Ana Menü

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

Başlatan csdenis, Haziran 17, 2007, 12:06:13

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rommedahl

Ya Gerçekten burda Fenerli ağzıyla abuk subuk konuşuyorsunuz Ne Profesyonelliği O zaman sende profesyonel ol yarın Fener taraftarı ol Feneri Avrupa maçlarında heryerde destekle Böyle şey mi olur

Siz Nasıl Beşiktaş Gol attığında yüreğinizle o sevinci yaşıyorsanız Bende Futbolcumun Gol olduğuna Beşiktaş aşkıyla sevinmesini o formanın sevgisiyle oynamasını istiyorum Doların Kuvvetiyle oynamak Sevinmek Benim için anlam ifade etmez Beşiktaş takımının özellğini kavrayamamışız hala

cassa23

beşiktaşlı olarak sadece rüştüye karşıyım ayıptır ayıp böyle transfer olmaz böyle yöneticilikte olmaz hem paraya yazık hemde rüştüyü alarak onlara makara oluyoruz

egge

bir takımda kaç kaleci oynuyor merak ettim :)
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

die-4-u

Alıntı yapılan: rommedahl - Haziran 17, 2007, 16:06:25
Ya Gerçekten burda Fenerli ağzıyla abuk subuk konuşuyorsunuz Ne Profesyonelliği O zaman sende profesyonel ol yarın Fener taraftarı ol Feneri Avrupa maçlarında heryerde destekle Böyle şey mi olur

Siz Nasıl Beşiktaş Gol attığında yüreğinizle o sevinci yaşıyorsanız Bende Futbolcumun Gol olduğuna Beşiktaş aşkıyla sevinmesini o formanın sevgisiyle oynamasını istiyorum Doların Kuvvetiyle oynamak Sevinmek Benim için anlam ifade etmez Beşiktaş takımının özellğini kavrayamamışız hala

Kimse Kimsenin Beşiktaşlılığını tartışamaz Burada...
Hele Ki profesyonellik konusunda yazdıklarım sonucunda Yarın Fb Avrupa kupalarında oynarken siz de Fb'li olun hiçkimse diyemez..
Yozgatlı Gs'de iken Uefa Şampiyonluğu yaşadı  ve gözyaşlarını tutamadı,Fb'de şampiyonluklar yaşadı keza bu kulüpte de sevinç çığlıkları attı..
Bunun neresi anormal?
Bugün piyasada alabileceğimiz en iyi sağ kanat oyuncusunu aldık...

egge

ali güneş tayfun mehmet yozgatlı rüştü nobre mustafa doğan alın bunları başınıza çalın!!!
HeR zAmAn HeR yErDe SeVgİmİz İçİnDe ÖlÜm GeLsİn İsTeRsE gÖzLeRdE bİr DaMlA yAş KaLbİmİzDe BiR aŞk sEnSiN BEŞİKTAŞ(K)

egge

Kartalizmatik

abi anlayamıyorum ben sizi yaa.tayfur nerden geldi bize?fener den adamı kaptan yaptık bağrımıza bastık.sergen 4 büyükleri gezdi hiç kimse bişey demedi ozaman nerdeydiniz?
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

rommedahl

Yozgatlı Gs deyken Uefada sevinip Fb deyken şampiyonlukla sevinebilir Ama Beşiktaş hiçbir zaman Bir Galatasaray Fenerbahçe değildir Beşiktaş her zaman Kendi Genç oyuncularıyla başarılı olmuştur BeşiktAŞK diye boşuna mı asıyoruz biz tribünlere Bu futbolcular bize yaramaz bundan öncede aynısını yaptılar Yine olmadı Fenerbahçede iyi oynaması için para gerekebilir Ama Beşiktaş tan oynayan oyuncuyu asla para motive edemez Fenerin Çöplerini toplasınlar bizde o Çöpleri alkışlayalım Söyleyin o Zaman Bu Oyuncular Fener Şampiyon olurken bu sene Ne Kadar oynamışlar Rüştü sakatlanmış bağları kopmuş tekrar belki sakatlanıcak Yozgatlıda hep yedek oynamış bazen hiç oynamamış Bu Oyuncuları Beşiktaş a yakıştırıyorsanız O zaman Herşeyi Tartışırım

alper_1903

Alıntı yapılan: Kartalizmatik - Haziran 17, 2007, 16:14:57
abi anlayamıyorum ben sizi yaa.tayfur nerden geldi bize?fener den adamı kaptan yaptık bağrımıza bastık.sergen 4 büyükleri gezdi hiç kimse bişey demedi ozaman nerdeydiniz?

