubekir

Arkadaslar dogrudur Nobre cok Savasan bir Oyuncu , ama Savasmak yetmez gol de atacaksin.Nobre cok sansiz maalesef bir türlü gol yolunu bulamiyor.Ama inaniyorumki ikinci yarida hersey cok güzel olacak bobo ile nobre gol sov yapacaklar , insallah !
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

carsi52

Bölünür senin için uykular!

srdr

nobrede sorun yoooookkkkk. sorun bizim sistemde arkadaşlar defalardır yazıyorum. nobrenin eski takımındaki düzen bizde yok. bir kere bizde doğru dürüst kanat yok. ama rico şimdiki gibi dewam edip ortaları etkinleşirse nobre eminim daha iyi olacaktır.eminim. allah aşkına takımda orta yapabilen kaç adam war?
beşiktAŞK - since 1903

Ebubekir

Nobre biz senin gol atma ihtimalini sevdik uleng :)
bizler inandik . Lig ve Kupa sampiyonu Besiktas.

ugur24

Cem Goren

dun yoktu mesela baya bı eksıklıgını hıssetık bence
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsibxl

Nobre = Cagdas forvet = Kosar, pres yapar, mücadele eder, top indirir, pas verir AMA gol atmaz!

Düsünüyorumda bu bizim nobreyi ernst veyat fink'in yanina yerlestirsek, ön libero olarak, takir takir oynar vallah.  ;D
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

CR7

Ben o girince 'bu maç sabaha kadar oynansın gol olmaz' dedim olmadı. İstemiyorum nobre'yi filan takımda
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

IL Capitano

ben o kadar Nobreyi tutmuyorum ama seyircimiz kosan adami cok seviyor, topla iki metre kosamaz ama orta sahada taca cikacak topun pesinden kostugu icin millet mest olur.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

zaten yıgıt o maç nobre olmasada sabaha kadar gol olmazdı o maçta
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Nobre'nin rakip savunmayı yoran bir oyunu var hele hele Holosko ile oynarlarsa daha da güzel oynuyor ee adam gol de atıyor benim için yeter :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.