Ana Menü

nobre beşiktaşa ne kadar katkı saglıyor????

Başlatan dj_pascal, Aralık 03, 2006, 14:25:06

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

epitaph_

SEZON BAŞINDA NOBRE ALINDIĞINDA BİR TARTIŞMA VARDI NOBRE Yİ KİM BESLEYECEK ?FENERDEKI KATKIYI SAĞLAYAMAZ DENDİ...AZ ÇOK DOĞRU ÇIKIYOR BU SÖYLEM ÇÜNKÜ BJK TA BIRAKIN KANAT ORGANIZASYONU SAHADA HİÇ BİR ORGANIZASYON GÖREMIYORUM OFSAYT TAKTIĞINDEN BASKA ODA MAÇ KAYBETTIRYOR BAZEN . İŞİN ASLI BEŞİKTAŞIN BU OYUN DÜZENI İÇİNDE YETENEKLI OYUNCULARI DA KISTLI OLDUĞU İÇİN NOBRE YARARLI OLAMIYOR BUNDA NOBRENIN SUÇU NE KADAR VAR BİLEMIYORUM FAKAT NOBRE YI 18IN ICINDE BULUSTURAMADIĞIMIZ İÇİN ETKISIZ KALIYOR

Çarşı10-ur

ya kardesı mnobre gıb ıadam varmı su takımda bız gol mu ıstıyoz ondan adam gıbı oynamıyomu takımı ateslemıyomu  yeter mı yeter.
www.carsi10ur.picz[edit]om
http://www5.yonja.com/ruhumuzburda

dj_pascal

zaten nobrenin en büyük avantajı türk olması yabancı olsaydı oda gönderilsin derdim..
besiktasli olmak bir ölüm kalim meselesi degildir, çünkü çok daha önemlidir"

black-eagle

bu sevda bitmez hasret bitmez isteyen gider hiç farketmez bu alemde cArsi  herşeye karşı allah affeder cArsi affetmez!!!

dj_pascal

Alıntı yapılan: Çarşı10-ur - Aralık 03, 2006, 18:27:58
ya kardesı mnobre gıb ıadam varmı su takımda bız gol mu ıstıyoz ondan adam gıbı oynamıyomu takımı ateslemıyomu  yeter mı yeter.
kardeş elbetteki ateşliyor hıslı ama biz bu adamı gol atsın diye aldık daha 1 golü var bu takımın golcüyede ihtiyacı var

frtbjk

merak etmeyin nobre açılacaktır gol atmasada şu ruhsuz takımda pres yapıo
SiyahıN ZiNDaN OlsuN BeyazıN AydınlıK
Cezayirİ UnutmA UnutturmA

Timurlenk

nobre'ye değil arkasında oynayan oyuncular ricardinho ve delgado'ya bakmak lazım.

nobre'Yi ben beğeniyorum en azından sadece gezinmiyor çırpınıyor savaşıyor

bsever1903

okadar ruhsuz oyuncunun ıcınde en ruhlusu.ısterse hıc gol atmasın en azından kosuyo pres yapıyo.bıseyler yapmaya calısıyo.keske herkes nobre kadar ısteklı olsa..

ata vicente

Arkadaslar nasıl boyle dusunursunuz anlayamıyorum.bu adam bu takımda en son elestırılecek oyuncu.Elestırenler ıcın soyluyorum sız hıc macları ızlemıyomusunuz.Bu takımda bu adam sıstem kurbanı oluyor.Bobo bobo dıyıp duruyorsunuz adam sansa atıyor bırcok golu hangı macta nobre kadar etkılı olmustur.Bana gore adamın oynadıgı futbola gore gosterılen sevgı gosterısı azbıle.Herkes kıcı kırık runjeye top auta gıttıgınde bıle abuk sabuk tetezahuraat yapıyor.Nobre ellestırılmemelı.Tam tersıne tıgana elestırılmelı oyun sıstemını en azından hucum sıstemını nobreye gore ayarlamadıgı ıcın.Takımda okadar cok elestırılecek olay varkı sıra nobreyemı geldı bu adama en cok karsı cıkanlardan bırıydım sezon basında sımdı ıse kendı adıma hakkımı helal edıyorum.Onun kadar mucadele eden bır kısı soyleyın bana???????