evet herkes saygi duymali bu transferlere
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Kartalizmatik

fenerin çöpünü falan almadık biz şuan kulüp şokta takip ediyorum..ve extradan 2 oyuncu almaları gerekebilir.merak etmeyin runje kalsa bile kale hakanın olcak o çok iyi

TÜRKÇE KONUŞ!

Kartalizmatik

beşiktAŞK kelimesini taraftardan başka benimseyen olmadı..ne yönetim ne futbolcular kalkıp bu 2 oyuncunun beşiktAŞk demesini beklemiyorum..

TÜRKÇE KONUŞ!

alper_1903

demeleri lazim degil zaten 
simdi onlar besiktASK derlerse sampiyonmu olacagiz ya lütfen yapmayin
onlar profesyonel gelirler oynarlar besiktASK la hic bi ilgisi yok sampiyonlugun
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

csdenis

Zaten Hakanın yedeği oalcak..Bu sadece neyin intikamı biliyor msuunuz?Geçen sene para için Tümer bizden gitti..Şimdi de Rüştü para için bize geldi..Heasp kapanmıştı..Böyle istifalara davet edeceğimize Ben kendime adıma sewinçliyim Çünkü Rüştü yedekde oturcak bir fenerli olarak ve intikamımız kapandı..Rüştüye para bile verilmez..Rahat olun..

Anti-Timsah

die-4-u

Alıntı yapılan: rommedahl - Haziran 17, 2007, 16:18:13
Yozgatlı Gs deyken Uefada sevinip Fb deyken şampiyonlukla sevinebilir Ama Beşiktaş hiçbir zaman Bir Galatasaray Fenerbahçe değildir Beşiktaş her zaman Kendi Genç oyuncularıyla başarılı olmuştur BeşiktAŞK diye boşuna mı asıyoruz biz tribünlere Bu futbolcular bize yaramaz bundan öncede aynısını yaptılar Yine olmadı Fenerbahçede iyi oynaması için para gerekebilir Ama Beşiktaş tan oynayan oyuncuyu asla para motive edemez Fenerin Çöplerini toplasınlar bizde o Çöpleri alkışlayalım Söyleyin o Zaman Bu Oyuncular Fener Şampiyon olurken bu sene Ne Kadar oynamışlar Rüştü sakatlanmış bağları kopmuş tekrar belki sakatlanıcak Yozgatlıda hep yedek oynamış bazen hiç oynamamış Bu Oyuncuları Beşiktaş a yakıştırıyorsanız O zaman Herşeyi Tartışırım
Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi kalecisi kim diye sorarsak insanların vereceği cevap belli..
Geçen yıl form yakalayamamış hatta son Bosna Maçında da hatalı goller yemiş olabilir Rüştü ancak bu O'nun kalitesini tartışmamız anlamına gelmez...
Yozgatlı'ya gelince geldiği 1. günden itibaren takımın değişmezi olacak hatta Milli Takım'a da katkı yapmaya başlayacak..
O zaman sakın Öven ifadeler kullanma Yozgatlı'yı..
Daha düne kadar Gündemimizde bulunan Rommedahl'dan eksiği yoktur Mehmet'in hatta fazlası vardır..
Ayrıca geçen yıl takımın en çok savaşan oyuncusu Nobre idi..Bunu da hatırlatmak isterim..
Beşiktaşlılık duruşu Fb'den Ya da Gs'den oyuncu almayarak değil;Geçmişine saygı ve geleceğine yatırımdan geçmektedir..
Yönetimimiz de gelecek için olumlu transferler yapmıştır..

cassa23

Alıntı yapılan: rommedahl - Haziran 17, 2007, 16:18:13

seninle aynı fikirdeyim kardeşim bu transferleri kimse yakıştıramaz heleki rüştüyü hiç kimse yakıştıramaz