Ana Menü

nobre beşiktaşa ne kadar katkı saglıyor????

Başlatan dj_pascal, Aralık 03, 2006, 14:25:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celal10

Beşiktaşın en iyi adamı en yararlı adamı nobre kardeşim bobo nası 7 gol attı bobo da iyi adam ama nobre rakibi uğraştırırken BOBO Da boşlukları bulup golünü atıyo

[KralKartal]

KLEBERSOn ne kadar katki sagliyor diye topic acsaydin eyvallah derdimde
kala kala nobre mi kaldi
o akdar oyuncu var ki birsey yapamayan..

en son nobredir herhalde..

Karsi defansi yipratan oyuncudur nobre,
adam top gelmiyor orta sahaya gelyior defansa geliyor top aliyor
haliyle daha cok yorulyuor..

fenerde her orta adama gidiyordu
besiktasta kanat var mi nobre veya baska en kral topcu gol atsin??
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

dj_pascal

Alıntı yapılan: ata vicente - Aralık 04, 2006, 13:01:31
Alıntı yapılan: dj_pascal - Aralık 04, 2006, 12:52:34
nobrenin gol atabilmesi için kanatlardan orta gelmesi gerekiyor ama ne yazıkki beşiktaşın kanatları cok kötü ankara macında tigana efendi burakı sol acık oynatıyor bence tigana ne yaptıgını bilmiyor toromanıda sağ kanatta harcıyor yazık bu genclere..
Kardes sen kendı ıcınde celısıyosun haberın olsun.Nobreyı sucluyosun sonradan tıganayı sucluyosun.Bak sana acıktan soylıyım bu adamın gol atamamasının tek sorumlusu tıgana agadır baska kımse deıl.
ben nobreyede hak veriorum ama adam 1 gol attı bu kadarda deil yani....
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

celal10

hiç gol atmasada Nobre Takımın en yararlı oyuncusu .....Golle kıyaslarsan Yatalak İBRAHİM AKIN IN BURAĞIN GÖKHAN GÜLEÇİN(geçen sene ) GOL SAYILARIna bakk  hepsi NObre yi geçmiştirr  ...Geçen brugge maçında nobre olmasa İbrahim Akın golü atamıycak... bence Nobre  numberone  kimse  kusura bakmasın Önce YÜrektn oynuyan topçuları sahip çıkalım ....ÖRNEK :::PASCAL NOUMA ÖRN: OKAN BURUK  adam gs da n geldi  kendini parçalıyodu GOl atama dı fazla kusura bakmayın :)

dj_pascal

okan burugun görevi gol atmak deildi ama sakın ola pascalla nobreyi aynı kefeye koyma ayıptır nobre eski febelidir bunu asla unutmayın pascal bizim herseyimiz...
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

unicorn

Nobre rakip defansı yıpratıyo,yoruyo,yaptıgı çapraz kosularla defansın dengesini bozuyo gol atmıyo ama bu yaptıkları sayesinde takım gol atıyo onemli oln Beşiktaş'ın kazanması diye düşünürsek Nobre'nin gol atmasındansa Beşiktaş'ın Nobre sayesinde kazanması derim ben...
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

burak_bjk

Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

ata vicente

Alıntı yapılan: dj_pascal - Aralık 04, 2006, 15:44:42
okan burugun görevi gol atmak deildi ama sakın ola pascalla nobreyi aynı kefeye koyma ayıptır nobre eski febelidir bunu asla unutmayın pascal bizim herseyimiz...
Simdi nobre ezıklerde oynuodu falan fılan demenın bı anlamı yok nobre suanda Besıktasımızın topcusudur ve en cok mucadele eden adamdır...

Nightwolf

bence nobre BEŞİKTAŞ a çok katkı yapıyor istediği topları alamadığı içinde gol atamıyor onun kadar mücadele eden 2-3 futbolcu daha olsa sırtımız yere gelmez bence ...
Asolan Hayattır , Hayatta BEŞİKTAŞ !!!

eRe

cok etkılı ancak gol yolları dısında!!!!
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ist.hatirasi/3-4

YÖNETİM İSTİFA !!!

celal10

Alıntı yapılan: dj_pascal - Aralık 04, 2006, 15:44:42
ah be kardeşim CÜmlemi anlamadın Galiba yürekten oynuyan topçular diye demiştim NObre yle aynı kefeye koymadım ..

Asya Kartalları

Çok çalışkan adam ama 1 gol attı şu ana kadar :( Rezilbahçelilerin sitesinde gördüm kayserinin kalecisi ivankov penaltıdan attığı bir golle nobreyi yakaladı bakalım lig sonunda hangisi daha çok gol atacak bik bik bik ... Çok zoruma gitti walla

19caner03

nobre yı bız kanatlardan cok ıyı besleyemıyoz ondan suan cok fydası yg dıyebılırz

bjkolik@19

GEÇSEDE GENÇLİĞİM KAYBOLSA YILLAR...