TurkishTank

Alıntı yapılan: ata vicente - Aralık 04, 2006, 08:49:19
Arkadaslar nasıl boyle dusunursunuz anlayamıyorum.bu adam bu takımda en son elestırılecek oyuncu.Elestırenler ıcın soyluyorum sız hıc macları ızlemıyomusunuz.Bu takımda bu adam sıstem kurbanı oluyor.Bobo bobo dıyıp duruyorsunuz adam sansa atıyor bırcok golu hangı macta nobre kadar etkılı olmustur.Bana gore adamın oynadıgı futbola gore gosterılen sevgı gosterısı azbıle.Herkes kıcı kırık runjeye top auta gıttıgınde bıle abuk sabuk tetezahuraat yapıyor.Nobre ellestırılmemelı.Tam tersıne tıgana elestırılmelı oyun sıstemını en azından hucum sıstemını nobreye gore ayarlamadıgı ıcın.Takımda okadar cok elestırılecek olay varkı sıra nobreyemı geldı bu adama en cok karsı cıkanlardan bırıydım sezon basında sımdı ıse kendı adıma hakkımı helal edıyorum.Onun kadar mucadele eden bır kısı soyleyın bana???????

haklisin bende ilkde oyle dusunuyodum...ama adam harbi cok kosuyoo yaa. tineri iyi cekiyooo (bizimkiler oyle soyluyo:) )

bence bobo'yla beraber oynasin bobo hic degilse o buragin yerine oynar diyom... yaa bi kadro sakatliktan cezalardan kurtulsun kimse bizi tutamiycak... zaten babamda pek mac izlemez, ama gecen haftaki bruge macini izlemis... oyle oynarsa sampiyondur dedi... ayni babamda fenerin besiktasi yenemiycegini soyledi... vay bee ne zekali babam varmis..:P

neyse... arkadaslar takim olarak takim henuz pek ilerlemedigi icin... hic degilse nobre'nin bi katsizi var diyom... yani elestirmeyin nobreyi... :)
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

osi_bjk

Bence Nobre takımın en iyilerinden biri ama malesef gol atamıyor o ayrı konu.Ama takımın en hırslısı en mücadele eden kişi Nobre'dir.Elbette takım kendine geldiğinde ve ileri uca yani nobreye pas atıldığında Nobre bunları iyi değerlendirip golde atacaktır.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

hrby

"Her Zaman Her Yerde Seninle Birlikte Ölüm Gelsin İsterseee
Gözlerde Bir Damla Yaş Kalbimizde Bir Aşk Sensin Beşiktaşş"..

dj_pascal

nobrenin gol atabilmesi için kanatlardan orta gelmesi gerekiyor ama ne yazıkki beşiktaşın kanatları cok kötü ankara macında tigana efendi burakı sol acık oynatıyor bence tigana ne yaptıgını bilmiyor toromanıda sağ kanatta harcıyor yazık bu genclere..

ata vicente

Alıntı yapılan: dj_pascal - Aralık 04, 2006, 12:52:34
nobrenin gol atabilmesi için kanatlardan orta gelmesi gerekiyor ama ne yazıkki beşiktaşın kanatları cok kötü ankara macında tigana efendi burakı sol acık oynatıyor bence tigana ne yaptıgını bilmiyor toromanıda sağ kanatta harcıyor yazık bu genclere..
Kardes sen kendı ıcınde celısıyosun haberın olsun.Nobreyı sucluyosun sonradan tıganayı sucluyosun.Bak sana acıktan soylıyım bu adamın gol atamamasının tek sorumlusu tıgana agadır baska kımse deıl.